Przyjaciółki 16 sezon. Anka i Paweł kręcą dalej mimo ogromnego zagrożenia koronawirusem - ZDJĘCIE

2020-07-22 14:24 Ag
Przyjaciółki 16 sezon. Anka i Paweł kręcą dalej mimo ogromnego zagrożenia koronawirusem - ZDJĘCIE
Autor: Instagram Przyjaciółki 16 sezon. Anka i Paweł kręcą dalej mimo ogromnego zagrożenia koronawirusem - ZDJĘCIE

"Przyjaciółki" wróciły do gry! Kilka dni temu wszystkich zszokowała informacja, że prace na planie 16 sezonu "Przyjaciółek" zostały wstrzymane do odwołania, bo u jednej z gwiazd wykryto koronawirusa. Mimo potwierdzonego zakażenia COVID-19 i fali strachu jaka rozeszła się za kulisami "Przyjaciółek" zdjęcia do nowych odcinków, które w Polsacie pojawią się jesienią już ruszyły. Pierwsze sceny nagrali już Magdalena Stużyńska i Bartek Kasprzykowski, czyli Anka i Paweł, których testy wykazały, że nie są zarażeni koronawirusem. Ale zagrożenie wciąż jest ogromne!

"Przyjaciółki" 16 sezon nowe odcinki od września w Polsacie

Koronawirus na planie serialu "Przyjaciółki" już została opanowany?! Kiedy w połowie lipca okazało się, że jedna z aktorek "Przyjaciółek" jest zarażona COVID-19 nie było do końca wiadomo o kogo chodzi. Dopiero niedawno potwierdziło się, że to Małgorzata Socha jest chora, a zaraziła się od koleżanki po fachu. Teraz "Fakt" podaje, że na planie oprócz Sochy jest jeszcze 7 innych osób zakażonych koronawirusem. Testy przeprowadzone wśród aktorów i ekipy realizującej serial "Przyjaciółki" potwierdziły wirusa u trójki innych aktorów i czterech osób z planu.

Patrz też: Przyjaciółki 16 sezon. Kryzys u Anki i Pawła. Wyleją sporo łez, bo życie da im w kość

Mimo, że producent "Przyjaciółek" wstrzymał zdjęcia na planie do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej, to wszystko wskazuje na to, że już ruszyły prace do 16 sezonu. Magdalena Stużyńska, która na Instagramie opublikowała wyniki badań i przyznała, że nie ma koronwirusa i Bartek Kasprzykowski pokazali się razem za kulisami "Przyjaciółek". Wygląda na to, że serialowi Anka i Paweł poszli na pierwszy ogień w sytuacji zagrożenia, żeby serial był gotowy na jesienną ramówkę Polsatu.

"Nie mam COVID!!! Testy dwukrotnie pokazały negatywny wynik. Jeszcze nie zeszło ze mnie napięcie, nie mam siły jeszcze się cieszyć. To, że się nie zaraziłam, nie znaczy, ze wirusa nie ma, jak twierdzą niektórzy. „Otarłam się” o niego blisko - i uwierzcie: oczekiwanie na wynik testu nie jest przyjemnym czasem. Uważajcie na siebie i na innych, proszę...Pandemia się jeszcze nie skończyła niestety. A skutki zakażenia dotykają nie tylko zarażonej osoby. Bądźcie zdrowi i ostrożni!" - napisała Stużyńska zanim weszła na plan "Przyjaciółek".

Sprawdź też: Przyjaciółki. Małgorzata Socha chora! Zaraziła się koronawirusem. Co z innymi serialami, w których gra?

"Zagrożenie Covid jest realne. Tylko dzięki ostrożności i świadomości możemy dalej pracować. Pozdrawiamy z planu!" - napisał serialowy Paweł z "Przyjaciółek". Najwyraźniej twórcy serialu po przebadaniu całej ekipy, która miała kontakt z zakażonymi aktorami uznali, że ci, którzy są zdrowi mogą dalej bez przeszkód pracować.

I tak produkcja "Przyjaciółek" ma spore opóźnienie w zdjęciach, a nowy 16 sezon musi być w całości gotowy na wrzesień, żeby wszystkie odcinki jeszcze przed premierą w Polsacie mogły być udostępnione w serwisie ipla.tv.

Najnowsze