Przyjaciółki, odcinek 185: Dzieci Zuzy odwrócą się od niej. Nawet Stefa stanie po stronie Janka - ZWIASTUN

2020-09-16 14:37 mp
 Przyjaciółki, odcinek 185: Dzieci Zuzy odwrócą się od niej. Nawet Stefa stanie po stronie Janka - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 185: Dzieci Zuzy odwrócą się od niej. Nawet Stefa stanie po stronie Janka - ZWIASTUN

W 185 odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) przeżyje szok. Jej synowie przybywają pod opieką Jaśka (Marek Bukowski) w Gdańsku. Pracująca w Wiedniu matka, ma z nimi ograniczony kontakt. Kiedy w 185 odcinku Zuza z "Przyjaciółek" zjawi się w Gdańsku, okaże się, że chłopcy nie będą chcieli wyjść z ulubionych zajęć w przedszkolu, aby spotkać się z mamą. Kiedy kobieta w 185 odcinku "Przyjaciółek" wróci do Warszawy na ślub Ingi (Małgorzata Socha), będzie czekać na nią Stefa (Dorota Kolak), która powie jej kilka gorzkich słów prawdy. Zuza straci nie tylko dzieci, ale i matkę?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 185 - czwartek 17.09.2020, o godz. 21:05 w Polsacie

Zuza w 185 odcinku "Przyjaciółek" zjawi się w Polsce, aby zobaczyć synów i zdążyć na ślub Ingi. Niestety, zasypia na poranne spotkanie z chłopcami. Kiedy zjawi się spóźniona, Sabina (Anna Jażdżyk) nie będzie kryła satysfakcji. Po awanturze z Sabiną, Zuza zadzwoni do Jaśka. Ten również oznajmi jej, że kolejny raz zawiodła dzieci i jest nieodpowiedzialną matką. W 185 odcinku "Przyjaciółek" Zuza za wszelką cenę będzie chciała zobaczyć synów.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 185: Inga zostawi Maksa przed ślubem! Nikt nie będzie wiedział dlaczego - ZWIASTUN

Stęskniona matka w 185 odcinku "Przyjaciółek" będzie chciała odebrać dzieci z przedszkola. Od ich opiekunki usłyszy, że chłopcy nie chcą opuścić ulubionych zajęć rytmiki i wyjść z nią na spotkanie. Załamana Zuza będzie spieszyła się na ślub przyjaciółki, ale ostatecznie poczeka na chłopców. Zrozumie, że synowie coraz bardziej się od niej oddalają. Spotkanie nie będzie trwało długo, bo Zuzę w 185 odcinku "Przyjaciółek" czeka ślub Ingi w Warszawie. Po przyjeździe do stolicy, Stefa pomoże jej w szykowaniu się na ceremonię. Między kobietami wywiąże się ostra wymiana zdań.

Przeczytaj: Gwiazda Przyjaciółek ofiarą strasznego hejtu! Agnieszka Sienkiewicz ma dosyć, że ją obrażają za figurę

W 185 odcinku "Przyjaciółek" Zuza po powrocie z Gdańska, będzie miała tylko chwilę na przygotowanie się do ślubu Ingi. Pomoże jej Stefa, ale dojdzie miedzy nimi do kłótni.

- Jasiek chce mi zabrać Krzysia, chce rozdzielić rodzeństwo - zacznie żalić się Zuza

- A może byłoby lepiej gdyby chłopcy teraz byli razem u Jaśka? - Stefa poruszy drażliwy temat

- Ty to mówisz? Ty?

- Ja też nie byłam matką idealną...

- Ja ich nie zostawiłam żeby chlać i balować! Ja ich zostawiłam, bo musiałam jechać do pracy, a to jest chyba różnica! - wykrzyczy wściekła Zuza w 185 odcinku "Przyjaciółek"

Czy Zuza posunie się o krok za daleko? Jak poradzi sobie z pogodzeniem macierzyństwa z pracą w Wiedniu? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek".

Najnowsze