M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

2021-02-18 21:12

W 1570 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pozna wielki sekret Jaszewskich. To Olga (Małgorzata Lewińska) nie wytrzyma dłużej skrywania prawdy. Jaszewska będzie nie do poznania! Roztrzęsiona, zdenerwowana i szlochająca! Rogowska w "M jak miłość" nigdy by się nie spodziewała, że Olga jest nękana przez Mariusza (Tomasz Lulek) i Dawida (Iwo Wiciński). Zrobili z niej wariatkę i musi brać psychotropy!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" miła kolacja u Jaszewskich, na którą zostanie zaproszona Marysia, zmieni się w piekło. Rogowska w życiu by nie przypuszczała, że za murami domu sąsiadów, rozgrywa się prawdziwy dramat. 

- Wśród osób, które są dla nas miłe, które lubimy, dzieją się rzeczy, na które nie wpadamy. Nie przychodzi nam to do głowy i nawet nie dopuszczamy myśli takiej, że może dziać się coś złego, coś niedobrego. Nie wszystko jest takie jakim, się wydaje - mówi Małgorzata Pieńkowska w kulisach "M jak miłość".

W 1570 odcinku "M jak miłość" Marysia przyjdzie do Jaszewskich i zobaczy zestresowaną i wściekłą Olgę, która prawie rzuca talerzami!

- Nie wiem po co ta kolacja, gra pozorów! - wrzaśnie Jaszewska.

- Żona miała załamanie nerwowe, leczy się, bierze silne psychotropy - powie Marysi Mariusz.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola

M jak miłość. Tajemnice Jaszewskich wyjdą na jaw! Marysia zobaczy co z Olgą zrobili bezwzględny mąż Mariusz i syn Dawid

Marysia z "M jak miłość" nigdy by się nie spodziewała, że Mariusz regularnie zdradza żonę, a po wszystkim daje jej prezenty, żeby jakoś zatuszować całą sprawę.

-Jaszewski zdradza żonę i potem próbuje odkupić swoje winy. No taki ma charakter - mówi o swoim bohaterze Tomasz Lulek, czyli serialowy Mariusz.

- Ma dosyć. Ma porostu dosyć życia w tym zakłamanym, cukierkowym świecie, ale też do niego bardzo przywykła - dodaje Małgorzata Lewińska w kulisach serialu "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

W 1570 odcinku "M jak miłość" Marysia oniemieje kiedy dowie się, jak naprawdę wygląda życie Jaszewskich. A to przecież nie koniec tajemnic! Pozostaje jeszcze kwestia niebezpiecznego Dawida, który sprowadza na rodziców kłopoty. To on pojawia się wszędzie tam, gdzie są problemy, albo można nawet powiedzieć, że chłopak po prostu je tworzy. Dlatego też w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Olga dodatkowo oszaleje z nerwów nad zachowaniem syna i będzie oskarżać go o całe zło.

- Czego znowu od niego chcesz? Gdybyś ty w swoim czasie bardziej go broniła i stanęła za nim murem, nie musielibyśmy uciekać z Krakowa! - wykrzyczy Mariusz do żony.

Wygląda na to, że zdrady mężczyzny, choroba psychiczna Olgi, to nie koniec ich tajemnic. Wkrótce w "M jak miłość" może się okazać, że to dopiero początek ich sekretów. 

Najnowsze