Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. To Anka będzie w ciąży?! W jej życiu zajdą ogromne zmiany

2023-08-14 10:40

W 22 sezonie "Przyjaciółek" to Anka (Magdalena Stużyńska) będzie spodziewać się dziecka?! Tym bardziej, że po ostatnich problemach ze zdrowiem, które nie będą miały podłoża kardiologicznego, lekarz sam zleci jej wykonanie testu ciążowego! Czy to właśnie test Strzeleckiej odnalazła Marta (Laura Breszka) w finale poprzedniego 21 sezonu?! Szczególnie, że aktorka w jednym z wywiadów sama przyznała, że w życiu jej bohaterki dojdzie do ważnych zmian! Zatem czy będzie chodziło właśnie o ciążę Anki? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Rodzina Anki i Pawła powiększy się w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Strzeleccy powitają na świecie kolejnego potomka?

Która z "Przyjaciółek" będzie w ciąży w 22 sezonie? To pytanie zadawał sobie chyba każdy fan uwielbianego serialu Telewizji Polsat i słusznie, gdyż zakończenie ostatniego 21 sezonu nie dało jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. A to dlatego, że dolegliwości ciążowe wystąpiły u każdej z bohaterek, choć nieco bardziej wskazywały właśnie na Ankę! Wszystko przez to, że w ostatnim czasie Strzelecka zaczęła się gorzej czuć, przez co od razu pomyślała, że serce znów daje jej o sobie znać. Nic dziwnego, w końcu żona Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) cudem przeżyła zawał i postanowiła nie bagatelizować żadnych objawów. Szczególnie, że obok zawrotów głowy pojawiły się również mdłości. Jednak lekarz wykluczył problemy kardiologiczne i sam polecił wykonać Ance test ciążowy! Czy w 22 sezonie "Przyjaciółek" okaże się, że to właśnie jego znalazła Marta?

Magdalena Stużyńska pojawiła się na jesiennej ramówce Telewizji Polsat, gdzie wspólnie z Małgorzatą Sochą promowały 22 sezon "Przyjaciółek". Serialowa Anka szybko stała się ulubienicą dziennikarzy, którzy obsypali ją pytaniami odnośnie nowego sezonu. Aktorka chętnie udzielała odpowiedzi i tak w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle uchyliła nieco rąbka tajemnicy!

- Kolejny sezon będzie trochę dramatyczny, ale też myślę, że będzie ciekawy. Będzie się bardzo dużo działo, będą wątki sentymentalne, będą też takie prawie kryminalne i psychologiczne - przyznała aktorka we wspomnianej rozmowie.

Oczywiście, nie mogło również zabraknąć pytania o przemianę Anki, która dokonała się już w 21 sezonie "Przyjaciółek", ale jej skutki wciąż będą widoczne. I to nie tylko dlatego, że u Strzeleckiej pojawią się nowe wyzwania zawodowe, gdyż zostanie prowadzącą program Miłosza (Bartosz Opania), ale również przez to, że jej życie prywatne wywróci się do góry nogami!

- Mogę powiedzieć, że to będzie kolejny etap w życiu Anki. Właściwie ta nowa seria będzie zbudowana na bazie bardzo ważnego wydarzenia, którego niestety nie mogę zdradzić - dodała Stużyńska w wyżej wymienionym wywiadzie.

Czyżby w tym wszystkim chodziło właśnie o ciążę Anki w 22 sezonie "Przyjaciółek"? A może mowa tutaj o nagłym powrocie Oliwiera, syna Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz), którego mąż córki Strzeleckich uznał za swoje dziecko. Pewnym jest, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Anka i Paweł przejmą opiekę nad wnukiem, ale wciąż pozostaje tajemnicą jak do tego dojdzie. Może właśnie to będzie tym wydarzeniem, o którym wspomniała aktorka? A może jednak będzie chodziło o własne dziecko Strzeleckich? Tego z pewnością przekonamy się już niebawem, ale już wiemy, że nowy sezon uwielbianego serialu Telewizji Polsat zapowiada się emocjonująco!

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze