M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

2021-03-01 20:58 ag
 M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

W 1570 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) zostaną napadnięci w lesie w Grabinie! Romantyczny spacer młodych Mostowiaków zamieni się w koszmar kiedy nagle brutalnie zaatakuje ich młody chłopak ubrany w czarną bluzę z kapturem. Wszystko będzie się działo błyskawicznie. Agresywny napastnik w 1570 odcinku "M jak miłość" powali Mateusza na ziemię, a Lilka nie zdoła nic zrobić, żeby ratować męża. Na miejscu szybko zjawi się policja i leśniczy (Zbigniew Moskal). Okaże się bowiem, że za napadem stoi okrutny kłusownik. Będzie nim Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)?

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka i Mateusz z "M jak miłość" w 1570 odcinku padną ofiarami napadu, za którym będzie stał bezwzględny kłusownik z Grabiny. Młodzi Mostowiakowie przeżyją chwile grozy podczas przechadzki po lesie. Zajęci sobą i rozmową o ciężko chorym bracie Lilki nie zauważą napastnika, który wyłoni się z krzaków. Bandyta zaatakuje zakochanych, bo akurat będzie zastawiał w zaroślach wnyki na dzikie zwierzęta. Lilce nic się nie stanie, ale Mateusz w 1570 odcinku "M jak miłość" z impetem upadnie na ziemię. Żona ruszy za agresywnym typem w kapturze, ale ten ucieknie.

Para od razu wezwie policję i leśniczego z Grabiny. Na miejscu tragedii w 1570 odcinku "M jak miłość" złożą zeznania, że nie wiedzą kto dokładnie na nich napadł. - Facet wyskoczył na nas z krzaków. Twarzy nie widzieliśmy, młody chłopak w bluzie z kapturem - przyzna Mateusz. - Ruszył na Mateusza jak taran. Przewrócił go i zwiał. To działo się tak szybko - doda Lilka.

Leśniczy w 1570 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Mostowiaków, że sprawa jest o wiele poważniejsza, bo mają do czynienia z okrutnym zwyrodnialcem,który zabija w lesie zwierzęta i upaja się widokiem ich cierpienia. - Już raz mieliśmy go prawie na widelcu, ale znowu się wywinął. Kłusuje tu już od jakiegoś czasu, ale co gorsza, zostawia zwierzęta we wnykach!- To straszne... - szepnie przerażona Lilka, wtulając się w męża.  - Ten koziołek miał szczęście, jest tylko lekko ranny - pocieszy ją leśniczy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza to sprawka Dawida?! Janek okrutnie odtrąci Sonię

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

Akurat w tym momencie w 1570 odcinku "M jak miłość" na skraju lasu pojawią się Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska), które wybiorą się na wspólne bieganie. Matka Dawida aż zblednie słysząc w oddali straszną historię o bestialskim kłusowniku. Zakręci jej się w głowie i omal nie upadnie. Ale Marysi wmówi, że to z powodu silnej migreny. - Żeby młody mężczyzna zakładał wnyki na zwierzęta, to jest kompletne barbarzyństwo! W ogóle co taki człowiek może mieć w głowie? Ja sobie nie potrafię tego wyobrazić! - przyzna Rogowska.

Po powrocie do domu w 1570 odcinku "M jak miłość" Jaszewska z Marysią wpadną na wybiegające z podwórka Dawida. Ubrany w czarną bluzę z kapturem syn Jaszewskich będzie się spieszył do Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). Ale matka wezwie go na poważną rozmowę. Pewna, że to Dawid stoi za napadem na Mostowiaków i kłusownictwem w lesie.

W 1570 odcinku "M jak miłość" chłopak wpadnie w szał! Nie zniesie oskarżeń Olgi i zarzuci jej, że zrzuca na niego winę za całe zło w okolicy. Krzyknie, że przeszedł terapię, zmienił się i już nie jest taki jak dawniej. Jaszewska jednak nie uwierzy w tłumaczenia Dawida. Nie będzie w stanie zaufać synowi, po tym co zrobił w przeszłości. Przez niego musieli uciekać z Krakowa do Grabiny!

Jeszcze tego samego wieczoru w 1570 odcinku "M jak miłość" leśniczy oraz policjanci Sonia (Barbara Wypych) i Rafał (Jakub Kucner) złapią kłusownika. Nie będzie nim Dawid!

M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1570. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze