M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

2021-02-18 21:11

W nowych odcinkach "M jak miłość" psychol Dawid (Iwo Wiciński) pochwali się przed Basią (Karina Woźniak) zdjęciem swojej pierwszej ofiary! 12-latka przerazi się potwornie, kiedy zobaczy na własne oczy, do czego zdolny jest chłopak, w którym się zakochała! Czy dziewczyna, która będzie patrzeć ze zdjęcia na Basię, zaufała psycholowi podobnie jak ona i zapłaciła za to najwyższą cenę? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość". Wstrząsające przeżycie 12-letniej Basi Rogowskiej! Psychol Dawid pokaże jej zdjęcia swojej pierwszej ofiary!

W nowych odcinkach "M jak miłość" poznamy kolejne mroczne tajemnice Jaszewskich. Zapłakana Olga, dziwne prezenty od męża, ale głównym czarnym bohaterem okaże się Dawid - "Lord Vader" domu w Grabinie... Najwięcej zobaczy 12-letnia Basia Rogowska, która za pięknym sąsiadem pójdzie nawet do piekła! I dokładnie tam trafi, bo psychol pochwali się przed nią zdjęciem dziewczyny, która była jego pierwszą ofiarą!

- Pojawia się jakiś motyw jego dziewczyny z przeszłości. Basia stara się dowiedzieć kto to jest. Widać jak ona na niego patrzy z tego zdjęcia! - ujawnia Karina Woźniak w "Kulisach M jak miłość". 

- Jak mogłeś pokazać na wystawie tamto zdjęcie Kai? Po tym wszystkim co jej zrobiłeś? - będzie pytała syna zrozpaczona Olga Jaszewska w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". Ta scena będzie wyjątkowo dramatyczna - Jaszewska będzie czekała na syna ukryta w ciemnym pokoju, aby zaskoczyć go kiedy wróci do domu... Światło zapali dopiero wtedy, kiedy wyrzuci z siebie pytanie o zdjęcie Kai! Czy Olga tak bardzo boi się reakcji swojego psychopatycznego synalka, że woli nie być widoczna, kiedy do niego mówi?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1567: Rogowski przejrzy Dawida! Tylko on zauważy, że z chłopakiem Basi coś jest nie tak - ZWIASTUN

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO
M jak miłość: Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Olga Jaszewska ponieważ nie ufa synowi, boi się jego relacji z Basią. Myślę, że chciałaby wierzyć, że to jest osoba, która wpłynie fajnie na tego chłopaka, ale myślę, że bardziej się boi jednak - zdradza motywy postępowania matki Dawida grająca ją Małgorzata Lewińska w "Kulisach M jak miłość".

Dawid zabierze Basię w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" do małego domku na działce. Tam pokaże 12-latce galerię swoich zdjęć. Na jednym z nich Basia zobaczy wpatrzoną w obiektyw bardzo smutną dziewczynę. To właśnie ona była jego pierwszą ofiarą!    

- To, że imponuje Basi nie jest dla niego niczym nowym - mówi z tajemniczym uśmieszkiem Iwo Wiciński w "Kulisach M jak miłość". 

- Basia nie podejrzewa, ze to Dawid pobił bezdomnego. Być może zapaliła jej się jakaś lampka, ponieważ tam był... - mówi Karina Woźniak o "bohaterskiej" akcji Dawida nad rzeką w "Kulisach M jak miłość". Czy "lampka" zapali się również, kiedy 12-latka zobaczy przerażająco smutne oczy Kai?

Na pewno dowiemy się tego w nowych odcinkach "M jak miłość". Wątek Kai najpewniej powróci i poznamy prawdę o tym, jakie potworności uczynił młody psychol tej pięknej dziewczynie. Czy ktoś ochroni Basię przed niebezpiecznym psychopatą, zanim jej zrobi to samo?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola

M jak miłość: Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1576. Kaja (Justyna Zielska), była dziewczyna Dawida Jaszewskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1576. Kaja (Justyna Zielska), była dziewczyna Dawida Jaszewskiego
Najnowsze