Barwy szczęścia. Sławka postawi Kornelowi ultimatum! Matka Patryka wyrzeknie się podłego oszusta!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Sławka postawi Kornelowi ultimatum! Matka Patryka wyrzeknie się podłego oszusta!

Barwy szczęścia. Sławka postawi Kornelowi ultimatum! Matka Patryka wyrzeknie się podłego oszusta!

2021-08-11 15:51

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka (Ewelina Serafin) nie przestanie zaskakiwać! Mama Patryka (Konrad Skolimowski) przejdzie wewnętrzną przemianę i będzie miała już dość życia pod garnuszkiem Kornela (Jakub Bohosiewicz), który jest zwykłym oszustem! W 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Jezierska wystraszy się odpowiedzialności i wygarnie mężowi, co tak naprawdę o nim myśli! Równocześnie zirytowana całą sytuacją postawi mu ultimatum albo ona albo jego chore interesy! Dla Jezierskiego wybór wcale nie będzie taki oczywisty!

Odmieniona Sławka zacznie dyktować mężowi warunki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka zmieni się nie do poznania i to nie tylko z wyglądu, ale przede wszystkim z charakteru! Jezierska postanowi przejść na dietę i zrzucić parę kilogramów, aby znów być atrakcyjna dla mężczyzn, w tym oczywiście swojego młodszego kochanka Justina (Jasper Sołtysiewicz)! Ale przede wszystkim w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Jezierska w końcu przestanie być szarą myszką i pokaże swojemu mężowi pazurki! Do tej pory Sławka siedziała cicho i nie wtrącała się w interesy męża. Z resztą nie miała powodu – Kornel przynosił do ich bogatej willi spory zastrzyk gotówki, a ona mogła żyć jak prawdziwa dama!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach wiele w tej kwestii się zmieni, gdyż jak podaje swiatseriali.interia.pl Sławka zacznie bać się odpowiedzialności za lewe interesy swojego męża z fałszywymi winami, które dostarcza do hotelu Stańskich! Choć jeszcze w pierwszym 2466 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej skarci swojego syna, że odszedł z rodzinnego interesu i podważa autorytet ojca, to niedługo potem zrozumie, że Patryk miał sporo racji!

Patrz też: Barwy szczęścia. Zadłużony Romanowski zniszczy życie kolejnej kobiecie. To co zrobił Agacie było dopiero początkiem

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka będzie miała już dość intryg Kornela i prosto w twarz wykrzyczy mu, że już dłużej nie ma zamiaru żyć pod jednym dachem ze zwykłym oszustem! Jezierska zarzuci mu, że przez jego lewe interesy źle się czuję i nadszedł najwyższy czas, aby w końcu uporządkowała swoje życie. Jej nagła przemiana nieźle rozbawi Kornela.

 - Wszystko w porządku? – zapyta ironicznie, co sprawi, że Sławka aż wybuchnie ze złości.

- Nie! Nic nie jest w porządku! - krzyknie i wygranie Kornelowi, co tak naprawdę o nim myśli i o życiu, jakie im zgotował.

- Co takiego? Czujesz się źle z tym, jakimi staliśmy się ludźmi? Co to niby znaczy? - zdenerwuje się Jezierski, który nie do końca będzie mógł zrozumieć roszczenia swojej żony.

Sławka w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wprost zarzuci mężowi, że są zwykłymi oszustami, gdyż wpychają w ręce niczego nieświadomych klientów lewe wina!

- Jakim my jesteśmy wzorem dla naszych dzieci? Nie wstyd ci? – zapyta męża, jednak on ciągle nie będzie widział w ich działalności niczego złego i nie będzie miał sobie nic do zarzucenia.

- Dorabiamy się na oszustwie! – uświadomi go po raz kolejny.

Zobacz także: Nowa Regina w Barwach szczęścia! Takiej Kamili Kamińskiej jeszcze nie widzieliście

Wtedy w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Kornel przypomni swojej żonie, że doskonale wiedziała o jego sposobie prowadzenia interesów i jakoś wcześniej jej to nie przeszkadzało i nie do końca będzie mógł zrozumieć, co takiego się stało, że nagle zmieniła zdanie.

- Skąd to nagłe moralne oświecenie? Miałaś jakieś widzenie? Czy w końcu postanowiłaś się wyspowiadać? – podle z niej zakpi, czym doprowadzi ją do ostateczności!

- Tak... wiem, do tej pory kibicowałam ci i korzystałam z twojego talentu do robienia przewałów. Ale mam już dość – wygranie mu ze złością, po czym doda jeszcze - Ja cały czas żyję w stresie, że ten przekręt z winami wyjdzie na jaw, że wpadnie tu policja... – zacznie przeżywać.

Jej słowa w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej kolejny raz tylko rozbawią Jezierskiego, który spojrzy na nią z niebywałą wyższością i nakaże jej traktować go jak normalnego człowieka, a nie jakiegoś gangstera!

- Możesz skończyć w więzieniu. W końcu na pewno tam trafisz. A zanim do tego dojdzie... nasza rodzina się rozpadnie – wygarnie mu w odpowiedzi.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Bruno ocali Tadzia z rąk Bożeny! Stańska kompletnie nie poradzi sobie z dzieckiem

Jeszcze w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Sławka pokaże mężowi, że nie żartuje i postawi sprawę jasno. Jeżeli nie skończy z przekrętami i nie znajdzie sobie normalnej pracy, to ona bez wahania od niego odejdzie!

- Możemy i pewnie powinniśmy przejść na jasną stronę, ale to nie znaczy, że musimy zacząć wszystko od zera – odpowie jej Jezierski, który ani śmie rezygnować z dochodowego interesu.

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Kornel zostanie przy swoim i będzie gotów poświęcić wszystko byleby tylko nie rezygnować z interesu z winami! Bardzo możliwe, że nie będzie się długo zastanawiał i bez wahania wybierze swoje lewe interesy, kładąc na szali swoje małżeństwo ze Sławką.

Bardzo prawdopodobne, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Jezierska wcale nie żartowała i naprawdę odejdzie od męża! Mama Patryka rozstanie się z Justinem i znajdzie sobie kolejnego prężnego i obrotnego kochanka, przy którym tak samo jak przy swoim mężu, będzie mogła żyć niczym królowa. Jezierska poleci na jego kasę i drogi samochód i raz na zawsze zapomni o mężu.

 Patrz także: Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

Najnowsze