Przyjaciołki

Przyjaciółki, odcinek 244: Paweł zacznie błagać Ankę o wybaczenie. Będzie miała już inne życie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-02 22:09

W 244 odcinku "Przyjaciółek" Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) wróci z Poznania, dokąd uciekł, aby przemyśleć co dalej z jego małżeństwem z Anką (Magdalena Stużyńska). Strzelecki będzie miał już dość konfliktu z żoną i postanowi się z nią pogodzić, jednak pod jego nieobecność wiele się zmieni. W 244 odcinku "Przyjaciółek" Anka będzie musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, a na dodatek otrzyma od jednego z klientów (Bartosz Opania) złoży jej propozycję nie do odrzucenia! Dlatego po powrocie męża, Strzelecka będzie już zupełnie inną osobą... Koniecznie poznajcie szczegóły oraz zobaczcie ZWIASTUN i ZDJĘCIA!

"Przyjaciółki" 21 sezon odcinek 244 (odc. 2) - czwartek, 9.03.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

W 244 odcinku "Przyjaciółek" Paweł zatęskni za żoną i postanowi się z nią pogodzić. Strzelecki wróci ze służbowej podróży do Poznania, która w rzeczywistości byłą zwykłą ucieczką przed decyzją co dalej z jego maleństwem z Anką. Przypomnijmy, że Strzelecka pod wpływem narkotyków zdradziła męża z Marcinem (Mirosław Haniszewski), a Paweł nie był w stanie jej tego wybaczyć, choć w przeszłości sam nie grzeszył wiernością. Wówczas między Strzeleckimi doszło do burzliwej awantury, świadkiem której stał się nawet Staś (Antoni Borowski). Niestety, małżeństwu nie udało się dogadać, w związku z czym Anka wyprowadziła się z mieszkania, a w ślad za nią podążył Paweł, który udał się do Poznania, aby pomóc znajomemu. Jednak w 243 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecki wróci i będzie gotowy pojednać się z żoną!

W 243 odcinku "Przyjaciółek" Paweł otrzyma zaproszenie na ślub Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) i postanowi się na nim pojawić. Tym bardziej, że Jeleński zaprosi go osobiście w podziękowaniu za uratowanie życia. Oczywiście, Strzelecki zdecyduje się wybrać na uroczystość, ale ani słowem nie wspomni o tym Ance. Jednak w 243 odcinku "Przyjaciółek" Paweł w końcu postanowi spotkać się z żoną i zacznie błagać ją o wybaczenie. Strzelecki wręczy żonie na przeprosiny bukiet czerwonych róż, ale nie zrobią one zbytniego wrażenia na Ance, która po powrocie męża będzie już zupełnie inną osobą!

- To dla ciebie. Pogódźmy się, proszę - zacznie się kajać.

W 243 odcinku "Przyjaciółek" Anka będzie musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Pod nieobecność Pawła zwali jej się na głowę cała kancelaria, jednak Strzelecka odnajdzie się we wszystkim jak ryba w wodzie. Nie ujdzie to uwadze klientom, a szczególnie jednemu, który postanowi zrobić z niej gwiazdę! W kolejnym 244 odcinku "Przyjaciółek" mężczyzna zaczepi prawniczkę na parkingu i złoży jej propozycję nie do odrzucenia. Były klient zaproponuje Strzeleckiej udział w telewizyjnym show, w którym miałaby wystąpić w roli eksperta od prawa! Czy Strzelecka skorzysta z życiowej szansy? Tego dowiemy się już niebawem!

- Dałaby się pani namówić na występ w telewizji? - zapyta mężczyzna.

- Słucham? - odpowie pytaniem na pytanie kompletnie zszokowana Anka.

- Poszukujemy eksperta w dziedzinie prawa - wyjaśni jej.

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Najnowsze