Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Co dalej z Zuzą? Anita Sokołowska pojawiła się na planie - ZDJĘCIA

2023-08-15 9:54

Co stanie się z Zuzą (Anita Sokołowska) w 22 sezonie "Przyjaciółek"?! To pytania zadaje sobie chyba każdy fan uwielbianego serialu Telewizji Polsat, szczególnie, że w tej sprawie pojawia się wiele sprzecznych informacji. Ostatnio media obiegła informacja, że Anita Sokołowska po 11 latach pożegna się ze swoją rolą w "Przyjaciółkach", ale aktorka pojawiła się w ZWIASTUN-ie nowego sezonu, jak również zawitała na plan, czym produkcja dumnie pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych. Zatem co dalej będzie z Markiewicz? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Czy Zuza zniknie w 22 sezonie "Przyjaciółek", a Anita Sokołowska ostatecznie pożegna się z rolą?

Przyszłość Zuzy stała się najbardziej emocjonującym wątkiem "Przyjaciółek"! Wszystko przez to, że już w 21 sezonie został on mocno ograniczony, gdy Markiewicz przyjęła ofertę pracy z Berlina, gdzie wyjechała wspólnie z Błażejem (Mateusz Damięcki) i synami. Od tego momentu Zuza zaczęła sporadycznie pojawiać się w uwielbianym serialu Telewizji Polsat, co spotkało się ze sporym niezadowoleniem widzów. Tym bardziej, że Markiewicz zastąpiła nowa przyjaciółka Marta (Laura Breszka), ale to nie było to samo, na co fani wielokrotnie zwracali uwagę produkcji. Jednak na ich szczęście Zuza wróciła w finale 21 sezonu "Przyjaciółek" i pojawiła się na rozprawie sądowej swojej następczyni, a następnie wspólnie z przyjaciółkami wybrała się do domu w lesie, gdy na jaw wyszło, że jedna z nich spodziewa się dziecka! Ale oczywiście nie było wiadomo, która!

Tyle tylko, że Zuza pojawiła się jedynie w czterech odcinkach ostatniego sezonu "Przyjaciółek". Oczywiście, na początku na ślubie Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), jak również w dwóch ostatnich, a w międzyczasie w jednym, gdy połączyła się z przyjaciółkami przez połączenie wideo. Wówczas nic nie zapowiadało powrotu Markiewicz na stałe nie tylko do Polski, ale również i obsady "Przyjaciółek", choć na liczne zapytania fanów o Zuzę zdecydowała się odpowiedzieć sama Inga (Małgorzata Socha). Aktorka przyznała, że Markiewicz pojawi się w 22 sezonie, co z resztą widzowie mogli zobaczyć w oficjalnym ZWIASTUN-ie. Ale wtedy gruchnęła wiadomość o tym, że Anita Sokołowska postanowiła bezpowrotnie rozstać się z serialem! Zatem jaka jest prawda?

Serwis "Plejada" doniósł, że Sokołowska zdecydowała się definitywnie odejść z "Przyjaciółek" po 11 latach! Dlatego już w 21 sezonie jej wątek zaczął być ograniczany, a według portalu w kolejnym 22 zakończy się na dobre! Według ich ustaleń Zuza ma pojawić się wyłącznie w kliku pierwszych odcinkach, a następnie jej wątek zniknie już bezpowrotnie, gdyż aktorka postanowiła skupić się bardziej na innych projektach i to nie tylko filmowych, ale również i teatralnych, które sama chce także reżyserować.

- Wątek Zuzanny Markiewicz zakończy się bezpowrotnie. Będzie to szok dla widzów - poinformowało źródło "Plejady".

Jednak niedługo po publikacji artykułu na oficjalnych profilach "Przyjaciółek" na Instagramie i Facebooku pojawiły się zdjęcia dawno niewidzianej Zuzy! Produkcja pochwaliła się, że aktorka pojawiła się na planie, czym stworzyła nie lada zamieszanie, gdyż widzowie już sami nie wiedzą, co mają myśleć po takiej ilości informacji na temat przyszłości Markiewicz!

- Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek🎬Pierwszy odcinek nowego sezonu już 7 września o 21.05💜 Do zobaczenia!😃 - pochwaliła się produkcja na swoich mediach społecznościowych.

- Czyżby Zuzka wróciła na stałe do serialu? 😍☺️. Moja ulubiona postać;

- O a czytałam w komentarzach że już Zuzy nie będzie. Super 😍😍😍;

- Żeby się pożegnać? Bez sensu, nie przyciągniecie sobie tym postem widzów. Już od zeszłego sezonu tego serialu nie oglądam;

- Szkoda, że żegna się Pani z serialem,była Pani moją ulubioną bohaterką😢;

- Przyjaciółki nie róbcie złudnej nadziei widzom i tak już wszyscy wiedzą, że wątek Zuzy zostanie zakończony ostatecznie, a Wy tym samym stracicie prawie wszystkich fanów. Gratulacje.

Niestety, dla fanów "Przyjaciółek" nie mamy dobrych wieści, gdyż faktycznie wszystko wskazuje na to, że Zuza w 22 sezonie odejdzie już bezpowrotnie. Szczególnie, że wskazują na to wypowiedzi pozostałych bohaterek kultowego już serialu Telewizji Polsat. Magdalena Stużyńska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle przyznała, że ten sezon będzie wyjątkowo dramatyczny. Z kolei Małgorzata Socha w wywiadzie dla samej telewizji zdradziła, że to będzie najsmutniejszy sezon ze wszystkich - zaskakujący i trudny nie tylko dla widzów, ale i bohaterek "Przyjaciółek"! A więc nie trudno się domyślić, że we wszystkim chodzi właśnie o Zuzę... Tym bardziej, że na innych ujęciach z planu nie ma jej już w towarzystwie Anki, Zuzy i Patrycji!

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Najnowsze