Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży straci Maksa? Wyrodna i przebiegła córka Hania rozdzieli ją z ukochanym?

2020-07-17 21:17 jkk
Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży straci Maksa? Wyrodna i przebiegła córka Hania rozdzieli ją z ukochanym?
Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży straci Maksa? Wyrodna i przebiegła córka Hania rozdzieli ją z ukochanym?

W nowym 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) znów będzie miała dobrze już sobie znane problemy. Zostanie w ciąży sama, bo coraz bardziej przebiegła Hania (Pola Figurska) znajdzie jednak sposób, aby rozdzielić mamę z Maksem (Mateusz Janicki)! Nastolatka dosłownie oszalała na punkcie ukochanego mamy i w nowym sezonie nie spocznie, póki nie rozdzieli kochanków. Czy Inga zostanie w 16 sezonie "Przyjaciółek" samotną matką z brzuchem i wyrodną córeczką u boku na dodatek?

"Przyjaciółki" 16 sezon. Nowe odcinki już od września w Polsacie!

Zapowiada się na to, że Inga po raz kolejny w "Przyjaciółkach" będzie musiała zmierzyć się z samotnym macierzyństwem. Zakochany w niej po uszy Maks jednak odejdzie, bo nastolatka nie pozwoli na szczęśliwy związek obiektu swoich uczuć z matką! Do czego zdolna okaże się Hania w 16 sezonie serialu?

Jak pamiętamy, w finale ostatniego sezonu serialu "Przyjaciółki" Maks oświadczył się Indze, ale ona w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń nie zdążyła mu odpowiedzieć, czy zostanie jego żoną. Za to dowiedziała się z wykonanego potajemnie testu, że jest w ciąży! Maks bardzo chciał mieć z nią dziecko, dlaczego więc ja zostawi w 16 sezonie serialu? 

Zobacz też: Zuza odejdzie z Przyjaciółek? Wyjdzie za granicę, żeby odbić się od dna w 16 sezonie!

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kolejny sposób na rozdzielenie Ingi z Maksem w serialu "Przyjaciółki" znajdzie coraz bardziej sprytna Hania. Zakochała się w narzeczonym matki i mimo tego, że pogodziła się z mamą w finale 15 sezonu, w 16 sezonie miłość nastolatki okaże się silniejsza. Co wymyśli małolata? Czy podsunie Maksowi sfabrykowane dowody zdrady, czy wpadnie na coś jeszcze gorszego?

Na razie gwiazdy "Przyjaciółek" musiały się wstrzymać z kręceniem kolejnych odcinków z powodu groźnego koronawirusa wykrytego u jednej z gwiazd. Jak donoszą media chora właśnie jest Małgorzata Socha, ale ponieważ serialowa Inga nie potwierdza tych wiadomości, mamy nadzieję, że niebawem pojawi się na planie dzielnie stawić twarz nowych problemom. Zresztą nie takim znowu nowym - była już samotna matką i niejeden facet ją opuścił... Jak sobie z tym poradzi w 16 sezonie "Przyjaciółek"?

Najnowsze