Nowa Regina w Barwach szczęścia! Takiej Kamili Kamińskiej jeszcze nie widzieliście

i

Autor: Artrama/Instagram Nowa Regina w Barwach szczęścia! Takiej Kamili Kamińskiej jeszcze nie widzieliście

Nowa Regina w Barwach szczęścia! Takiej Kamili Kamińskiej jeszcze nie widzieliście

2021-08-05 20:07

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Regina (Kamila Kamińska) zaskoczy wszystkich! Ślub i małżeństwo z Frankiem (Mateusz Banaisuk), a także ciąża z pewnością będą jej służyły, gdyż Regina zmieni się nie do poznania! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Czapla wystąpi w zupełnie innym wydaniu! Aktorka zdecydowała się na poważną zmianę w swoim wyglądzie, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie! Regina z „Barw szczęścia” tak się zmieniła, że aż trudno ją rozpoznać! Zobacz ZDJĘCIA!

Totalna metamorfoza Reginy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Kamila Kamińska zaszalała z wyglądem!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach po starej Reginie nie będzie już ani śladu! Kamila Kamińska zmieniła się nie do poznania, a efektami swojej przemiany pochwaliła się na swoim Instagramie. Na początku Regina z „Barw szczęścia” zdecydowała się na jaśniejszy kolor i mocno rozjaśniła włosy! Ale to nie wszystko, gdyż aktorka poszła za ciosem i zdecydowała się na ostre ciecie! Znakiem rozpoznawczym Kamili Kamińskiej zawsze były piękne i długie włosy, po których już nie ma śladu! Ukochana Franka z „Barw szczęścia” zrobiła odważny krok i mocno podcięła włosy aż do ramion! Kamila Kamińska zmieniła się tak mocno, że aż trudno ją rozpoznać!

Sama Regina z „Barw szczęścia” jest bardzo zadowolona ze swojej metamorfozy i w nowej fryzurze dumnie pozuje na swojej relacji na Instagramie! Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze aktorka wygląda fenomenalnie, a krócej obcięte włosy dodają jej tylko uroku i niewinności! Na jednym ze zdjęć widzimy jak aktorka pozuje w pięknej białej sukience w niebieskie kwiaty, gdzie wygląda niczym nastolatka, a przecież niedawno została świeżo upieczoną mamą! Ale przecież to nie wszystko, gdyż w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina i Franek także będą spodziewać się dziecka!

Patrz też: Barwy szczęścia. Bruno ocali Tadzia z rąk Bożeny! Stańska kompletnie nie poradzi sobie z dzieckiem

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” będziemy świadkami długo wyczekiwanego ślubu Reginy i Franka! Narzeczeni pobiorą się już z w pierwszym 2466 odcinku „Barw szczęścia” po wakacyjnej przerwie. Niestety panna młoda nie będzie mogła całkiem skupić się na przygotowaniach, gdyż będzie żyłą w strachu, że Remek (Piotr Sędkowski) zepsuje jej całą uroczystość. Na szczęście ślub przebiegnie bez przeszkód i Falkowscy ku uciesze Franka w końcu zostaną małżeństwem. Niestety tutaj dobre wiadomości się kończą, gdyż świeżo upieczeni małżonkowie długo nie nacieszą się swoim szczęściem. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Regina nie będzie czuła się najlepiej, a gdy lekarze usłyszą, że chorowała na boreliozę, bez wahania skierują ją na patologię ciąży. 

Zobacz także: Barwy szczęścia. Bolesne rozstanie Sławki i Justina. Matka Patryka sama pozbędzie się młodszego kochanka

Wiele wskazuje na to, że pobyt w szpitalu świeżo upieczonej Falkowskiej w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach znacząco się przedłuży. Regina będzie panicznie bać się o swoje dziecko, a Franek zacznie bujać w obłokach, a nawet pod dłuższą nieobecność przy sobie żony zacznie oglądać się za Kasią (Katarzyna Glinka)! To będzie poważna próba dla ich małżeństwa!

Czy Regina donosi ciążę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach? Czy świeżo upieczeni Falkowscy zostaną rodzicami? Czy ich małżeństwo przetrwa próbę czasu? Czy Franek ulegnie pokusom? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Sławka szybko zapomni o Justinie! Znajdzie sobie kolejnego kochanka i poleci na jego miliony

Najnowsze