Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Małżeństwo Strzeleckich przetrwa! Intryga Sylwii przyniesie odwrotny skutek

2023-08-01 9:36

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Sylwii (Natalia Lesz) nie uda rozbić się małżeństwa Strzeleckich! A wręcz przeciwnie, gdyż jej intryga scali je jeszcze bardziej! A to dlatego, że Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) nie uwierzy w rzekomy romans Anki (Magdalena Stużyńska) z Miłoszem (Bartosz Opania), o który oskarżyła ich makijażystka, a jako dowód pokazała prawnikowi ich dwuznaczne zdjęcia. W 22 sezonie "Przyjaciółek" Anka i Paweł będą tak blisko jak nigdy. Tym bardziej, że w ich rodzinie pojawi się ktoś, kto połączy ich już na zawsze! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Anka i Paweł nie rozstaną się w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Sylwii nie uda się zniszczyć małżeństwa Strzeleckich

W 22 sezonie "Przyjaciółek" intryga Sylwii skończy się fiaskiem, gdyż nie uda jej się rozbić małżeństwa Anki i Pawła! Przypomnijmy, że w finale sezonu makijażystka pokazała Strzeleckiemu dowody na rzekomą zdradę jego żony z prowadzącym program, w którym występowała jako ekspertka od porad prawniczych. Oczywiście, Sylwia zrobiła to jedynie z zemsty, aby odegrać się na prawniczce za to, że przez nią jej kochanek Jędrzej (Andrzej Deskur) został oskarżony o molestowanie kobiet i wyleciał z pracy. Tyle tylko, że dała Strzeleckiemu poważnie do myślenia, gdyż prawnik już wcześniej dowiedział się o zdradzie Anki z Marcinem (Mirosław Haniszewski) pod wpływem narkotyków, a teraz sam był świadkiem jak żona spędza mnóstwo czasu w towarzystwie Miłosza! Jednak w 22 sezonie "Przyjaciółek" jak podaje swiatseriali.interia.pl nie uwierzy Sylwii, że jego żona wplątała się w kolejny romans!

Tym bardziej, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Strzelecki sam przekona się, że to kłamstwo, gdyż Anka jedynie pomagała Miłoszowi, gdy ten stanął po jej stronie i postawił się produkcji, przez co pożegnał się nie tylko ze swoim programem, ale również pracą w ukochanej stacji. Szczególnie, że koleżanki Rolewskiego zaczęły podejrzewać, że mógł on sobie coś zrobić, ale na szczęście był to jedynie fałszywy alarm! A to dlatego, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Miłosz wystartuje z nowym projektem w innej stacji, a do udziału w nim zaprosi właśnie Ankę! A Strzelecka oczywiście przyjmie jego propozycję i zostanie współprowadzącą, zapewniając męża, że z autorem formatu łączą ich wyłącznie relacje zawodowe.

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Anka da Pawłowi jasno do zrozumienia, że nie zamierza ulegać chwilowym pokusom, gdyż zdaje sobie sprawę, że można przez nie stracić wszystko to, co budowało się latami! A najlepiej pokazał jej to kryzys w ich małżeństwie, gdy Paweł dowiedział się o jej zdradzie z Marcinem, po którym od niej odszedł i nie wiedział, co dalej. Jednak finalnie ich miłość okazała się silniejsza i wygra także w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Tym bardziej, że w życiu Strzeleckich pojawi się ktoś wyjątkowy, kto na zawsze ich już połączy! A mowa tutaj o Oliwierze, synu Julki (Nicole Bogdanowicz) i jedynym wnuku Anki i Pawła, którym Strzeleccy będą musieli się zaopiekować, gdyż los ich córki wciąż pozostanie niepewny!

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze