Przyjaciołki

Przyjaciółki 22 sezon. Zaskakujące zmiany w salonie Ingi! Wiktor dołączy do Andrzeja i Roberta - ZDJĘCIA

2023-07-24 12:20

W 22 sezonie "Przyjaciółek" nastąpią spore zmiany w salonie Ingi (Małgorzata Socha), nad którym po odejściu Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) trzymają pieczę Robert (Krzysztof Wieszczek) i Andrzej (Adam Adamonis). Wszystko przez to, że do klubu byłych Gruszewskiej niespodziewanie dołączy Wiktor (Paweł Deląg)! I to właśnie mąż Patrycji (Joanna Liszowska) w 22 sezonie "Przyjaciółek" zasiądzie na słynnej różowej kanapie, a tym samym zajmie na niej miejsce Dagmara (Marcin Korcz)! Jak do tego dojdzie?! Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Wiktor zajmie miejsce Dagmara u boku Andrzeja i Roberta w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Wyląduje w salonie Ingi

W 22 sezonie "Przyjaciółek" w salonie Ingi dojdzie do szokujących zmian! A to dlatego, że na różowej kanapie obok Andrzeja i Roberta nie będzie już Dagmara, który jak się wydaje wreszcie pozbiera się po wyjeździe Zuzy (Anita Sokołowska) do Berlina. I to nie tylko przez to, że stanie się prawą ręką Marty (Laura Breszka) i po odejściu z banku zacznie realizować się zawodowo w zupełnie innej branży, ale w końcu stanie na nogi, dlatego pomóc klubu byłych Ingi nie będzie mu już potrzebna. Co prawda, były asystent Markiewicz nie zrezygnuje całkiem z kontaktów z Gruszewską i jej dawnymi kochankami, ale nie zobaczymy go już w salonie, gdyż jego miejsce w 22 sezonie "Przyjaciółek" niespodziewanie zajmie Wiktor!

Paweł Deląg pochwalił się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Krzysztofem Wieszczkiem i Adamem Adamonisem, które chętnie udostępniła u siebie i pozostała dwójka. Mimo iż cała trójka gra w "Przyjaciółkach" już od dawna, to dopiero w 22 sezonie hitowej produkcji Polsatu przyszło im w końcu zagrać razem, co postanowili uwiecznić wspólną fotką! Ale to nie wszystko, gdyż serialowy Wiktor zdradził, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" panów połączy coś więcej! Tym bardziej, że mąż Patrycji nagle wyląduje na różowej kanapie w salonie Ingi, czym kompletnie zszokował widzów!

- Razem w jednym projekcie od lat, ale pierwszy raz razem, wiec Chłopaki fotę trzasnęli, done, mamy to / Krzysztof @krzysztofwieszczek Adam @adamadamonis. Ścisk, dodam z przyjemnością na kanapie wyląduje w salonie Igi @przyjaciolkipolsat #serial #set #chłopaki #panowie #faceci #cool #paweldelag #paweldelong - podpisał Deląg.

- Siądzie pan na różowej kanapie w salonie Ingi? 😅 - dopytała jedna z fanek, na co aktor odpowiedział z dumą - Ależ czekam na to - najlepsza kanapa w RP!

- W takim przystojnym i zacnym towarzystwie to można pracować 👌 Od lat w jednym projekcie @przyjaciolkipolsat. Paweł @paweldelag zapraszamy z @krzysztofwieszczek na naszą kanapę, będziemy zaszczyceni 🤗 #serial #przyjaciółki #polsat #planzdjeciowy - potwierdził Adamonis.

Oczywiście, fani "Przyjaciółek" ogromnie ucieszyli się z nowego trio Andrzej-Robert-Wiktor i już nie mogą doczekać się aż to zobaczą! Tym bardziej, że jest to dość zaskakujący krok, gdyż w poprzednim sezonie klub byłych Ingi zaopiekował się właśnie Dagmarem, a Jeleński mocno zbliżył się do męża Anki (Magdalena Stużyńska), Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski)! Jednak w 22 sezonie "Przyjaciółek" wszystko się zmieni i to Wiktor wyląduje na słynnej kanapie w salonie Ingi u boku Andrzeja i Roberta!

- Super, bardzo lubię tę kanapową dwójkę panów 🙂fajnie, że dołączy trzeci 😁;

- SUPER UROCZE TRIO♥️😍😉😉;

- Ekstra 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰;

- Panie Pawle @paweldelag w takim zacnym towarzystwie można wylądować wszędzie 👌😉💪😍.

Koniec 21 sezonu Przyjaciółek. Paweł dowie się o zdradzie Anki. Marta znajdzie test ciążowy!
Najnowsze