Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Paweł nie zostawi Anki z Miłoszem! Będzie strzegł żony jak oka w głowie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-08-02 10:59

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) nie uwierzy w romans Anki (Magdalena Stużyńska) i Miłosza (Bartosz Opania), o który oskarżała ich Sylwia (Natalia Lesz). Choć makijażystka pokaże mu nawet zdjęcia domniemanej zdrady, to prawnik będzie przekonany, że do niczego więcej nie doszło! Mimo tego, w 22 sezonie "Przyjaciółek" Strzelecki nie zostawi żony samej i będzie jej strzegł niczym Cerber! A to dlatego, że Strzelecka ostatecznie przyjmie propozycję Rolewskiego i zostanie współprowadzącą jego program, ale tylko, że pod czujnym okiem męża! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Paweł bodyguardem Anki w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Nie zaufa Miłoszowi?

W 22 sezonie "Przyjaciółek" intryga Sylwii nie powiedzie się. A wręcz przeciwnie, gdyż przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego. A to dlatego, że wcale nie zniszczy małżeństwa Strzeleckich tylko scali je jak nigdy wcześniej! Przypomnijmy, że w finale sezonu makijażystka oskarżyła prawniczkę i prowadzącego program o romans, na dowód czego pokazała nawet Pawłowi ich dwuznaczne zdjęcia, czym mocno dała Strzeleckiemu do myślenia. Szczególnie, że prawnik miał w pamięci zdradę żony z Marcinem (Mirosław Haniszewski) , jak również to, że ostatnio spędzała z Rolewskim dużo czasu. Jednak w 22 sezonie "Przyjaciółek" Paweł ostatecznie nie uwierzy w oskarżenia Sylwii, ale do końca nie zaufa swojej żonie, a już tym bardziej Miłoszowi!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Anka zapewni Pawła o swojej wierności, gdyż po sytuacji z Marcinem doskonale będzie wiedziała, że nie warto ulegać chwilowym pokusom, żeby nie stracić czegoś, co budowało się latami. Oczywiście, będzie miała tu na myśli ich małżeństwo, przez co da mężowi jasno do zrozumienia, że z Miłoszem nic go nie łączy, ale Paweł będzie wolał mieć się na baczności. Szczególnie, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Strzelecka przyjmie kolejną propozycję Rolewskiego i zostanie współprowadzącą jego nowy program, gdyż będzie miała wobec kolegi ogromny dług wdzięczności. A to dlatego, że Miłosz wstawił się za nią i molestowanymi koleżankami przez Jędrzeja (Andrzej Deskur), za co stracił nie tylko swój format, ale również pracę w stacji! Ale w nowym sezonie wróci z nową propozycję, gdzie Anka również będzie grać pierwsze skrzypce!

Tyle tylko, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Anka będzie pracować już pod czujnym okiem męża! Bartłomiej Kasprzykowski pochwalił się na swoim Instagramie relacjami z planu uwielbianego serialu Polsatu, na którym widzimy Strzeleckiego nie tylko w towarzystwie żony, ale również i Rolewskiego! Mimo, że Paweł ostatecznie nie uwierzy w ich romans, to w 22 sezonie "Przyjaciółek" będzie wolał mieć ich na oku i nie zostawi samych! I to nawet, gdy nie będą sobie tego życzyli, gdyż Strzelecki nie tylko będzie im towarzyszył w trakcie nagrania w samochodzie, ale również będzie za nim biegł, gdy go z niego wyproszą! A wszystko przez to, że stanie się chorobliwie zazdrosny o ukochaną żonę, której już nie odstąpi nawet na krok!

Przyjaciółki 22 sezon. Paweł nie zostawi Anki z Miłoszem! Będzie strzegł żony jak oka w głowie - ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze

Materiał sponsorowany