Przyjaciółki

Przyjaciółki, 22 sezon. Zuza nie zniknie! Gwiazda serialu potwierdza udział Anity Sokołowskiej w nowych odcinkach - ZDJĘCIA

2023-08-07 12:02

Zuza (Anita Sokołowska) pojawi się w 22. sezonie serialu "Przyjaciółki"! Chociaż aktorka już w minionych odcinkach zdecydowanie mniej pokazywała się na ekranie, była jednak obecna w życiu Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska) i Marty (Laura Breszka). Powstawało wiele wątpliwości, czy Anita Sokołowska na dobre zrezygnowała z udziału w produkcji, ale wątpliwości zostały rozwiane! Inna gwiazda "Przyjaciółek" potwierdza, że postać Zuzy pojawi się w nowym sezonie!

Zuza nie odejdzie z "Przyjaciółek"! 

To już pewne! Zuza pojawi się w najnowszym, 22. sezonie serialu "Przyjaciółki". Istniało spore ryzyko, że Anita Sokołowska zrezygnuje z roli, gdyż nie widać jej na planie zdjęciowym do kolejnych odcinków oraz nie wstępowała w materiałach promocyjnych Polsatu do nowego sezonu. Nie ma co ukrywać, że gwiazda "Przyjaciółek" niemal nie wzięła udziału w poprzednich odcinkach przed wakacjami. Pojawiła się jedynie sporadycznie, na początku i na końcu 21. sezonu serialu. Scenarzyści chcieli pokazać, że Zuzie nadal zależy na Indze, Ance, Patrycji i nawet Marcie. Niestety dało się odczuć, że odcinki bez Zuzy są nieco inne. 

Małgorzata Socha potwierdza udział Anity Sokołowskiej w 22. sezonie "Przyjaciółek" 

Na szczęście, wszelkie wątpliwości zostały rozmyte. Wszystko przez odpowiedzi Małgorzaty Sochy w komentarzach na Instagramie. Aktorka udostępniła zdjęcie z planu "Przyjaciółek", gdzie zapozowała z serialową Anką i Patrycją. Widzowie natychmiast wyłapali, że znów nie ma z nimi Markiewicz. 

- Czy to znaczy że znów Zuzy nie zobaczymy 😢 - padło pytanie pod postem aktorki. Małgorzata Socha postanowiła odnieść się do nurtujących kwestii i krótko skomentowała ciekawość widzki. - Zobaczycie 😉🎬 - odpisała Socha i stąd wiadomo, że Zuza na pewno pojawi się w najnowszych odcinkach. 

Mało tego, Anita Sokołowska występuje w zwiastunie serialu na jesień, więc oczywistym jest, że odcinki z jej udziałem są już pewne. Jak zdradziła Małgorzata Socha podczas wywiadu na gali ramówki Polsatu, nadchodzący sezon "Przyjaciółek" będzie smutny... Aktorka wprost zapowiada, że kolejne odcinki okażą się zaskakujące, pełne emocji i szokujących wydarzeń. Podzieliła się refleksją, że to prawdopodobnie najsmutniejszy sezon "Przyjaciółek" ze wszystkich! Na to, co przyszykowali scenarzyści dla Ingi, Zuzy, Anki, Patrycji i Marty, trzeba będzie poczekać do 7. września. 

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze