M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

2021-03-01 20:58

W 1570 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) zostaną napadnięci w lesie w Grabinie! Romantyczny spacer młodych Mostowiaków zamieni się w koszmar kiedy nagle brutalnie zaatakuje ich młody chłopak ubrany w czarną bluzę z kapturem. Wszystko będzie się działo błyskawicznie. Agresywny napastnik w 1570 odcinku "M jak miłość" powali Mateusza na ziemię, a Lilka nie zdoła nic zrobić, żeby ratować męża. Na miejscu szybko zjawi się policja i leśniczy (Zbigniew Moskal). Okaże się bowiem, że za napadem stoi okrutny kłusownik. Będzie nim Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)?

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" w 1570 odcinku padną ofiarami napadu, za którym będzie stał bezwzględny kłusownik z Grabiny. Młodzi Mostowiakowie przeżyją chwile grozy podczas przechadzki po lesie. Zajęci sobą i rozmową o ciężko chorym bracie Lilki nie zauważą napastnika, który wyłoni się z krzaków. Bandyta zaatakuje zakochanych, bo akurat będzie zastawiał w zaroślach wnyki na dzikie zwierzęta. Lilce nic się nie stanie, ale Mateusz w 1570 odcinku "M jak miłość" z impetem upadnie na ziemię. Żona ruszy za agresywnym typem w kapturze, ale ten ucieknie.

Para od razu wezwie policję i leśniczego z Grabiny. Na miejscu tragedii w 1570 odcinku "M jak miłość" złożą zeznania, że nie wiedzą kto dokładnie na nich napadł. - Facet wyskoczył na nas z krzaków. Twarzy nie widzieliśmy, młody chłopak w bluzie z kapturem - przyzna Mateusz. - Ruszył na Mateusza jak taran. Przewrócił go i zwiał. To działo się tak szybko - doda Lilka.

Leśniczy w 1570 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Mostowiaków, że sprawa jest o wiele poważniejsza, bo mają do czynienia z okrutnym zwyrodnialcem,który zabija w lesie zwierzęta i upaja się widokiem ich cierpienia. - Już raz mieliśmy go prawie na widelcu, ale znowu się wywinął. Kłusuje tu już od jakiegoś czasu, ale co gorsza, zostawia zwierzęta we wnykach!- To straszne... - szepnie przerażona Lilka, wtulając się w męża.  - Ten koziołek miał szczęście, jest tylko lekko ranny - pocieszy ją leśniczy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza to sprawka Dawida?! Janek okrutnie odtrąci Sonię

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

Akurat w tym momencie w 1570 odcinku "M jak miłość" na skraju lasu pojawią się Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), które wybiorą się na wspólne bieganie. Matka Dawida aż zblednie słysząc w oddali straszną historię o bestialskim kłusowniku. Zakręci jej się w głowie i omal nie upadnie. Ale Marysi wmówi, że to z powodu silnej migreny. - Żeby młody mężczyzna zakładał wnyki na zwierzęta, to jest kompletne barbarzyństwo! W ogóle co taki człowiek może mieć w głowie? Ja sobie nie potrafię tego wyobrazić! - przyzna Rogowska.

Po powrocie do domu w 1570 odcinku "M jak miłość" Jaszewska z Marysią wpadną na wybiegające z podwórka Dawida. Ubrany w czarną bluzę z kapturem syn Jaszewskich będzie się spieszył do Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). Ale matka wezwie go na poważną rozmowę. Pewna, że to Dawid stoi za napadem na Mostowiaków i kłusownictwem w lesie.

W 1570 odcinku "M jak miłość" chłopak wpadnie w szał! Nie zniesie oskarżeń Olgi i zarzuci jej, że zrzuca na niego winę za całe zło w okolicy. Krzyknie, że przeszedł terapię, zmienił się i już nie jest taki jak dawniej. Jaszewska jednak nie uwierzy w tłumaczenia Dawida. Nie będzie w stanie zaufać synowi, po tym co zrobił w przeszłości. Przez niego musieli uciekać z Krakowa do Grabiny!

Jeszcze tego samego wieczoru w 1570 odcinku "M jak miłość" leśniczy oraz policjanci Sonia (Barbara Wypych) i Rafał (Jakub Kucner) złapią kłusownika. Nie będzie nim Dawid!

M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze