Przyjaciołki

Nowa Zuza w Przyjaciółkach! Anita Sokołowska wróci do obsady i zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

2023-06-22 14:54

W 22 sezonie "Przyjaciółek" pojawi się zupełnie inna Zuza (Anita Sokołowska)! Po pobycie w Berlinie i rozstaniu z Błażejem (Mateusz Damięcki), Markiewicz wróci, gdyż zrozumie, że jej miejsce jest właśnie u boku przyjaciółek. Tym bardziej, że jedna z nich lub więcej zajdzie w ciąże i w 22 sezonie "Przyjaciółek" przywita na świecie kolejnego potomka! Ale Zuza po powrocie już nie będzie taka sama, gdyż Markiewicz przejdzie niezwykłą metamorfozę i w niczym nie będzie przypominać dawnej dyrektorki! A fani już nie mogą wyjść z podziwu!Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Zuzy w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Po powrocie Markiewicz już nie będzie taka sama

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Zuza wróci do obsady, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów uwielbianego serialu Polsatu. Wszystko przez to, że po wyjeździe Markiewicz do Berlina, gdzie ukochana Błażeja przyjęła posadę dyrektora generalnego Republiki Niemiec, jej miejsce zajęła piąta przyjaciółka Marta (Laura Breszka), która nie bardzo wkupiła się w łaski widzów. Tym bardziej, że Zuza tak przepadła w pracę, że rzadko pojawiała się na ekranie, jednak w finałowych odcinkach Markiewicz wróciła i to w momencie, gdy wyszło na jaw, że jedna lub więcej z tytułowych bohaterek spodziewa się dziecka! Czyżby to właśnie był początek zmian, jakie zajdą u Zuzy w 22 sezonie "Przyjaciółek"?

W finale 21 sezonu "Przyjaciółek" Markiewicz przyznała się Patrycji (Joanna Liszowska), Ance (Magdalena Stużyńska) i Indze (Małgorzata Socha) do spontanicznego seksu z Błażejem, do którego doszło tuż po ich rozstaniu! Czyżby wspólna noc z byłym partnerem doprowadziła do nieplanowanej ciąży Zuzy i powrotu kochanków nie tylko do siebie, ale również i do kraju? Bardzo możliwe, gdyż 22 sezon "Przyjaciółek" będzie stał pod znakiem poważnych zmian w życiu Markiewicz, w tym również tych wizualnych! Anita Sokołowska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze swojej najnowszej metamorfozy, na których widzimy, że aktorka zdecydowała się nie tylko przyciemnić włosy, ale również znacząco je skrócić!

- Śmiałyśmy się dziś z @da_midays , ze zostawiłam u Niej z 2 kg włosów… 😝 @atelierstylissimo #new #krotkiewlosy #newcut - skomentowała Anita Sokołowska.

Oczywiście, pod zdjęciem odmienionej Zuzy z "Przyjaciółek" pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w tym ten od Marcina Korcza, czyli serialowego byłego asystenta Markiewicz, który jest pod wrażeniem zmiany swojej ukochanej dyrektorki!

- Anita! ❤️👌;

- Ożesz…🔥;

- Wspaniała !!!❤️;

- Wow 😍❤️ Jesteśmy zachwyceni! 🥰;

- Super wyglądasz Anita 😍❤️😍;

- Uwielbiam Cię Wyglądasz zjawiskowo ❤️.

Czy metamorfoza Zuzy będzie początkiem wielkich zmian, jakie zajdą w życiu jej bohaterki w 22 sezonie? Tym bardziej, że pojawią się one nie tylko u Markiewicz, ale również i Anki, która, tak jak jej przyjaciółka, przejdzie niezwykłą przemianę w kolejnym sezonie uwielbianego serialu Polsatu! Szczególnie, że będzie musiała się zmierzyć z ponowną zazdrością Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski), gdy Sylwia (Natalia Lesz) pokaże mu rzekome dowody na jej zdradę z Miłoszem (Bartosz Opania)!

Koniec 21 sezonu Przyjaciółek. Paweł dowie się o zdradzie Anki. Marta znajdzie test ciążowy!
Najnowsze