M jak miłość, odcinek 1570: Rafał będzie z Sonią po tym jak Janek znów ją odepchnie. Połączy ich coś więcej? - ZDJĘCIA

2021-02-25 9:37 ag
  M jak miłość, odcinek 1570: Rafał będzie z Sonią po tym jak Janek znów ją odepchnie. Połączy ich coś więcej? - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1570: Rafał będzie z Sonią po tym jak Janek znów ją odepchnie. Połączy ich coś więcej? - ZDJĘCIA

W 1570 odcinku "M jak miłość" Sonia (Barbara Wypych) boleśnie się przekona jak bardzo Janek (Tomas Kollarik) zmienił się po postrzale. Sparaliżowany Morawski będzie w coraz gorszym stanie psychicznym. Do tego stopnia, że nie zniesie odwiedzi Soni w domu jego matki, gdzie teraz mieszka. Rzuci jej prosto w oczy same okrutne słowa, że nie chce już z nią być. Wstrząśnięta jego zachowaniem Sonia w 1570 odcinku "M jak miłość" pocieszenia poszuka w ramionach Rafała (Jakub Kucner). To przyjaciel Janka będzie z nią w najtrudniejszym momencie. Połączy ich coś więcej?

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 1.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Sparaliżowany Janek w 1570 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał dla Soni litości. Zostawił ją jeszcze podczas pobytu w szpitalu i zerwał z narzeczoną wszelki kontakt. Zamknął się w domu swojej matki, Weroniki Sobańskiej (Ewa Kasprzyk), bo postanowił, że za nic w świecie nie wróci do leśniczówki. Zachowanie Janka sprawi Soni ogromny ból, ale w 1570 odcinku "M jak miłość" postanowi kolejny raz zawalczyć o ukochanego. Choć Rafał spróbuje ją powstrzymać. - Sonia to nie jest dobry pomysł...Poczekaj! Uparta koza, zawiozę cię do Janka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Nowa komendant policji w Lipnicy zniszczy Janka! Bezduszna Ewa Grzymska wyciągnie wszystkie brudy na Morawskiego - WIDEO

Kiedy policjantka w 1570 odcinku "M jak miłość" przekroczy prób domu matki Janka zobaczy smutny widok. Sparaliżowany, przybity Janek będzie siedział na wózku inwalidzkim i rzuci jej lodowate spojrzenie na powitanie. - Przyjechałam po ciebie! I zostanę tak długo, jak będzie trzeba!

- Ale ja nie chcę... Rozumiesz?! Nie, znaczy nie! - zaprotestuje przykuty do wózka Morawski.

- Możesz sobie myśleć co chcesz, ale ja się stąd nie ruszę! Ja nie ustąpię, słyszysz?! Będę tu wracać do skutku! Ty jesteś uparty, ale ja też jestem uparta! - uprzedzi narzeczonego. Tak twarda i stanowcza Sonia w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie tylko przy Janku. Bo w obecności Rafała zupełnie się rozklei. W tym dramatycznym momencie życia, kiedy straciła mężczyznę, który miał zostać jej mężem tylko przyjaciel będzie dla niej prawdziwym wsparciem. - Janek się do mnie nie odzywa. Zachowuje się tak, jakby w ogóle mnie nie było. Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam...

W 1570 odcinku "M jak miłość" Rafał nie będzie mógł patrzeć na cierpienie Soni.- Mówiłem ci, po co się tam pchałaś?!- To co powinnam zrobić? - zapyta zrezygnowana kobieta. - Czasem trzeba odpuścić... Dać szansę, żeby sprawy same się poukładały - poradzi narzeczonej Janka, w której od dawna w "M jak miłość" się skrycie podkochuje. - Więc twoim zdaniem ja powinnam Janka po prostu zostawić?

Rada Rafała w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie dla Soni nie do przyjęcia. - Nie, pozwól mu pogodzić się z sytuacją. Może wtedy jego nastawienie się zmieni... Daj mu trochę czasu...- Nie rozumiesz Rafał, czas działa na moją niekorzyść... Janek jest zdeterminowany i mam wrażenie, że każdego dnia coraz bardziej mnie odsuwa. Jeżeli ja mu na to pozwolę, to nie będzie już powrotu... - oceni zrozpaczona policjantka.

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem - WIDEO

I zgodnie z zapowiedzią w 1570 odcinku "M jak miłość" wróci do Janka, żeby przemówić mu do rozumu. Zastanie go jednak kompletnie pijanego, a na stole zauważy opróżnioną butelkę. Widząc zachowanie ukochanego w końcu wybuchnie. - Wiesz, co ci powiem? Jesteś idiotą! Ludzie walczą! Nie poddają się! Normalnie żyją na wózku, pracują, rozwijają się, uprawiają sport, kochają… Mają dzieci!

Jednak sparaliżowany Janek w 1570 odcinku "M jak miłość" kolejny raz narzeczoną odepchnie. - Dzieci? Nie chcę mieć z tobą żadnych dzieci! - rzuci z pogardą w głosie. - Nie wierzę ci...

- Zawsze wierzyłaś tylko w to, co chciałaś. Widziałaś, co chciałaś widzieć… Sonia, wracaj do domu! I zapomnij o mnie!

Po tych okrutnych słowach Sonia w 1570 odcinku "M jak miłość" będzie bliska załamania psychicznego. Żeby się uspokoić sięgnie nawet po silne leki nasenne. Cały czas będzie przy niej Rafał. - Chciałabym zasnąć i nigdy się nie obudzić... - porzucona przez narzeczonego Sonia zacznie myśleć o samobójstwie. - Zobaczysz, jutro na wszystko spojrzysz inaczej... - pocieszy ją przyjaciel.

Bezwzględność Janka wobec Soni w 1570 odcinku "M jak miłość" spotka się z gwałtowną reakcją Rafała, który uzna, że czas stanąć w jej obronie i przemówić Morawskiemu do rozsądku. Zadzwoni do niego z pretensjami. - Wiesz kim ty jesteś?! Skończonym gnojkiem! Nie masz prawa jej tak traktować! Wyżywasz się na niej, a ona na to nie zasłużyła!- Pamiętasz o co cię prosiłem?! Musisz trzymać Sońkę z daleka ode mnie! - krzyknie Janek ze łzami w oczach.- Co ty pieprzysz?- Ci goście nie zostawiają niedokończonych spraw! Spaprali sprawę ze mną, ale wrócą! Trzymaj Sońkę z daleka ode mnie!

W tym momencie w 1570 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Janek odpycha Sonię celowo, bo boi się, że bandyci, którzy chcieli go zabić w dniu ich ślubu, będą teraz polować także na nią. I nie chodzi wcale o to, że nagle przestał ją kochać.

M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1570. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1570. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1570. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze