Przyjaciołki

Zuza odchodzi z Przyjaciółek. Laura Breszka zastąpiła Anitę Sokołowską! Fani grzmią - ZDJĘCIE

2023-03-16 22:09

Anita Sokołowska wcielała się w rolę Zuzy w "Przyjaciółkach" przez 20 sezonów, czyli od początku istnienia serialu. Format okazał się takim hitem, że Polsat zdecydował się na wyprodukowanie kolejnego sezonu, który wystartuje już w czwartek 2.03.2023 roku. Z tego względu na oficjalnym Facebooku serialu pojawiło się zdjęcie, promujące nowy 21 sezon "Przyjaciółek", które zszokowało wszystkich, gdyż obok Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska) nie ma Zuzy! Na oficjalnej grafice czwartą przyjaciółkę zastąpiła Marta (Laura Breszka), co wywołało ogromne oburzenie fanów serialu! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Anita Sokołowska odchodzi z "Przyjaciółek"?! Marta zajęła miejsce Zuzy obok Anki, Ingi i Patrycji

To już koniec Anity Sokołowskiej w "Przyjaciółkach"?! Przypomnijmy, że aktorka wcielała się w rolę Zuzy od samego początku serialu, a w ostatnim sezonie jej bohaterka wspólnie z ukochanym Błażejem (Mateusz Damięcki) i dziećmi zdecydowali się wyjechać do Berlina, gdzie Markiewicz dostała bardzo ciekawą ofertę pracy. Fani nie spodziewali się jednak, że to będzie oznaczało koniec Zuzy w "Przyjaciółkach", na co wskazuje oficjalna grafika, promująca 21 sezon na oficjalnym profilu serialu na Facebooku! Wszystko przez to, że obok Anki, Ingi i Patrycji nie pojawia się Markiewcz tylko Marta, która dołączyła do obsady w 20 sezonie serialu, co od razu wywołało ogromne poruszenie i niezadowolenie u fanów!

- Gdzie moja Zuza!! 😭😭;

- A Zuza 😠;

- Wait! Oddajcie Zuzę!;

- Bez 'fundamentu' ten serial nie będzie miał już sensu...;

- Gdzie Zuza ??? Będzie brakowało jej postaci 😕 !!

To Marta zastąpi Zuzę w 21 sezonie "Przyjaciółek"?! Wspomnijmy, że Laurka Breszka dołączyła do serialu w poprzednim sezonie, kiedy to stała się piątą przyjaciółką, zastępując w ten sposób Ance, Zuzie, Indze i Patrycji, Dorotkę (Agnieszka Sienkiewicz), która wyleciała za Sławkiem (Kacper Kuszewski) na Zanzibar. Wówczas rola Marty była drugoplanowa, a przyjaciółka zniknęła, gdy Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) wyjawił jej najmroczniejszą tajemnicę, że zabiła swojego gwałciciela. Wiadomym jest, że w 21 sezonie "Przyjaciółek" Ance uda się odnaleźć Martę i zaprosić ją na ślub Patrycji i Wiktora (Paweł Deląg), dzięki czemu jej relacja z przyjaciółkami zostanie odbudowana!

Tym bardziej, że w 21 sezonie "Przyjaciółek" Marta bardziej zbliży się do Patrycji, czym naturalnie zastąpi jej Zuzę. Co prawda, Markiewicz również pojawi się na ślubie Kochan z Wiktorem, ale właśnie to jej rola w 243 odcinku "Przyjaciółek" będzie drugoplanowa, w czasie, gdy Marta wyjdzie na pierwszy plan, a w kolejnych odcinkach zacznie pojawiać się coraz częściej. Z kolei Zuza po uroczystości zaślubin wróci z powrotem do Berlina, ale wcześniej da Marcie jasno do zrozumienia, że dziewczyny są dobrymi przyjaciółkami tak jakby oficjalnie przekazała jej swoje miejsce...

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Najnowsze