M jak miłość, odcinek 1570: Głupi błąd Basi. Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola Dawida

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1570: Głupi błąd Basi. Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola Dawida

M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola

W 1570 odcinku "M jak miłość" Basia Rogowska (Karina Woźniak) popełni straszną głupotę! Tym razem dobra rada Barbary (Teresa Lipowska) zadziała przeciwko zakochanej dziewczynce... Ale czy ktokolwiek mógłby się spodziewać, że ten grzeczny, sympatyczny i bohaterski Dawid to niebezpieczny psychol? Młody Jaszewski (Iwo Wiciński) potrafi doskonale udawać i w 1570 odcinku "M jak miłość" przekonamy się, że potrafi oszukać nie tylko 12-latkę, ale i najmądrzejszych ludzi w Grabinie.

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" 12-letnia Basia Rogowska kompletnie oszaleje na punkcie Dawida. Sąsiad od jakiegoś czasu umiejętnie manipuluje uczucia dziewczynki, a że jest piękny i potrafi być czuły, Basia nie będzie miała z nim żadnych szans. Niestety, kiedy uda się po radę do Barbary będzie jeszcze gorzej...

Basia zwierzy się w 1570 odcinku "M jak miłość" babci z tego, jak bardzo zadurzyła się w Dawidzie i przyzna do błędu. Barbara "znieczulona" sympatycznymi gestami Jaszewskich i zachowaniem samego Dawida, nie wyczuje, że za tą śliczną fasadą czai się prawdziwy psychol! Ale trudno mieć o to pretensje do nestorki rodu Mostowiaków - tak naprawdę nikt w Grabinie nie zorientuje się, że obiekt uczuć Basi to zwyrodnialec!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją
M jak miłość, odc. 1567: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm

Basia Rogowska w 1570 odcinku "M jak miłość" wyzna Dawidowi miłość. 12-latka zrobi to podczas kolejnej niebezpiecznej wycieczki, na która zabierze ją urodziwy sąsiad. Młodzi będą świętować sukces Dawida w konkursie fotograficznym - chłopak zajmie drugie miejsce za zdjęcia zrobione nad rzeką. Najprawdopodobniej wtedy, kiedy prawie zatłukł na śmierć bezdomnego.

- Bardzo się cieszę, gratuluję! Wow, naprawdę to zrobiłeś! - Basia oniemieje z zachwytu. - To tylko drugie miejsce. Trochę słabo... - psychol będzie grał smutnego przed 12-latką.  

- Zwariowałeś? Masz podium! Zauważyli, docenili twój talent... A ja zawsze wiedziałam, że jesteś niesamowity! - Basia będzie go pocieszać- I chyba dlatego się w tobie zakochałam... Po same uszy.

W tym momencie 1570 odcinka "M jak miłość" Dawid przytuli "swoją dziewczynę", ale tylko my zobaczymy uśmiech pewnego zwycięstwa psychola.  

- Ja pierwsza powiedziałam Dawidowi... Wiesz, że go kocham... Głupio zrobiłam, prawda? - zapyta później przejeta Basią Barbarę. 

 - Głupio, mądrze... Któż to może wiedzieć? Żyję już całkiem długo na tym świecie i jedno wiem na pewno - w miłości nie ma żadnych reguł... - Barbara spróbuje ją pocieszyć.

- Tato by mi powiedział, że to wcale nie jest miłość. Ale ja czuję, babciu, że to coś naprawdę wyjątkowego - wyzna 12-latka.

 - Bo tak jest... Takie pierwsze, nastoletnie zauroczenia są jedyne, niepowtarzalne... I pamiętamy je potem do końca życia - stwierdzi głowa rodziny Mostowiaków.

- A czy jest możliwe, żeby w tym wieku zakochać się... No wiesz, już tak na zawsze? Na całe życie? - zapyta Basia.

- To raczej rzadkie, ale nie szukając daleko... Twój brat Piotrek i Kinga przecież nie byli wiele starsi od ciebie, kiedy się w sobie zakochali. Na całe życie - przypomni jej Barbara.

- No tak. Kurczę, mam nadzieję, że tego nie spaliłam. Ale musiałam to Dawidowi powiedzieć, po prostu musiałam...

- Czasem warto zaryzykować i odważnie brać życie za rogi... - usłyszy od babci zakochana dziewczynka.

Ale żadna z nich, ani doświadczona Barbara, ani 12-letnia Basia, nie będą miały pojęcia w 1570 odcinku "M jak miłość", że rozmawiają nie o miłości, tylko o perfidnej grze niebezpiecznego psychopaty, która zabawia się młodą Rogowską.   

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

M jak miłość, odcinek 1567, Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1567, Dawid (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość, odc. 1567: Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze