Przyjaciółki

Przyjaciółki. Radykalne zmiany w rodzinie Anki i Pawła w 22 sezonie! Odzyskają wnuka Oliwiera, ale nie córkę Julkę? - ZDJĘCIA

2023-07-14 9:00

Na planie serialu "Przyjaciółki" trwają właśnie zdjęcia do nowych odcinków 22 sezonu, w których w rodzinie Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) znów się pojawi ich jedyny wnuk, Oliwier. Od odejścia córki Strzeleckich, Julki (Nicole Bogdanowicz), miną już dwa lata i wydawało się, że już nigdy nie zobaczą ani jej, ani 5-letniego syna. A jednak 22 sezon "Przyjaciółek" będzie pełen zaskoczeń. Anka i Paweł odzyskają wnuka Oliwiera, który po długiej rozłące znów będzie częścią rodziny, ale los Julki pozostaje niepewny. Wszystko dlatego, że Bogdanowicz odeszła z obsady serialu wiosną 2021 roku.

Czy Julka wróci do "Przyjaciółek" w nowych odcinkach kolejnego 22 sezonu? Co z jej synem Oliwierem?

Ostatni raz Julka z synem Oliwierem (w tej roli wystąpił Marcel Bąk) pojawiła się w zaledwie trzech odcinkach 17 sezonu "Przyjaciółek", który był emitowany wiosną 2021 roku. Nicole Bogdanowicz podjęła decyzję o odejściu z obsady "Przyjaciółek", dlatego scenarzyści wymyślili dramat w życiu córki Anki i Pawła. W pożegnalnym sezonie Julka dowiedziała się, że jest w ciąży. W strasznych okolicznościach dostała krwotoku, przeszła skomplikowaną, lecz ciąży nie udało się uratować. Po stracie drugiego dziecka istniało poważne zagrożenie, że Julka umrze.

Ale na początku 18 sezonu "Przyjaciółek" okazało się, że Julka doszła do siebie i razem z mężem Antkiem (Maciej Zuchowicz) zdecydowała się na radykalny krok. Po ciężkich przeżyciach rodzinnych, utraconej ciąży i operacji Julka postanowiła wyjechać z Antkiem i Oliwierem do Frankfurtu. Anka bardzo się wówczas martwiła, choć w głębi duszy wiedziała, że decyzja córki jest słuszna i może dać rodzinie wiele dobrego. Od wyjazdu Julki w 18 sezonie "Przyjaciółek" Strzeleccy nie mieli z nią kontaktu.

Na zdjęciach z planu nowych odcinków "Przyjaciółek" pojawił się już jednak wnuk Anki i Pawła. Do obsady dołączył mały aktor o imieniu Olek, który od 22 sezonu wcieli się w rolę syna Julki, którego Antek uznał za własne dziecko. Zdjęcie zza kulis udostępniła na Facebooku Agencja Aktorska Promocji Dzieci "Andy Max", która reprezentuje Olka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze