Przyjaciołki

Nowa Anka w Przyjaciółkach?! Produkcja chce zmienić Strzelecką, ale fani wskazują na inną bohaterkę - ZDJĘCIA

2023-06-19 8:36

W 22 sezonie "Przyjaciółek" będzie nowa Anka (Magdalena Stużyńska)?! Po odejściu Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) w ostatnim sezonie Strzelecka stała się piękną, zdecydowaną i pewną siebie kobietą, która podbiła serca fanów, ale w kolejnej odsłonie produkcja zastanawia się nad kolejną zmianą bohaterki. Jednak tym razem postanowiła spytać o radę widzów za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych i na odpowiedzi wcale nie musiała długo czekać! Tyle tylko, że fani w 22 sezonie "Przyjaciółek" chcieliby metamorfozy zupełnie innej postaci! O kim mowa? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Anki w 22 sezonie "Przyjaciółek"?! Fani chcą zmienić inną przyjaciółkę!

W 21 sezonie "Przyjaciółek" Anka przeszła prawdziwą przemianę! Przypomnijmy, że gdy Paweł dowiedział się o jej zdradzie z Marcinem (Mirosław Haniszewski), do której doszło pod wpływem narkotyków, uciekł do Poznania, aby na spokojnie przemyśleć co dalej. Wówczas Strzelecki zostawił na głowie żony całą kancelarię, ale prawniczka poradziła sobie doskonale. Co więcej, Anka stała się prawdziwą gwiazdą, gdy Miłosz (Bartosz Opania) zaprosił ją do swojego telewizyjnego programu, gdzie udzielała widzom porad prawnych. Strzelecka w końcu stała się pewną siebie i zdecydowaną kobietą, która nie tylko przeciwstawiła się mobbingowi w pracy, ale i mężowi, ale ostatecznie ich miłość wygrała. Nowa Anka spodobała się widzom, ale w 22 sezonie "Przyjaciółek" znów się zmieni?

Produkcja "Przyjaciółek" zaczęła rozważać kolejną metamorfozę Anki w 22 sezonie, ale tym razem postanowiła spytać o zdanie widzów na swoich oficjalnych kanałach na Instagramie i Facebooku. Oczywiście, na odpowiedzi długo nie musiała czekać, ale ich treść z pewnością mocno ich zaskoczyła, gdyż widzowie wcale nie chcą zmiany Strzeleckiej! A to dlatego, że odmieniona Anka z 21 sezonu "Przyjaciółek" ogromnie podbiła ich serca w przeciwieństwie do innej bohaterki!

- A może by tak Ance zrobić metamorfozę w kolejnym sezonie?💄Co o tym sądzicie? #przyjaciółki - spytała fanów produkcja w swoich mediach społecznościowych.

- Anka jest piękna inside and out. Nie potrzeba Jej zmieniać. Moja ulubiona bohaterka ❤️;

- Nie trzeba Ania jest świetną aktorką ❤️;

- Oh nie, Ania to sama klasa😍;

- Anka jest postacią tak fantastyczną, że metamorfoza jej nie potrzebna 😉;

- Anka jest taka jak powinna być ❤️;

- Ania jest super taka jaka jest ❤️.

Jak widzimy widzowie wcale nie chcą metamorfozy Anki w 22 sezonie "Przyjaciółek", ale zgodnie zauważają, że przydałaby się ona w wyglądzie Patrycji (Joanna Liszowska)! Widzowie nie chcą już oglądać Kochan z kitką na czubku głowy i sugerują produkcji, aby w 22 sezonie "Przyjaciółek" zmieniła jej fryzurę. Tym bardziej, że nosi ją już od kilku sezonów zupełnie inaczej niż w przypadku Anki, Ingi (Małgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska)...

- Ani nie trzeba zmieniać jest wspaniała lecz Pati przydała by się metamorfoza;

- Bardziej przypadła by się Patrycji 🙂;

- Zróbcie coś z włosami Patrycji 😂;

- A może tak metamorfozę Patrycji… z sezonu na sezon coraz ciężej się ja ogląda w tym kitku na czubku głowy 🙄🤢;

- Na pewno Patrycji jest potrzebna zmiana Fryzury od samego patrzenia głowa boli. Oglądam czasem powtórki na Polsat film i co sezon miała inna fryzurę. Teraz od x czasu ta kukła na głowie;

- Patrycja ma za dużo doczepów te włosy wyglądają jak jeden wielki bałagan na głowie może coś bardziej naturalnego, Ani nie da się zmienić dla mnie ona zawsze taka sama i przeurocza w każdej odsłonie.

Koniec 21 sezonu Przyjaciółek. Paweł dowie się o zdradzie Anki. Marta znajdzie test ciążowy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze