M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

2021-02-19 14:34

W 1570 odcinku "M jak miłość" Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) nie pozna własnej córki! Lilka (Monika Mielnicka) bez jej przyzwolenia wplącze się w romans! Chociaż powinna zająć się sobą i małżeństwem z Mateuszem (Krystian Domagała), ona będzie szukać przygód gdzieś indziej. W 1570 odcinku "M jak miłość" Lilka podejmie się dziwnej intrygi, która może nieźle namieszać w życiu jej i matki. A przecież ledwo co poukładały sobie życie...

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" Lilka postanowi się wtrącić w życie prywatne matki. Krystyna od dawna spotyka się ze Staszkiem (Sławomir Holland) i nawet wydawało się, że romans przerodzi się w coś więcej. Niestety wkrótce w "M jak miłość" okaże się, że kobieta nie myśli o nim na poważnie, co zdenerwuje Lilkę, która postanowi wtrącić się w całą relację.

- Dlaczego zachowujesz się jak dzikus? Nie możesz po prostu wypić z nim kawy, chwilę pogadać? - zapyta zaskoczona Lilka.

- Trochę mi głupio... Staszek tyle razy dzwonił, chciał się spotkać, a ja ciągle się wykręcałam... - skomentuje swoje podejście matka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka w Warszawie. Umrą ze wstydu przed rodziną! Będą błagać o kąt do spania

Lilka w 1570 odcinku "M jak miłość" Lilka wtrąci się w romans matki i będzie próbowała przekonać ją do kontynuacji spotkań ze Staszkiem.

- (...) Jeśli uważasz, że nic z tego nie będzie, to mu to po prostu powiedz, on na to zasługuje. Sorry, mamo, ale pan Staszek chyba naprawdę się w tobie zakochał - podsumuje córka.

- Chciałam ci podziękować za kwiaty i ogólnie za pomoc, życzliwość. Bardzo przepraszam, że się do ciebie nie odezwałam... Staszek, ja wszystko przemyślałam i sobie poukładałam... Jesteśmy na innym etapie życia i jeśli chodzi o mnie, to nie jestem jeszcze... wiesz, emocjonalnie gotowa na jakąś bliższą relację... Więc nie chciałabym cię blokować... - powie jakiś czas później Krystyna do Staszka. 

Przeczytaj: M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

Wygląda na to, że wtrącenie się Lilki w "M jak miłość" niewiele da, ale Staszek i tak wyzna swoje uczucia. Młoda Mostowiakowa w tajemnicy przed matką wyśle komendantowi zaproszenie na kolację.

- Moja córka ostatnio próbuje urządzać mi życie. Staszek, ja po prostu jestem zmęczona... Kamil choruje, żyję od jednej wizyty w szpitalu do drugiej... - wyzna mężczyźnie Krystyna.

- Wiem, Krysiu. Jesteś niezwykle dzielna... A ja... Cóż mogę ci powiedzieć... W pewnym momencie, sam nie wiem kiedy... zakochałem się w tobie. Wiem, nie mogę oczekiwać, że odwzajemnisz to uczucie, ale gdybyś pozwoliła mi być przy sobie, zaopiekować się tobą, twoją rodziną... Byłbym szczęśliwy. Niczego więcej nie chcę - powie odważnie Staszek.

Krystyna będzie zaskoczona śmiałymi deklaracjami mężczyzny. Może plan Lilki zadziała i wkrótce los naprawdę ich połączy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany