Przyjaciółki. Czy Julka przeżyje po stracie dziecka? Na nowy odcinek 207 trzeba będzie długo czekać!

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki. Czy Julka przeżyje po stracie dziecka? Na nowy odcinek 207 trzeba będzie długo czekać

Przyjaciółki. Czy Julka przeżyje po stracie dziecka? Na nowy odcinek 207 trzeba będzie długo czekać!

2021-05-20 21:15

Czy Julka z "Przyjaciółki" umrze podczas operacji, a Nicole Bogdanowicz odejdzie z serialu? Koniec "Przyjaciółki" nastąpi w chwili kiedy Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) pojadą do szpitala i tam dowiedzą się, że Julka dostała krwotoku, a ciąży nie udało się uratować. Córka Strzeleckich poroni, a jej stan będzie bardzo ciężki. Konieczna będzie operacja! Dopiero w 207 odcinku "Przyjaciółki", czyli już w kolejnym 18 sezonie nastąpi ciąg dalszy. Co będzie z Julką? Czy Anka i Paweł stracą córkę? Poznajcie szczegóły!

Czy Julka z "Przyjaciółki" umrze podczas operacji w 207 odcinku?

Dopiero w 207 odcinku "Przyjaciółki" wyjaśni się co będzie z Julką, która w finale sezonu "Przyjaciółki" trafi do szpitala, bo dostanie krwotoku i straci dziecko. Niestety nie uda się uratować ciąży, bo badania wykażą, że to była ciąża pozamaciczna. Anka i Paweł będą z przerażeniem słuchali pielęgniarki, która jako pierwsza powie im co się dzieje z ich córką. Dramat jeszcze bardziej zbliży Strzeleckich do siebie, a oboje będą bali się, że Julka nie przeżyje operacji. Niestety na ciąg dalszy trzeba będzie poczekać aż do 207 odcinka "Przyjaciółki". Powód? Scenarzyści chcą potrzymać widzów w napięciu aż do 18 sezonu!

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Anka i Paweł stracą córkę w ostatnim 206 odcinku?! Julka poroni i będzie walczyć o życie - ZWIASTUN

Julka z "Przyjaciółki" umrze, a Nicole Bogdanowicz odejdzie z serialu w kolejnym sezonie? Na razie ani produkcja ani sama aktorka nie komentują dalszych losów Julki, ale wydaje się, że śmierć syna Strzeleckich wyczerpała już serię dramatów w ich rodzinie i ich córkę jednak uda się uratować. Na planie "Przyjaciółki" nie ruszy jeszcze zdjęcia do 18 sezonu, który jest planowany na jesień 2021 roku, więc wszystko może się wydarzyć.

Koniec Przyjaciółek. Skandal na ślubie Doroty i Sławka i dramatyczne przeżycia Anki i Pawła w ostatnim odcinku

Kiedy 207 odcinek "Przyjaciółki" i następny 18 sezon?

Kiedy emisja 207 odcinka "Przyjaciółki" w telewizji Polsat? O tym, że będzie kolejny 18 sezon "Przyjaciółki" widzowie mogą już teraz być pewni. Ale póki co aktorzy nie wrócili na plan, a produkcja nie rozpoczęła zdjęć do nowych odcinków. Na koniec 17 sezonu "Przyjaciółki" pojawiła się jednak jasna zapowiedź - "ciąg dalszy nastąpi", więc najpewniej emisja ruszy od września 2021 roku w Polsacie.

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Szokująca prawda o Błażeju wyjdzie na jaw w ostatnim 206 odcinku. Zuza nie uwierzy jak mogła dać się tak wrobić

Nic nie wskazuje też, by "Przyjaciółki" zmieniły dzień i godzinę emisji. Jeśli pozostanie bez zmian, to 207 odcinek "Przyjaciółek" będzie miał premierę w pierwszy czwartek września, czyli 2.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie!

Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Julka (Nicole Bogdanowicz)
Przyjaciółki 17 odc. 206. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 17 odc. 206. Paweł (Bartek Kasprzykowski), Anka (Magdalena Stużyńska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze