Przyjaciółki 18 sezon. Kolejny facet w życiu Zuzy wywinie jej numer. Nie skończy się na Błażeju

i

Autor: ATM Grupa Przyjaciółki 18 sezon. Kolejny facet w życiu Zuzy wywinie jej numer. Nie skończy się na Błażeju

Przyjaciółki 18 sezon. Kolejny facet w życiu Zuzy wywinie jej numer. Nie skończy się na Błażeju

2021-06-21 14:45

Zuza (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" nie ma szczęścia w miłości, o czym świadczy niedawny rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski). W jej życiu pojawił się Błażej (Mateusz Damiecki), ale co z tego, skoro niedługo potem pokazała się jego żona Renata (Izabela Zwierzyńska). Markiewicz w "Przyjaciółki" po wakacjach 2021 znów może zaliczyć wielki upadek. Wszystko przez kolejnego faceta, który wywinie jej niezły numer. Nie wiadomo co gorsze, nieudana miłość z Błażejem czy problemy finansowe i kłopoty.

Kolejny facet w życiu Zuzy ją zawiedzie. W "Przyjaciółki" po wakacjach 2021 nie będzie jej łatwo 

Zuza w serialu "Przyjaciółki" po wakacjach 2021 nie będzie mogła liczyć na chwilę spokoju. Nie dość, że miniony czas był dla niej bardzo trudny w związku z autyzmem Krzysia (Olek Sułek), to jeszcze spotka ją kolejny cios. Po rozwodzie z Jaśkiem, Markiewicz skupiła się na Błażeju. Mężczyzna miał być oazą spokoju, opiekunem i przy okazji kochankiem Zuzy. Okazało się, że do Błażeja wróciła żona, która ewidentnie chce go odzyskać.

Zuza w kolejnym sezonie serialu "Przyjaciółki" będzie musiała zmagać się z podchodami Renaty, która nie odpuści sobie walki o męża. Chociaż to ona go zostawiła, widocznie stwierdziła nagle, że ma zamiar stworzyć szczęśliwą rodzinę, co oznaczałoby klęskę Markiewicz. 

Przeczytaj: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, odcinek 203 ZWIASTUN. Zuza uderzy syna! Nie poradzi sobie z autyzmem Krzysia. Paweł rzuci się na Stasia

Problemy miłosne to jedna kwestia w życiu Zuzy. Markiewicz w "Przyjaciółkach" od zawsze była typem karierowiczki skupiającej się na odnoszeniu sukcesów. Właśnie na tym polu może pojawić się spory problem. Wiadomo już, że do obsady "Przyjaciółek" dołącza Paweł Ławrynowicz, który zagra szefa Markiewicz. U jej boku zawsze znajdował się Dagmar (Marcin Korcz), który tym razem może wbić jej nóż w plecy. Skoro ich nowy szef da im wycisk, możliwe, że on i Zuza będą chcieli rozkręcić inny biznes. Na to właśnie wskazuje zdjęcie dodane na Instagram przez Anitę Sokołowską. 

Przeczytaj: Lilka w M jak miłość zdradziła Mateusza, a teraz Monika Mielnicka pokazała swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

Zuza z "Przyjaciółek" dodała fotkę z serialowym Dagmarem i wymownie ją podpisała.

- Tak, tak, rekiny biznesu też czasem muszą coś zjeść… Zuza&Dagmar ? - napisała aktorka. 

Czy to oznacza kolejny biznes Zuzy i Dagmara. Przypomnijmy, że już próbowali współpracować przy okazji kupna i otwarcia chińskiej restauracji. Biznes okazał się być porażką, więc może lepiej, jeśli Markiewicz i jej pomocnik nie będą robić ze sobą interesów. Zdjęcie Anity Sokołowskiej sugeruje jednak, że znów coś szykują, co prawdopodobnie nie skończy się dobrze. 

Najnowsze