Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

2021-07-30 17:02
Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony
Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) wpadnie w wir romansów. W jej małżeństwie nie będzie układało się najlepiej, dlatego postanowi poszukać szczęścia, gdzie indziej! W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej z ogromnym bólem rozstanie się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), ale jak się okaże wcale nie będzie długo rozpaczać po prężnym kochanku, gdyż na jego miejsce znajdzie innego! Sławka kolejny raz dobrze się ustawi i na biednego z pewnością nie trafi!

Kolejny romans Sławki w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Szybko pocieszy się po rozstaniu z Justinem!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka nie będzie próżnować, a jej życie uczuciowe aż eksploduje! Jezierska nie będzie czuła się dobrze w swoim ciele i zdecyduje się nieco schudnąć. Oczywiście za wzrost swojej wagi oskarży Kornela (Jakub Bohosiewicz), ale to nie będą jedyne winy, jakie będzie miała mu do zarzucenia w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej! Mąż nie pozostanie jej dłużny i również wiele na nią swoje żale. Wygarnie jej, że nic nie robi i tylko wydaje jego pieniądze, a przy okazji niszczy relacje rodzinne. Po burzliwej kłótni Jezierska uzna, że już dłużej nie może być z mężem i postanowi od niego odejść dla Justina, będąc jednocześnie pewna, że młody kochanek pragnie tego samego!

Patrz też: Barwy szczęścia. Nowa kochanka Radka zrobi z niego bankruta! Wykorzysta jego naiwność i zniszczy go jak Lidka

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Niestety ich spotkanie w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej potoczy się zupełnie nie po jej myśli. Na początku zacznie robić ukochanemu wyrzuty i nie pozwoli sobie na żadne czułości, jednak to, co usłyszy za chwilę całkowicie zmieni jej życie. Justin bardzo otworzy się przed mamą Patryka (Konrad Skolimowski) i opowie jej o swoich relacjach rodzinnych. Wyzna, że matka z powrotem chce ściągnąć go do Kanady, gdyż stan zdrowia jego ojca nie będzie najlepszy.

Ku zaskoczeniu samego Skotnickiego kochanka poradzi mu, aby zostawił wszystko, w tym także i ją, i leciał do rodziców. Oczywiście ta decyzja nie przyjdzie jej łatwo, ale w tym przypadku nie będzie widziała żadnego innego rozwiązania. Jednak jak się okazuje w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach wcale nie będzie długo rozpaczać bo ostatnim kochanku, gdyż wymieni go na innego!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka znajdzie sobie kolejnego faceta i szybko pocieszy się po rozstaniu z Justinem? Bardzo możliwe, że właśnie tak potoczą się losy Sławki. Na jej Instagramie pojawiły się krótki filmiki, an których widzimy ją z tajemniczym mężczyzną! Jezierska powozi się z nowym kochankiem bardzo luksusowym autem, które, jak przechwala się sam zainteresowany, w trzy sekundy rozpędza się do setki. Mężczyzna podobnie jak jej mąż na brak gotówki z pewnością nie narzeka, gdyż zabiera swoją ukochaną pod bramy luksusowej willi. Jak widzimy życie w luksusie bardzo odpowiada Sławce, która wyjątkowo dobrze czuje się w towarzystwie młodego mężczyzny i wcale nie afiszuje się ze swoim uczuciem!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Czy w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sławka już do końca zwariuje i wplącze się w kolejny romans? Czy nowy kochanek będzie dostatecznym pocieszeniem po stracie Justina? Czy Jezierska porzuci męża i zacznie ponowne życie w luksusie, ale u boku młodszego? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Lidka rzuci się z pięściami na byłego męża! Zamieni życie Radka w prawdziwe piekło!

Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel
Autor: Instagram Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel
Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel
Autor: Instagram Barwy szczęścia. Sławka (Ewelina Serafin), Andrzej Popiel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE