Barwy szczęścia. Nowa kochanka Radka zrobi z niego bankruta! Wykorzysta jego naiwność i zniszczy go jak Lidka

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Nowa kochanka Radka zrobi z niego bankruta! Wykorzysta jego naiwność i zniszczy go jak Lidka

Barwy szczęścia. Nowa kochanka Radka zrobi z niego bankruta! Wykorzysta jego naiwność i zniszczy go jak Lidka

2021-07-30 14:03

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Sandra (Joanna Opozda) zacznie pokazywać pazurki i sprawi, że Radek (Filip Kosior) raz na zawsze pożałuje swojej decyzji! Nowa kochanka nieźle zajdzie mu za skórę i doprowadzi go na skraj załamania! W 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Radek odkryje, że Sandra, na którą przypisał lokal, poważnie go zaniedbała i zalega z płatnościami na grube pieniądze! Nieodpowiedzialność kochanki będzie miała grube konsekwencje. Czy Radek pójdzie z torbami?

Radek straci "Feel Good" przez głupotę Sandry w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach chytry plan Paszkowkiej (Olga Bończyk) powiedzie się! Przypomnijmy, że za jej radą Radek przepisał na swoją kochankę "Feel Good", aby ukryć przed sądem swoje dochody, dzięki czemu jego żonie przysługiwałyby najniższe alimenty! Decyzja Radka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej okaże się trafna, gdyż będzie musiał płacić Lidce (Emilia Warabida) jedynie 800 złotych, a nie jak straszyła go Natalia (Maria Dejmek) 2500 złotych. Niestety szef kuchni długo nie będzie mógł świętować swojej wygranej, gdyż w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach jego spokój kolejny raz zakłóci Lidka, która wpadnie w szał i aż rzuci się na niego z pięściami! Ale to nie wszystko, gdyż Radek zyska kolejnego wroga, którym okaże się być jego obecna kochanka!

Patrz też: Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Radek odkryje, że Sandra nie płaci kontrahentom. Uda się na pocztę, gdzie odbierze stertę listów poleconych z wezwaniami do zapłaty. Wpadnie w szał, gdy zobaczy, że jego kochanka nie zapłaciła żadnemu z dostawców. Jego poddenerwowanie nie ujdzie jej uwadze, dlatego spyta, dlaczego chodzi taki nabuzowany.

- Możesz mi powiedzieć, co to jest? - spyta zirytowany i pokaże jej stertę listów.

- Wezwania do zapłaty! - szybko odpowie, jednak zaraz zacznie robić do swojego ukochanego maślane oczy i uda niewiniątko. Jednak po chwili w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zacznie pytać od kogo te wezwania.

- Od Jezierskiego za wino, od dostawcy ryb, mięsa, warzyw - wyliczy jej Radek.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

W 2471 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Sandra spróbuje udobruchać swojego ukochanego i zacznie się tłumaczyć. Powie Radkowi, że wstrzymała ostatnie płatności u Jezierskiego, gdyż jego wino wcale się nie sprzedaje.

- A reszta? - dopyta, jednak Sandra wcale się nie wysili i wmówi mu tą samą bajeczkę. W obronie doda jeszcze, że sam doskonale zdaje sobie sprawę, że ostatnio ruch w lokalu drastycznie zmalał, w związku z czym towar także stoi w miejscu. Jej tłumaczenia zbytnio nie przekonają Radka, który przyzna, że chwilowe przestoje to nie powód, aby nie płacić dostawcom.

- Powinienem wiedzieć o długach! - wyrzuci swojej kochance.

Sandra jednak tak łatwo się nie podda i w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zmieni linię obrony. Wyzna ukochanemu, że nie powiedziała mu o długach, gdyż nie chciała dokładać mu kolejnych zmartwień, bo i tak miał dużo na głowie, w związku z przeciągającą się batalią rozwodową. Radek da się udobruchać i poprosi kochankę, aby już zawsze mówiła mu o wszystkim.

- Nigdy więcej niczego przede mną nie ukrywaj. Jak zaczniemy robić długi, to popłyniemy i stracimy w końcu ten lokal - powie spokojnym tonem, jednak Sandrze nie spodoba się jego reakcja i zaatakuje go słownie.

- Wymyśl coś, zamiast mnie krytykować! - krzyknie i skończy dyskusję z kochankiem.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Bolesny koniec romansu Sławki i Justina. Matka Patryka wypędzi kochanka z objęć!

Jeszcze w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Radek zacznie zdawać sobie sprawę, że popełnił największy błąd w swoim życiu. Wcześniej nie myślał o konsekwencjach, aż do momentu ich wystąpienia. Czy dalsze rządy Sandry doprowadzą do upadku "Feel Good"? Czy Radek zostanie bankrutem? Tego dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Patrz także: Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

Barwy szczęścia, 2414, Sandra (Joanna Opozda)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Sandra (Joanna Opozda)
Barwy szczęścia odc. 2434. Radek (Filip Kosior), Sandra (Joanna Opozda), Lidka (Emilia Warabida)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2434. Radek (Filip Kosior), Sandra (Joanna Opozda), Lidka (Emilia Warabida)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze