M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie, które Dawid dał Basi

2021-03-02 8:31 ag
M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida

W 1570 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) jak nikt inny przejrzy Dawida Jaszewskiego (Iwo Wiciński). Tuż po tym jak 12-letnia Basia Rogowska (Karina Woźniak) zwierzy się babci, że zakochała się do szaleństwa w synu sąsiadów, Mostowiakową ogarnie dziwne przeczucie, że z nowym chłopakiem Basi jest coś nie tak. Dlaczego? Bo córka Rogowskich przyniesie do domu zdjęcie Dawida z Krakowa, które zrobił na konkurs. Na mrocznej fotografii tylko Barbara zauważy niepokojące szczegóły. Doskonale rozszyfruje Jaszewskiego... Dawid to zło wcielone!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kim jest Dawid Jaszewski z "M jak miłość"? Co takiego nastoletni syn Jaszewskich zrobił w przeszłości, że przez niego rodzice, Olga (Małgorzata Lewińska) i Mariusz (Tomasz Lulek) musieli uciekać z Krakowa i ukryć się w Grabinie? Prawda powoli zacznie wychodzić na jaw w 1570 odcinku "M jak miłość" kiedy zakochana Basia przekroczy prób pokoju Dawida. To, co tam zobaczy zmrozi krew w żyłach. Mroczne, czarne rysunki, trupie czaszki, szkielety ludzi... 12-latka przerazi się, ale uczucie do Dawida będzie silniejsze niż strach, który w 1570 odcinku "M jak miłość" zrodzi się w jej sercu. Aż wreszcie Jaszewski pokaże jej zdjęcie, które zdobyło nagrodę w konkursie fotograficznym. Podaruje je Basi w prezencie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

- Zrobiłem mnóstwo fot. Mam takie bajkowe z Grabiny. Rzeka, zachód słońca, bobry... Ale w końcu wybrałem to... Zrobiłem je kiedyś w nocy w Krakowie - wyjaśni Dawid w 1570 odcinku "M jak miłość". Co będzie na tym zdjęciu? Fragment ulicy, wejście do jakiegoś tunelu, którego ściany będą pokryte graffiti, a w tle jakaś czarna postać. Basia tylko się uśmiechnie, bo fotografia nie zrobi na niej większego wrażenia. Zaniesie ją jednak do domu Mostowiaków.

A tam zdjęcie Dawida w 1570 odcinku "M jak miłość" zobaczy Barbara. Będzie tak nim poruszona, że nie zdoła w nocy zasnąć. Zamyśloną seniorkę rodu zastanie w kuchni Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która zaniepokoi się stanem matki. Zapyta czemu jeszcze nie śpi, a Barbara odpowie, że musiała wypić ziółka na uspokojenie. Aż wreszcie Mostowiakowa zapyta córkę o to zdjęcie. - Maryniu, a co to za zdjęcie? 

M jak miłość, odcinek 1570: Awantura u Jaszewskich odsłoni mroczne tajemnice sąsiadów Mostowiaków. To dlatego ukryli się w Grabinie!

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1570: Rafał będzie z Sonią po tym jak Janek znów ją odepchnie. Połączy ich coś więcej? - ZDJĘCIA

- Basia dostała od Dawida... Nie podoba mi się! Artur ze mnie się śmieje... - oceni Marysia w 1570 odcinku "M jak miłość", lecz nie zwróci uwagę na mroczne szczegóły. - A wiesz, że ten Dawid to jest taki sympatyczny chłopak z kręconymi włoskami - doda.

- Dla mnie w tym zdjęciu jest coś dziwnego, nie? - Barbara w 1570 odcinku "M jak miłość" przejrzy mroczną stronę osobowości Dawida.

Nieprzypadkowo Jaszewski wybrał na konkurs zdjęcie właśnie z Krakowa. Nieco wcześniej w domu Jaszewskich wybuchnie awantura! Olga oskarży syna, że miał coś wspólnego z napadem na młodych Mostowiaków, Lilkę (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała). Chłopak Basi w 1570 odcinku "M jak miłość" wszystkiego się wyprze.

W jego obronie w 1570 odcinku "M jak miłość" stanie ojciec, Mariusz. Podczas kłótni z żoną wygarnie jej, że gdyby kiedyś wystarczająco broniła syna, nie musieliby uciekać z Krakowa do Grabiny. Ich ucieczka była związana z podłym występkiem Dawida tym, co zrobił swojej byłej dziewczynie...

M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Basia (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1570. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odc. 1570. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze