Barwy szczęścia. Zadłużony Romanowski zniszczy życie kolejnej kobiecie. To co zrobił Agacie było dopiero początkiem

i

Autor: VOD TVP/Artrama Barwy szczęścia. Zadłużony Romanowski zniszczy życie kolejnej kobiecie. To co zrobił Agacie było dopiero początkiem

Barwy szczęścia. Zadłużony Romanowski zniszczy życie kolejnej kobiecie. To co zrobił Agacie było dopiero początkiem

2021-08-10 12:51

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Romanowski (Maciej Jachowski) znów da o sobie znać i znajdzie sobie kolejną ofiarę! Po tym jak całkowicie zrujnował karierę i zniszczył życie Agaty (Natalia Zambrzycka) uweźmie się na inną kobietę! Drań wykorzysta swoją złą sytuację finansową i weźmie na litość następną łatwowierną dziewczynę! W 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Romanowski wykorzysta swój urok osobisty i będzie robił maślane oczy do kolejnej kobiety, którą podobnie jak Pyrkę, wykorzysta do własnych celów!

Romanowski bez grosza zarzuci sidła na kolejną ofiarę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Romanowski nie da o sobie tak łatwo zapomnieć i ponownie namiesza w życiu kolejnej kobiety. Drań doszczętnie zniszczył karierę i życie Agaty w „Fit-Zdrowie”, gdy najpierw się do niej zalecał i obdarowywał drogimi prezentami, a następnie wplątał się w romans z jej koleżanką, Mirką (Ewa Mosakowska). Tylko Agata znała ich słodką tajemnicę i choć nie podobało jej się to, co robią nigdy ich nie wsypała! Żona Andrzeja wynajęła detektywa i dowiedziała się o romansie męża, tylko błędnie myślała, że jego kochanką jest właśnie Agata, a nie Mirka. Zdradzona kobieta rozesłała zdjęcia kochanków do całego zarządu, przez co Pyrka najadła się sporo wstydu i była wytykana palcami.

W końcu uwolniła się od toksycznej pracy, ale Romanowski nie dał jej tak łatwo o sobie zapomnieć w ostatnim sezonie „Barw szczęścia” i znów zaczął ją nachodzić! Kolejny raz przekabacił Agatę, która po tym wszystkim, co jej zrobił, znów okazała swoje dobre serce i pożyczyła mu pieniądze, stawiając na szali swój związek z Patrykiem (Konrad Skolimowski)!

Patrz też: Nowa Regina w Barwach szczęścia! Takiej Kamili Kamińskiej jeszcze nie widzieliście

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach zadłużony Romanowski ponownie zagra biednego pieska i wykorzysta kolejną kobietę! Jak podaje swiatseriali.interia.pl jego ofiarą padnie Renata (Ania Mrozowska), którą podobnie jak Agatę, weźmie na litość tylko w tym przypadku nie omieszka nie skorzystać ze swojego uroku osobistego. Romanowski zacznie czarować Renatę i będzie robił do niej maślane oczy, czym dość szybko ją kupi. W 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zjawi się w „Feel Good” i w obecności klientów zacznie ją podrywać!

- Mam ochotę tylko na wodę, ale... chciałbym z panią porozmawiać – uśmiechnie się zalotnie do kelnerki, która oczywiście zgodzi się zamienić z nim słowo.

- Przeczytałem na waszej stronie, że można tu pracować – zacznie, co potwierdzi Renata, tłumacząc mu, że faktycznie mają kilka stanowisk do wynajęcia i poda mu cennik.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Bruno ocali Tadzia z rąk Bożeny! Stańska kompletnie nie poradzi sobie z dzieckiem

W 2472 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Andrzej uda zainteresowanego ofertą, jednak nie spodoba mu się, że w wariantach płatności nie ma opcji wynajęcia na kredyt z odroczoną spłatą, na której najbardziej mu zależało, gdyż przecież jest zwyczajnym bankrutem. Romanowski postanowi iść za ciosem i weźmie Renatę na litość. Opowie jej o swoich problemach i wyzna, że padł ofiarą kogoś, komu bardzo zależało, aby go upokorzyć. Oczywiście w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej nie wyjawi kelnerce o kogo chodzi, aby jej nie odstraszyć, ale zapewni ją, że ma bardzo dobrą prawniczkę (Maria Dejmek), z której pomocą niebawem wywalczy wysokie odszkodowanie, więc pieniędzy z pewnością mu nie zabraknie.

- Sprawa na dziewięćdziesiąt dziewięć procent jest wygrana. Aktualnie jest w toku, moja mecenas narzuciła mi klauzulę milczenia – okłamie Renatę.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Bolesne rozstanie Sławki i Justina. Matka Patryka sama pozbędzie się młodszego kochanka

Jeszcze w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Andrzej zrobi takie wrażenie na kelnerce, że zgodzi się na jego propozycję i wynajmie mu przestrzeń na kredyt. Romanowski tak jej zawróci w głowie, że Renata przestanie myśleć racjonalnie i nawet nie przyjdzie jej do głowy, że może mieć do czynienia z oszustem!

- Zaryzykuję. Na własne oczy widziałam, jak łatwo paść ofiarą oszusta i jak trudno później odzyskać straconą kasę – otworzy się przed dopiero co poznanym mężczyzną, po czym doda, że może rozpocząć choćby dzisiaj.

Jeszcze w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Romanowski skorzysta z jej propozycji i dość nieoczekiwanie spędzi tam cały dzień, po którym pomoże kelnerce w sprzątaniu lokalu!

- Skoro już tu jestem, i to na kredyt, to niech się pani na coś przydam – uzna i zalotnie uśmiechnie się do Renaty, która nawet nie będzie ukrywać, że nowy znajomy wpadł jej w oko!

Czyżby w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Andrzej przejdzie metamorfozę i całkowicie zmieni swoje podejście do życia? Czy zemsta żony wreszcie go czegoś nauczy i zacznie szanować ludzi? A może Renata zostanie jego kolejną ofiarą i wykiwa ją jak Agatę, przy okazji łamiąc jej serce? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

Barwy szczęścia. Renata (Anna Mrozowska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Renata (Anna Mrozowska)
Barwy szczęścia. Romanowski (Maciej Jachowski)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Romanowski (Maciej Jachowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze