Przyjaciołki

Przyjaciółki 22 sezon. Zaskakująca przemiana Ingi! Takiej Gruszewskiej jeszcze nie było

2023-07-28 10:58

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) zmieni się nie do poznania! I wcale nie chodzi o wygląd tylko o charakter, gdyż kochliwa Gruszewska w końcu zrozumie, że zbyt pochopnie nazywała każde uczucie miłością i wchodziła w nowe związki. A przy okazji fundowała prawdziwą rewolucję nie tylko sobie, ale również i córkom - Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i Marysi (Zofia Cybul). Ale w 22 sezonie "Przyjaciółek" to się zmieni, a Inga będzie już zupełnie inną osobą! Zatem co stanie się z Łukaszem (Piotr Jankowski)? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Nowa Inga w Przyjaciółkach! Gruszewska zmieni się nie do poznania

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga przejdzie niezwykłą metamorfozę. Tyle, że w przeciwieństwie do swoich przyjaciółek - Anki (Magdalena Stużyńska) czy Zuzy (Anita Sokołowska) nie zmieni się z wyglądu, a charakteru, gdyż w końcu jak podaje swiatseriali.interia.pl zda sobie sprawę, że zbyt pochopnie nazywała każde uczucie miłością i wchodziła w nowe związki. I trudno się z tym nie zgodzić, gdyż Gruszewska faktycznie zmieniała swoich partnerów jak rękawiczki i praktycznie, co kilka sezonów u jej boku pojawiał się inny mężczyzna! I choć obecnie Inga związana jest z Łukaszem, to przed nim spotykała się m.in. z Rafałem (Rafał Królikowski), Sajmonem (Jakub Sasak), Maksem (Mateusz Janicki), Robertem (Krzysztof Wieszczek), Szymonem (Filip Bobek), Piotrem (Mariusz Zaniewski) czy Andrzejem (Adam Adamonis). Ale w wyniki przemiany Gruszewskiej w 22 sezonie "Przyjaciółek" i jej relacja z podróżnikiem stanie pod znakiem zapytania!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Gruszewska postawi na siebie i dzieci, które szczególnie ucierpiały na ciągłych zmianach partnerów matki. Co szczególnie było widać w ostatnim sezonie, gdy Marysi niespecjalnie przypadł do gustu Łukasz, a to dlatego, że córka Ingi zdecydowanie bardziej wolała jego poprzednika, z którym tak naprawdę nawet nie wiedziała, dlaczego się rozstali. Do tego stopnia, że próbowała zniszczyć jej nowy związek, ale finalnie jej się to nie udało. Jednak w 22 sezonie "Przyjaciółek" Gruszewska zrozumie, że to ona sama i jej dzieci powinny być dla niej priorytetem, a nie kolejny mężczyzna. Dlatego skupi się na rodzinie i samodoskonaleniu się, ale tutaj również pojawi się problem!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" działalność "Nail Baru", który Robert przejął po Dorotce (Agnieszka Sienkiewicz) zostanie zagrożona, przez co przyszłość Ingi zawiśnie na włosku! A nie trzeba chyba wspominać, że tak często jak Inga zmieniła partnerów, to również miejsce pracy, ale wydawało się, że właśnie w "Nail Barze" odnalazła swoje miejsce. Dlatego w 22 sezonie "Przyjaciółek" Gruszewska postanowi o nie zawalczyć i skorzysta z fachowej pomocy Wiktora (Paweł Deląg)! Mąż Patrycji (Joanna Liszowska) wkroczy do lokalu i pomoże Robertowi i Andrzejowi go utrzymać! Z jakiem skutkiem? Tego przekonamy się już niebawem!

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze