Barwy szczęścia. Dominika uratuje Sebastiana przed kalectwem! Znów będą razem?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Dominika uratuje Sebastiana przed kalectwem! Znów będą razem?

Barwy szczęścia. Dominika uratuje Sebastiana przed kalectwem! Znów będą razem?

2021-08-20 13:13

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Dominika (Karolina Chapko) będzie miała zbawienny wpływ na Sebastiana (Marek Krupski)! Lekarze aż będą nie dowierzać, że jego stan uległ takiej poprawie tylko dzięki kelnerce z „Feel Good”! W 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Sebastian w końcu będzie mógł opuścić szpital, ale wcale nie będzie cieszył się z tej informacji, gdyż będzie obawiał się, że jego kontakt z byłą prostytutką dobiegnie końca! Dominika zapewni go jednak, że go nie zostawi! Czy byli kochankowie dadzą sobie kolejną szansę?

Sebastian wyjdzie z potwornego wypadku, dzięki pomocy Dominiki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Sebastian ku zaskoczeniu wszystkich wróci do zdrowia i wkrótce będzie mógł opuścić szpital! Przypomnijmy, że Kowalski trafił tam w ciężkim stanie, po tym jak pijany wskoczył do hotelowego basenu na główkę, gdzie było bardzo płytko i uderzył głową o dno! Sebastiana cudem udało się uratować, ale po fatalnym upadku nikt nawet on sam nie przypuszczał, że uda mu się z tego wyjść. Kowalskiego dobijała myśl, że resztę życia może spędzić na wózku inwalidzkim i aż odjechało mu się żyć! To była kochanka i niedoszła żona sprawiła, że Sebastian inaczej zaczął patrzeć na życie, w którym w końcu zaświeciło słońce!

W ostatnim sezonie „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną była prostytutka długo walczyła, aby w końcu były ukochany ją do siebie dopuścił, a gdy w końcu jej się to udało nie opuszczała go na krok! To jej wizyty miały na Kowalskiego zbawienny wpływ i w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach doprowadzą do tego, że Kowalski będzie mógł opuścić szpital!

Patrz też: Barwy szczęścia. Włoch Vincenzo zarzuci sidła na przyjaciółkę Reginy! Szybko o niej zapomni

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Dominika kolejny raz odwiedzi Sebastiana, który w końcu będzie w rewelacyjnym nastoju. Okaże się, że jego lekarz prowadzący (Przemysław Puchała) przekazał mu wspaniałe wieści, że lada moment opuści szpital!

- Zdjęliśmy już kilka opatrunków, inne zdejmiemy za parę dni, ostatnio wszystko goi się idealnie. Cóż, chyba niedługo się pożegnamy – wytłumaczy lekarz i uśmiechnie się w kierunku Dominiki, jednak zwróci się również do Kowalskiego i poprosi go, aby nie zaniedbywał rehabilitacji.

Sebastian w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej obieca lekarzowi, że zrobi wszystko, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia i odzyskać dawną sprawność. Wtedy doktor spojrzy na niego i zasugeruje, że powinien podziękować Dominice, za to, że się nim zajmuje, gdyż jej obecność zdecydowanie wpłynęła na jego lepszy stan zdrowia.

- Ma pani zbawienny wpływ na pacjenta. Nie wiem, co to za kuracja, ale proszę nie przestawać – uśmiechnie się do Dominiki, która nie do końca zrozumie aluzję lekarza.

- Chyba te mandarynki ode mnie ci pomagają, nie ja. Siła witamin i minerałów – przyzna kelnerka, jednak Sebastian szybko wyprowadzi ją z błędu i przyzna, że jego dobre samopoczucie to wyłącznie siła jej obecności tuż obok niego.

- Nie chcę cię sobą obciążać ani nie mam zamiaru czegokolwiek wymuszać. Ale dajesz mi mnóstwo dobrej energii, chcę żebyś to wiedziała – wyzna.

- Po to tu przychodzę – potwierdzi jego była ukochana.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Była rywalka Agaty uratuje jej związek z Patrykiem? Miriam już raz namieszała między nimi, a teraz naprawi swój błąd

Jeszcze w 2472 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej uśmiech zejdzie z twarzy Sebastiana, gdy zrozumie, że jak opuści szpital, to wizyty Dominiki się skończą. Podminowany Kowalski wprost wyzna niedoszłej żonie, że niedługo znów zostanie zupełnie sam, gdyż przecież nie może od niech wymagać, że będzie się nim opiekowała również wtedy, gdy zostanie wypisany do domu, ale ku jemu zaskoczeniu była prostytutka obieca mu, że go nie zostawi!

W 2472 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Dominika przytuli się do Sebastiana, a ten nie będzie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Cały wzruszony jeszcze raz podziękuje jej za opiekę i za wszystko, co dla niego zrobiła. Czy byli kochankowie dadzą sobie jeszcze jedną szansę? Czy Dominika zostanie u boku Sebastiana na dłużej? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Małgorzata dorwie oszusta, który zrobi z Kacpra mordercę! Nie zostawi na nim suchej nitki!

Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Najnowsze