Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

2021-07-30 17:02

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) wpadnie w wir romansów. W jej małżeństwie nie będzie układało się najlepiej, dlatego postanowi poszukać szczęścia, gdzie indziej! W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej z ogromnym bólem rozstanie się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), ale jak się okaże wcale nie będzie długo rozpaczać po prężnym kochanku, gdyż na jego miejsce znajdzie innego! Sławka kolejny raz dobrze się ustawi i na biednego z pewnością nie trafi!

Kolejny romans Sławki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Szybko pocieszy się po rozstaniu z Justinem!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka nie będzie próżnować, a jej życie uczuciowe aż eksploduje! Jezierska nie będzie czuła się dobrze w swoim ciele i zdecyduje się nieco schudnąć. Oczywiście za wzrost swojej wagi oskarży Kornela (Jakub Bohosiewicz), ale to nie będą jedyne winy, jakie będzie miała mu do zarzucenia w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej! Mąż nie pozostanie jej dłużny i również wiele na nią swoje żale. Wygarnie jej, że nic nie robi i tylko wydaje jego pieniądze, a przy okazji niszczy relacje rodzinne. Po burzliwej kłótni Jezierska uzna, że już dłużej nie może być z mężem i postanowi od niego odejść dla Justina, będąc jednocześnie pewna, że młody kochanek pragnie tego samego!

Patrz też: Barwy szczęścia. Nowa kochanka Radka zrobi z niego bankruta! Wykorzysta jego naiwność i zniszczy go jak Lidka

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Niestety ich spotkanie w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej potoczy się zupełnie nie po jej myśli. Na początku zacznie robić ukochanemu wyrzuty i nie pozwoli sobie na żadne czułości, jednak to, co usłyszy za chwilę całkowicie zmieni jej życie. Justin bardzo otworzy się przed mamą Patryka (Konrad Skolimowski) i opowie jej o swoich relacjach rodzinnych. Wyzna, że matka z powrotem chce ściągnąć go do Kanady, gdyż stan zdrowia jego ojca nie będzie najlepszy.

Ku zaskoczeniu samego Skotnickiego kochanka poradzi mu, aby zostawił wszystko, w tym także i ją, i leciał do rodziców. Oczywiście ta decyzja nie przyjdzie jej łatwo, ale w tym przypadku nie będzie widziała żadnego innego rozwiązania. Jednak jak się okazuje w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wcale nie będzie długo rozpaczać bo ostatnim kochanku, gdyż wymieni go na innego!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka znajdzie sobie kolejnego faceta i szybko pocieszy się po rozstaniu z Justinem? Bardzo możliwe, że właśnie tak potoczą się losy Sławki. Na jej Instagramie pojawiły się krótki filmiki, an których widzimy ją z tajemniczym mężczyzną! Jezierska powozi się z nowym kochankiem bardzo luksusowym autem, które, jak przechwala się sam zainteresowany, w trzy sekundy rozpędza się do setki. Mężczyzna podobnie jak jej mąż na brak gotówki z pewnością nie narzeka, gdyż zabiera swoją ukochaną pod bramy luksusowej willi. Jak widzimy życie w luksusie bardzo odpowiada Sławce, która wyjątkowo dobrze czuje się w towarzystwie młodego mężczyzny i wcale nie afiszuje się ze swoim uczuciem!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka już do końca zwariuje i wplącze się w kolejny romans? Czy nowy kochanek będzie dostatecznym pocieszeniem po stracie Justina? Czy Jezierska porzuci męża i zacznie ponowne życie w luksusie, ale u boku młodszego? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Lidka rzuci się z pięściami na byłego męża! Zamieni życie Radka w prawdziwe piekło!

Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel
Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel
Najnowsze