Barwy szczęścia, odcinek 2408: Sekretny romans Kasi na Sycylii! Zdradzi Łukasza i dlatego odeśle mu syna

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2408: Sekretny romans Kasi na Sycylii! Zdradzi Łukasza i dlatego odeśle mu syna

Barwy szczęścia, odcinek 2408: Sekretny romans Kasi na Sycylii! Zdradzi Łukasza i dlatego odeśle mu syna

W 2408 odcinku "Barw szczęścia" syn Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) będzie strasznie tęsknił za mamą. Ksawery (Bartosz Gruchot) zbuntuje się i zażąda, aby mama natychmiast do niego wróciła! Dlaczego Kasia odeśle synka samego do ojca i zostanie na Sycylii? Powstanie poważne podejrzenie, że przeżywa tam romans z pewnym namiętnym Włochem... Czy Łukaszowi uda się odkryć prawdę w 2408 odcinku "Barw szczęścia" i ściągnie żonę do Polski?

"Barwy szczęścia" odcinek 2408 - środa, 17.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2408 odcinku "Barw szczęścia" Ksawery powie prosto w oczy swojemu tacie, że wolałby zostać z mamą we Włoszech, niż wracać do niego! Ale chłopczyk najbardziej chciałby, żeby cała rodzina przeprowadziła się na Sycylię...   - Nasz dom jest tutaj - powie mu Łukasz i doda, że Kasia wkrótce wróci i znów będą razem.

Prawdziwy bunt syn Kasi i Łukasza przeżyje w 2408 odcinku "Barw szczęścia", kiedy ze szkoły odbierze go Regina (Ewa Serwa). Babcia będzie przerażona, gdy Ksawery nagle wyrwie się jej i zacznie uciekać!

- Chcę, żeby mama po mnie przyjechała - będzie krzyczał mały Ksawery.

Czy zachowanie dziecka okaże się ważną wskazówką dlaczego Kasia odesłała go do domu? Tak będzie twierdziła Regina, która zacznie "ciosać kołki na głowie" Łukaszowi, że nie dość zadbał o żonę i o to, aby rodzina była razem. 

- Co miałem robić? Siłą ją tutaj przywieźć? - zdenerwuje się Łukasz.

- Tak by było najrozsądniej. Ksawery bardzo za nią tęskni, a w dodatku przeżywa trudny okres związany z początkiem roku szkolnego... Obecność matki byłaby teraz dla niego olbrzymim wsparciem - stwierdzi Renia.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie, które Dawid dał Basi

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Barwy szczęścia, odcinek 2395, Kasia (Katarzyna Glinka)

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2395, Kasia (Katarzyna Glinka)

Łukasz zacznie się bronić w 2408 odcinku "Barw szczęścia, że przecież oboje - on i Kasia - zgodzili się, że rozkręcenie biznesu jest w tym momencie ważniejsze. 

- Niż dziecko? - przerwie mu matka i doda, że jej zdaniem, Kasia już sobie znalazła kogoś na Sycylii! - I dlatego szuka wykrętów, żeby nie wrócić do domu!

Łukasz wścieknie się, kiedy usłyszy te słowa o swojej żonie w 2408 odcinku "Barw szczęścia".  

 - Mamo, masz jakąś obsesję na punkcie zdrad i romansów. Najpierw napsułaś krwi tacie, oskarżając go o prowadzenie haremu, a teraz będziesz przypisywać niestworzone historie Kasi? 

- Ściągnij Kasię do domu - Regina odpowie krótko na ten wybuch synowi.

Czy podejrzenia teściowej Kasi znajdą jakiekolwiek odbicie w rzeczywistości? Czy Kasia faktycznie wdała się w romans z namiętnym Włochem i nie ma zamiaru wracać do zimnej Polski i swojej rodziny? Jeszcze na Boże Narodzenie sprawy wyglądały bardzo dobrze - serialowa Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) zaśpiewali piosenkę, która była tłem do pokazania szczęśliwiej rodziny Łukasza i Kasi, która świętuje razem przy świątecznym stole. Może więc to Łukasz ma rację i jego matka ma obsesję na punkcie małżeńskich zdrad? Przekonamy się już od 2408 odcinka "Barw szczęścia"!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz okrutnie zakpi z matki! Publicznie oskarży Martę, że porzuciła rodzinę. Nawet Ania jej nie uratuje

Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bartosz Gruchot), Łukasz (Michał Rolnicki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze