Przyjaciółki. Małgorzata Socha chora! Zaraziła się koronawirusem. Co z innymi serialami, w których gra?

2020-07-20 12:03 Ag
Przyjaciółki. Małgorzata Socha chora! Zaraziła się koronawirusem. Co z innymi serialami, w których gra?
Autor: Polsat Przyjaciółki. Małgorzata Socha chora! Zaraziła się koronawirusem. Co z innymi serialami, w których gra?

Małgorzata Socha jest zakażona koronwirusem! O tym, że jedna z gwiazd serialu "Przyjaciółki" jest chora, bo zaraziła się COVID-19 wiedzą już wszyscy. Z powodu choroby aktorki z "Przyjaciółek" większość ekipy serialu przebywa w izolacji i musi przejść obowiązkowe testy. Podobno Socha złapała koronowirusa od innej koleżanki po fachu. Reżyser "Przyjaciółek", Grzegorz Kuczeriszka, potwierdza, że wszyscy są przerażeni, a agent Sochy ujawnia jak gwiazda znosi chorobę. Strach zapanował też na planach innych seriali, w których gra Socha...

Małgorzata Socha zarażona koronawirusem. Co z serialami, w których gra?

Zdjęcia na planie "Przyjaciółek" przerwane, bo jedna z aktorek jest zarażona koronawirusem! Jako pierwszy portal gala.pl to Małgorzata Socha jest chora, a COVID-19 zaraziła się na początku lipca od innej koleżanki po fachu, niezwiązanej z serialem "Przyjaciółki". Ani ona, ani jej menedżer nie potwierdzają jednak zakażenia i nie chcą komentować sprawy. O chorobie Sochy rozpisuje się też magazyn "Show". Agent aktorki pytany o jej zarażenie koronawirusem powiedział tylko: "Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam".

Patrz też: Przyjaciółki. Jedna z aktorek ma koronawirusa! Anita Sokołowska wyjechała, a co robią inne gwiazdy w sytuacji zagrożenia?

Produkcja "Przyjaciółek" w odpowiedzi na nasze pytania co dalej z 16 sezonem serialu, kiedy aktorzy wrócą na plan i będą kręcone kolejne odcinki podała tylko krótką informację.

"Akson Studio potwierdza, że w związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 członka ekipy jednego z seriali, zdjęcia do niego zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Akson Studio pozostaje w kontakcie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną" - powiedziała SuperSeriale.se.pl Martyna Weryńska z PR Akson Studio.

Przerażenia nie kryje za to reżyser "Przyjaciółek", który w rozmowie z "Rzeczpospolitą" przyznał, że sytuacja jest naprawdę niebezpieczna - dla wielu członków ekipy. Grzegorz Kuczeriszka wyraził także swoje oburzenie, że niektórzy aktorzy zapomnieli już o zagrożeniu jakie niesie ze sobą epidemia koronawirusa i zachowują się jakby się nic nie stało.

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Sprawdź też: Gwiazda Przyjaciółek chora na koronawirusa! Zdjęcia na planie wstrzymane. Nie będzie nowego 16 sezonu?

"Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają... Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa" - stwierdził oburzony Kuczeriszka. 

Małgorzata Socha kwarantannę spędza w domu z rodziną. Ostatnio pokazała na Instagramie zdjęcie z najmłodszym synem Stasiem. Przymusowa przerwa w pracy jest dla niej czasem leczenia i umacniania rodzinnych więzi.Według "Show" Socha miała pierwsze objawy zakażenia koronawirusem już na początku lipca. Pracowała jednak dalej nad 16 sezonem "Przyjaciółek", bo myślała, że to zwykłe osłabienie i przemęczenie.

Ostatnio gwiazda "Przyjaciółek" miała sporo pracy.  Po okresie kwarantanny w czerwcu wróciła nie tylko na plan serialu Polsatu. Aktorka rozpoczęła również prace przy kontynuacji "BrzydUli", gdzie wciela się w postać Wioletty, a także w "Na Wspólnej", gdzie gra Zuzę Hoffer. Gwiazda ostatni raz na planie seriali TVN była jednak pod koniec czerwca, a koronawirusem zaraziła się już w lipcu. Na razie na planie tamtych produkcji prace nie zostały przerwane, ale strach pozostał.

Przyjaciółki 15 sezon, odc. 177: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki), Marysia (Zofia Cybul)
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon, odc. 177: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki), Marysia (Zofia Cybul)
	Przyjaciółki 15 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki, 15 sezon odc. 171. Inga (Małgorzata Socha)
Autor: Polsat Przyjaciółki, 15 sezon odc. 171. Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki, 15 sezon odc. 179. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki, 15 sezon odc. 179. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Najnowsze