Przyjaciółki

Gwiazdy Przyjaciółek błyszczą na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-08-04 14:37

Telewizja Polsat zaprezentowała swoją jesienną ramówkę, wśród której oczywiście nie mogło zabraknąć uwielbianych "Przyjaciółek"! Na uroczystej gali serial dumnie promowały jego największe gwiazdy - Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Krzysztof Wieszczek czy Adam Adamonis, ale to Inga i Anka skradły całe show, a dawni kochankowie kosmetyczki musieli usunąć się w cień. Pewnie dlatego, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" to Gruszewska i Strzelecka będą stanowić o sile serialu, zatem takie same role przypadły im w trakcie prezentacji oficjalnej ramówki! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy Przyjaciółek promują serial w czasie jesiennej ramówki Telewizji Polsat! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska zachwycają

Przyjaciółki już niebawem wrócą na antenę Telewizji Polsat z 22 sezonem, ale już teraz największe gwiazdy serialu promowały go w czasie prezentacji jesiennej ramówki stacji. Na czerwonym dywanie pojawi się m.in. byli kochankowie Gruszewskiej - Andrzej i Robert czy Borys (Piotr Stramowski), ale całe show i tak skradły tytułowe przyjaciółki, które reprezentowały Inga i Anka. Małgorzata Socha postawiła na wzorzystą pomarańczową suknię z białym żakietem, z kolei Magdalena Stużyńska poszła w klasyczny granat. Ale trzeba przyznać, że obie prezentowały się rewelacyjnie i z dumą promowały 22 sezon "Przyjaciółek", w którym to właśnie ich postacie odegrają kluczowe role!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga przejdzie zaskakującą przemianę! Gruszewska zrozumie, że za szybko nazywała każde uczucie miłością i zbyt prędko pakowała się w nowe związki, czym fundowała rewolucje nie tylko sobie, ale również i swoim dzieciom. Dlatego teraz postawi na siebie i swoje pociechy, ale i tu pojawią się komplikacje, gdyż jej przyszłość zawodowa stanie pod znakiem zapytania! A to wszystko przez to, że działalność "Nail Baru" zostanie zagrożona, ale wtedy w 22 sezonie "Przyjaciółek" z pomocą przyjdzie jej Wiktor (Paweł Deląg), gdyż Anka będzie zajęta zupełnie innym projektem!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Strzelecka skupi się na swojej telewizyjnej karierze i wykona prawdziwy skok na głęboką wodę. A to dlatego, że tuż po występie w roli ekspertki od porad prawnych w programie Miłosza (Bartosz Opania), Anka przyjmie jego nową propozycję i zostanie współprowadzącą program! Oczywiście, pod czujnym okiem Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski), który w 22 sezonie "Przyjaciółek" nie odstąpi żony nawet o krok! Mimo iż, Strzelecki nie uwierzy w oskarżenia Sylwii (Natalia Lesz) o ich rzekomy romans, to będzie wolał mieć żonę na oku. A już tym bardziej jej nowego kolegę z pracy, gdyż z nimi nie będzie miał najlepszych doświadczeń!

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich
Najnowsze