Barwy szczęścia. Bolesne rozstanie Sławki i Justina. Matka Patryka sama pozbędzie się młodszego kochanka

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Bolesne rozstanie Sławki i Justina. Matka Patryka sama pozbędzie się młodszego kochanka

Barwy szczęścia. Bolesne rozstanie Sławki i Justina. Matka Patryka sama pozbędzie się młodszego kochanka

2021-07-31 14:31

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach romans Sławki (Ewelina Serafin) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) dobiegnie końca. Mama Patryka (Konrad Skolimowski) po raz pierwszy zauważy coś więcej niż czubek własnego nosa i podejmie ważną decyzję. W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Skotnicki wyciągnie ją na randkę, w czasie której kochankowie odważą się na bardzo osobiste zwierzenia. Słowa Justina zrobią na niej takie wrażenie, że nie pozostanie jej nic innego. Jezierska sama wypędzi kochanka z własnych objęć. Poznajcie szczegóły!

Koniec Sławki i Justina w nowym sezonie "Braw szczęścia" po wakacjach! Kochankowie podejmą ważną decyzję!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach w życiu Sławki sporo się zmieni! Jezierska wciąż będzie się zadręczać, że jej młodszy kochanek w ogóle nie ma dla niej czasu. Uzna, że już przestała być dla niego atrakcyjna, dlatego postanowi przejść metamorfozę! W ostatnim czasie nieźle jej się przytyło od wystawnych obiadów, które szykuje służąca Ania (Hanna Klepacka), ale całą winę za swoją wagę zrzuci na Kornela (Jakub Bohosiewicz)!

Niestety w małżeństwie Jezierskich nie będzie układało się najbielej. Sławka będzie tak zaślepiona młodym kochankiem, że nie zauważy rozpadu rodziny, o co oskarży ją Kornel. Poza tym nie będzie mu się podobało, że jej jedynym zajęciem jest wydawanie jego pieniędzy na pierdoły! Małżonkowie tak ostro się pokłócą, że Sławka w 2468 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej postanowi odejść od męża i związać się już na zawsze z Justinem. Postanowi jak najszybciej poinformować go o swojej decyzji, ale Justin ją w tym uprzedzi!

Patrz też: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Skotnicki zaproponuje Jezierskiej randkę. Na jej reakcję długo nie będzie musiał czekać, gdyż radosna Sławka w popłochu popędzi na spotkanie z kochankiem! Bedzie przekonana, że Justin doszedł do takiego samego wniosku, co ona i pragnie ją poinformować, ze chce mieć ją na wyłączność! Niestety jeszcze w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej entuzjazm mamy Patryka szybko minie, gdyż kochanek będzie się spóźniał! Zrozpaczona Sławka straci już ostatnie nadzieje, gdy nagle zjawi się jej ukochany!

- Już myślałam, że nie przyjdziesz. Unikasz mnie, nie oddzwaniasz, nie odpowiadasz na SMS-y - powie zirytowana i urządzi mu niemałą awanturę.

Justin widząc jej poddenerwowanie w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach spróbuje ją udobruchać i przybliży się do niej, aby ją pocałować, jednak ku jemu zdziwieniu Sławka się odsunie. Wówczas zacznie się tłumaczyć, że w ostatnim czasie miał sporo na głowie i w ogóle nie miał na nic czasu. Przy okazji wspomni jej, że przez przypadek napomknął Patrykowi o jej depresji poporodowej. Ten fakt nie zrobi na Sławce wrażenia, gdyż bardziej będzie zastanawiało ją to, jak wytłumaczył jej synowi, że mają ze sobą kontakt. Justin zapewni ją, że Patryk nie ma pojęcia, że się spotykają, choć rzeczywistość będzie zupełnie inna...

- Chciałem mu powiedzieć, ale zabrakło mi odwagi. Bo domyślam się, jak to przyjmie, a to mój najlepszy kumpel. Właściwie... jedyny. Jeśli się na mnie obrazi, zostanę sam jak palec - przyzna skruszony.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

Jeszcze w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Justin bardzo dobrze będzie się czuł w towarzystwie Sławki i sam postanowi się przed nią otworzyć. Opowie jej o swoich problemach z rodzicami i o tym, dlaczego opuścił Kanadę. Wyzna jej również, ze matka namawia go do powrotu, gdyż jego ojciec jest w bardzo złym stanie .

- Chce, żebym do nich przyleciał - wyzna kochance, która ku jego zdziwieniu przekona go, że powinien lecieć do Kanady i zająć się ojcem, nie zważając na przeszłość.

- Jeśli twój ojciec umrze, będziesz się z tym gryzł do końca życia. Znam to uczucie. Miałam fatalnego ojca. Alkoholika, przemocowca... Matka rozwiodła się z nim i wyjechaliśmy, ale nie na tyle daleko, żebym nie dowiedziała się o jego nowotworze. Wiedziałam, że choruje, ale nie zdobyłam się na odwiedziny. W ten sposób straciłam szansę, żeby mu przebaczyć. Jedź do nich... Nie strać tej szansy - ponownie sama otworzy się przed Justinem i poradzi mu, aby pojechał do ojca.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIA

Takiego zachowania Sławki w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach chyba nikt się nie spodziewał! Sławka sama schowa dumę do kieszeni i po raz pierwszy nie będzie myślała wyłącznie o sobie. Poradzi kochankowi, aby wyjechał z kraju, choć doskonale zda sobie sprawę, że będzie się to wiązało z brakiem ich spotkań, które zawsze przynoszą jej tyle radości i pozwalają poczuć się młodo i atrakcyjnie. Rozstanie dużo będzie ją kosztowało, ale wie, że w takiej sytuacji nie mogła inaczej postąpić. Czy Justin jej posłucha? Tego dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2451, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Barwy szczęścia, 2442, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2442, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze