Przyjaciółki. Jedna z aktorek ma koronawirusa! Anita Sokołowska wyjechała, a co robią inne gwiazdy w sytuacji zagrożenia?

2020-07-14 10:20 Ag
Przyjaciółki. Jedna z aktorek ma koronawirusa! Anita Sokołowska wyjechała, a co robią inne gwiazdy w sytuacji zagrożenia?
Autor: Instagram Przyjaciółki. Jedna z aktorek ma koronawirusa! Anita Sokołowska wyjechała, a co robią inne gwiazdy w sytuacji zagrożenia?

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest chora na koronawirusa! Informację o tym, że jedna z aktorek jest zakażona COVID-19 lotem błyskawicy obiegła całą ekipę "Przyjaciółek". Zdjęcia na planie 16 sezonu zostały wstrzymane, a aktorki i pozostali członkowie produkcji poddali się testom. Sytuacja jest na tyle poważna, że nie wiadomo ile osób mogło mieć kontakt z chorą aktorką, ani też o którą gwiazdę "Przyjaciółek" chodzi. Co teraz robią aktorki? Anita Sokołowska wyjechała poza miasto. Małgorzata Socha także korzysta z przerwy w zdjęciach na łonie natury... Zobaczcie co się dzieje na ich Instagramach!

Która z aktorek "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Gdzie teraz są gwiazdy serialu?

Dramat za kulisami "Przyjaciółek"! Według medialnych doniesień jedna z aktorek serialu jest chora na koronawirusa - zakażenie COVID-19 wykryto także u jej agenta! Nie wiadomo jeszcze, o którą z gwiazd "Przyjaciółek" chodzi, ale pewne jest, że na planie mogła mieć kontakt z wieloma osobami! Istnieje realne zagrożenie dla niemal całej ekipy serialu Polsatu. W związku z tym zdjęcia do 16 sezonu "Przyjaciółek" zostały wstrzymane aż do odwołania!

"Z przykrością informuję, że w sobotę 11.07.2020 otrzymałem informacje o pozytywnym przypadku COVID-19 potwierdzone przez jedną z aktorek naszego serialu oraz jej agenta. W związku z tym ogłaszam zawieszenie zdjęć do serialu „Przyjaciółki” od dnia 13.07.2020 do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej w naszej ekipie. Proszę o pozostanie w domu i ograniczenie kontaktów do minimum. Ważne jest też noszenie maseczek i zachowanie zasad higieny" - cytuje słowa jednej z osób z produkcji "Rzeczpospolita".

Producent "Przyjaciółek", firma Akson Studio, potwierdza zakażenie koronawirusem, ale na razie nie chce ujawniać bliższych szczegółów - zwłaszcza tego jak teraz będzie wyglądała realizacja 16 sezonu "Przyjaciółek" i czy nowe odcinki są zagrożone.

"Akson Studio potwierdza, że w związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 członka ekipy jednego z seriali, zdjęcia do niego zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Akson Studio pozostaje w kontakcie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną" - powiedziała portalowi SuperSeriale.se.pl Martyna Weryńska z PR Akson Studio.

Patrz też: Gwiazda Przyjaciółek chora na koronawirusa! Zdjęcia na planie wstrzymane. Nie będzie nowego 16 sezonu?

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Co w związku z koronawirusem na planie "Przyjaciółek" robią aktorki ze ścisłej obsady? Czy stosują się do zaleceń, by izolować się od innych i pozostać w domu?

Na Instagramach gwiazd "Przyjaciółek" widać, że na razie korzystają z przerwy w pracy. Anita Sokołowska wyjechała nad morze. Małgorzata Socha wypoczywa w ogrodzie, na łonie natury i wrzuca fotki z wakacji. Tak jak Agnieszka Sienkiewicz. Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska nie chwalą się żadnymi aktualnymi fotkami. Żadna z nich nie potwierdziła też, że jest chora na koronawirusa.

Sprawdź też: Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zakocha się w bogatym biznesmenie? Paweł Małaszyński zagra nowego kochanka Zuzy

Najnowsze