Barwy szczęścia. Małgorzata dorwie oszusta, który zrobi z Kacpra mordercę! Nie zostawi na nim suchej nitki!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Małgorzata dorwie oszusta, który zrobi z Kacpra mordercę! Nie zostawi na nim suchej nitki!

Barwy szczęścia. Małgorzata dorwie oszusta, który zrobi z Kacpra mordercę! Nie zostawi na nim suchej nitki!

2021-08-19 11:17

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) zdemaskuje oszusta i zastawi na niego pułapkę! Zwoleńska od początku była przekonana, że Kacper (Jakub Szlachetka) nie byłby w stanie spowodować wypadku, w którym zginąłby człowiek, gdyż kłóci się to z jego rozsądkiem. W 2470 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Małgorzata stanie w oko w oko z oszustem i tak go załatwi, że Jerzy (Bronisław Wrocławski) nie będzie mógł wyjść z podziwu, jaką ma wspaniałą ukochaną!

Małgorzata załatwi oszusta, który próbował wyłudzić od Jerzego pieniądze w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Małgorzata i Jerzy staną w oko w oko z oszustem, który będzie próbował wyłudzić od nich 50 tysięcy złotych! Problem w tym, że mężczyzna będzie brzmiał bardzo realistycznie i doskonale będzie wiedział, jak podejść bliskich Kacpra, którego wmiesza w całą sytuację! W 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej tajemniczy mężczyzna skontaktuje się z Jerzym i wyzna mu, że jego wnuk zabił człowieka! Marczak będzie przerażony tym, co usłyszał, zwłaszcza, że doskonale zdaje sobie sprawę, że Kacper dopiero zaczyna swoją przygodę z prawo jazdy i zarzekał się, że nigdy nie będzie dobrym kierowcą! Na domiar złego również oszust będzie wiedział, że wnuk Marczaka nie ma uprawnień do kierowania pojazdem! Mężczyzna zaproponuje mu układ – zapłaci 50 tysięcy, a w zamian jego wnuk uniknie odpowiedzialności za spowodowanie śmiertelnego wypadku.

Patrz też: Barwy szczęścia. Sławka postawi Kornelowi ultimatum! Matka Patryka wyrzeknie się podłego oszusta!

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Jerzy przestraszy się nie na żarty, zwłaszcza, że sam pozwolił Kacprowi poćwiczyć jazdę pod okiem Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), choć nie myślał, że młodzi aż tak zaryzykują i wyjadą na ulicę! Tylko Małgorzata zachowa zdrowy rozum i tuż po zakończonej rozmowie z szantażystą nie uwierzy w jego czyste zamiary! Zgodzi się wypłacić mu pieniądze, ale tylko, gdy spotkają się twarzą w twarz!

W 2470 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Zwoleńska wypłaci sporą kwotę z banku, ale ciągle będzie miała wątpliwości, czy aby na pewno powinni spotykać się z oszustem bez kontaktu z policją.

- Czy my dobrze robimy? Może zastanówmy się, czy nie iść z tym na policję. Tyle się słyszy o różnych naciągaczach – spyta przerażona Małgorzata, jednak Jerzy zacznie ją przekonywać, że nie mogą postąpić inaczej, gdyż chodzi tutaj o przyszłość Kacpra. W 2470 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach podobnego zdania będzie Malwina (Joanna Gleń), która potwornie zdenerwuje się zaistniałą sytuacja i całą winę zrzuci na swojego ojca, który pozwolił Kacprowi na jazdę pod okiem Oliwki.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Zadłużony Romanowski zniszczy życie kolejnej kobiecie. To co zrobił Agacie było dopiero początkiem

W końcu w 2470 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Zwoleńska i Marczak wybiorą się na spotkanie z szantażystą. Małgorzata zacznie przekonywać męża, że sama wręczy kopertę nieznajomemu mężczyźnie, ale Jerzy oczywiście na to nie pozwoli i stanie oko w oko z oszustem.

- Kasa – powie tylko oszust, a Marczak przekaże mu kopertę.

Wtedy w 2470 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach mężczyzna wpadnie w szał, gdyż w kopercie zamiast pieniędzy znajdzie pocięte kawałki gazet! Oszust rzuci się z pięściami na Jerzego, jednak wtedy do akcji wkroczy Zwoleńska, która zacznie okładać mężczyznę torebką! W międzyczasie poinformuje oszusta, że zaraz na miejscu zjawi się policja! Jeszcze w 2470 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej oszust będzie próbował uciec, jednak nieoznakowane policyjne auto skutecznie zajedzie mu drogę. Już prawdziwi policjanci skują oszusta i zawiozą go na komendę, gdzie wyjdzie, że Kacper wcale nikogo nie zabił, a oszust tak dobrze wiedział z kim ma do czynienia, gdyż współpracował z jego instruktorem jazdy!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Bruno ocali Tadzia z rąk Bożeny! Stańska kompletnie nie poradzi sobie z dzieckiem

Jeszcze w 2470 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Jerzy, Malwina i Natalia (Maria Dejmek) będą pod wrażeniem zachowania Małgorzaty i nie będą mogli się nadziwić, jaka był odważna. Nie będą też kryć swojego zdumienia tym, jak Zwoleńska opracowała oszusta.

- Przypomniało mi się, że Agata Pyrka (Natalia Zambrzycka) opowiadała mi, że ktoś próbował oszukać ją w podobny sposób i zamiast do banku pojechałam na komendę. Na szczęście policja poważnie podeszła do sprawy. Potem wysłałam im SMS-a z adresem, który podał szantażysta – wytłumaczy im Małgorzata, czym wzbudzi ogromny podziw u Jerzego.

- Rozegrałaś tę partię z pokerową twarzą – stwierdzi dumnie.

Patrz także: Nowa Regina w Barwach szczęścia! Takiej Kamili Kamińskiej jeszcze nie widzieliście

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze