Przyjaciółki

Kiedy startuje 22 sezon Przyjaciółek? Znamy datę emisji 255 odcinka!

2023-08-04 16:49

Wiemy, kiedy Telewizja Polsat pokaże 22 sezon "Przyjaciółek"! I dla wszystkich fanów losów Ingi (Małgorzata Socha), Anki (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska) mamy dobre wieści, gdyż na 255 odcinek wcale nie będzie trzeba długo czekać! I dobrze, gdyż widzowie wciąż żyją dramatycznym finałem 21 sezonu "Przyjaciółek" i czekają na odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie, która z tytułowych bohaterek jest w ciąży! A tego dowiedzą już niebawem! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kiedy oglądać 255 "Przyjaciółek" w Polsacie? Wiemy, kiedy rusza 22 sezon serialu!

Kiedy Telewizja Polsat rozpocznie nadawanie 22 sezonu "Przyjaciółek"? Dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż 255 odcinek serialu pojawi się już niebawem. Oficjalna data startu nowego sezonu została już oficjalnie potwierdzona w czasie jesiennej ramówki stacji, gdzie "Przyjaciółki" dumnie reprezentowały ich największe gwiazdy - Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Adam Adamonis i Krzysztof Wieszczek. To wtedy zaprezentowano oficjalny spot ramówkowy na gorącą jesień 2023 roku w Polsacie i zdradzono, kiedy uwielbiany serial znów powróci na ekrany telewizorów po jakże dramatycznym finale ostatniego sezonu!

22 sezon "Przyjaciółek" wystartuje dokładnie 7.09.2023 o 21.10, a więc w pierwszy czwartek września! Odcinki jak zawsze będą pojawiać się co tydzień o stałej porze, a więc nie nastąpią tu żadne zmiany w odróżnieniu od Telewizji Polskiej, gdzie nadawca nie tylko przyśpieszył start jesiennej ramówki, ale również w przypadkach "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Na sygnale" zaproponował późniejsze godziny emisji. Jednak w Telewizji Polsat "Przyjaciółki" pozostaną bez żadnych zmian i już w pierwszym 255 odcinku nowego sezonu widzowie poznają odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie. A mianowicie, która z tytułowych bohaterek będzie spodziewać się dziecka!

W 255 odcinku "Przyjaciółek" okaże się czyj test ciążowy znalazła Marta (Laura Breszka). Tym bardziej, że scenarzyści zadbali o to, aby fani myśleli, że przy nadziei może być każda z uwielbianych postaci, gdyż dolegliwości ciążowe wystąpiły nie tylko u Anki, ale również Ingi i Patrycji, z kolei Zuza przyznała się przyjaciółkom do spontanicznego seksu z Błażejem (Mateusz Damięcki)! W związku z tym niewiadomym było, która z nich będzie tak naprawdę w stanie błogosławionym, ale to wyjaśni się już w 255 odcinku "Przyjaciółek"! Tyle, że zmiany nie dotkną wyłącznie jednej z bohaterek, a wszystkich, co potwierdza oficjalny ZWIASTUN 22 sezonu, gdzie słyszymy, że: "W ich życiu szykują się duże zmiany".

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich
Najnowsze

Materiał sponsorowany