Przyjaciółki 16 sezon. Zuza w dramatycznej sytuacji! Straci synów i żadna z przyjaciółek jej nie pomoże

2020-08-04 7:42 jkk
Przyjaciółki 16 sezon. Zuza w dramatycznej sytuacji! Straci synów i żadna z przyjaciółek jej nie pomoże
Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon. Zuza w dramatycznej sytuacji! Straci synów i żadna z przyjaciółek jej nie pomoże

W nowym, 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" zastaniemy Zuzę (Anita Sokołowska) w rozpaczliwej sytuacji. Na pewno tak to będzie wyglądało w nowych odcinkach serialu zaraz po wakacjach 2020, kiedy zobaczymy Zuzę bez synów i żadnego wsparcia! Niestety, żadna z "Przyjaciółek" nie poda pomocnej dłoni pani dyrektor Markiewicz - każda z nich będzie się mierzyła z własnymi problemami... Czy Zuza w ogóle dostanie szansę na szczęście w 16 sezonie serialu?

"Przyjaciółki" 16 sezon nowe odcinki jesienią w Polsacie

Zuza na początku nowych odcinków serialu "Przyjaciółki" zostanie z tym, z czym kończyła 15 sezon, czyli praktycznie z niczym. Okaże się, że Janek (Marek Bukowski) na stałe zabrał jej dzieci i wywiózł do Gdańska, a Zuza nie będzie umiała się z tym pogodzić.

Również krach restauracyjnego biznesu z Dagmarem (Marcin Korcz) w 15 sezonie "Przyjaciółek" sprawi, że Zuza będzie nie tylko bez grosza, ale z ogromnymi długami. Jedyna nadzieja, jaka pojawi się przed dawną panią dyrektor banku będzie nowa oferta podobnej funkcji z austryjackim oddziale międzynarodowej instytucji finansowej. Jednak z dramatem i nowym wyzwaniem Zuza będzie musiała zmierzyć się sama!

Zobacz też: Przyjaciółki 16 sezon. Anka i Paweł kręcą dalej mimo ogromnego zagrożenia koronawirusem - ZDJĘCIE

Przyjaciółki, odcinek 181 ZWIASTUN: Janek zabierze Zuzie dzieci! Wywiezie synów z dala od żony

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" każda z koleżanek ze szkolnej ławy będzie mierzyć się z własnymi, ogromnymi problemami. Nie wiadomo, co okaże się zew zdrowiem Patrycji (Joanna Liszowska), ale pewne jest że będzie nadal walczyła o Klarę (Maja Śliwińska). Ankę (Magdalena Stużyńska) czeka nowy kryzys, a Inga (Małgorzata Socha) w ciąży może stracić Maksa (Mateusz Janicki) i zostać po raz kolejny samotną mamą!

- Zuza to Zuza, nigdy się nie poddaje! - pociesza fanów "Przyjaciółek Anita Sokołowska w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". - Tak więc i tym razem stanie na nogi. Tyle tylko, że kiedy zacznie odbudowywać swoje życie i będzie się wydawało, że los jej znów sprzyja, wydarzy się kolejne nieszczęście. Scenarzyści jej nie oszczędzają - zdradza serialowa Zuza.

Czy Zuza ma szanse na stabilna pracę i miłość w 16 sezonie "Przyjaciółek"? Fani marzą o powrocie silnej i szczęśliwej Zuzy, jednak czy za chwilową pomyślność dyrektor Markiewicz nie będzie musiała zapłacić samotnością?

Najnowsze