Zuza odejdzie z Przyjaciółek? Wyjdzie za granicę, żeby odbić się od dna w 16 sezonie!

2020-07-17 10:26 jkk
Zuza odejdzie z Przyjaciółek? Wyjdzie za granicę, żeby odbić się od dna w 16 sezonie!
Autor: AKPA Zuza odejdzie z Przyjaciółek? Wyjdzie za granicę, żeby odbić się od dna w 16 sezonie!

Zuza odejdzie na zawsze z "Przyjaciółek"? Na pewno wyjedzie do Wiednia, żeby odbić się od finansowego dna w 16 sezonie serialu! Jednak zarabianie pieniędzy w zagranicznym oddziale wielkiego banku okaże się wcale nie takie proste i Zuza zmierzy się z kolejnymi problemami w nowych odcinkach serialu. I choć fani znów zobaczą elegancką, piękną Zuzę, radość może nie potrwać długo... Czy w 16 sezonie Zuza rzuci to wszystko i na zawsze zniknie z "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" sezon 16. Nowe odcinki od września w Polsacie!

Jak już pisaliśmy, w nowych, 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" zobaczmy znów piękną, dumną z siebie i nowej pracy panią dyrektor Markiewicz. Dzięki nowej pracy Zuza pozna kolejną miłość - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>! Ale to wszystko może mieć wielką cenę...

W 16 sezonie Zuza pojawi się na pewno wśród swoich "Przyjaciółek": Anki (Magdalena Stużyńska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska). Nie zabraknie jej - na pewno przez pewien czas - w nowych odcinkach, ale nie wiadomo, czy Anita Sokołowska wystąpi we wszystkich odcinkach do końca 16 sezonu. Czyżby dyrektorowanie w zagranicznym banku i powroty do Polski miały okazać się zbyt trudnym wyzwaniem dla Zuzy?  

Przyjaciółki, odcinek 181 ZWIASTUN: Janek zabierze Zuzie dzieci! Wywiezie synów z dala od żony

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak pamiętamy, w finale 15 sezonu "Przyjaciółek" właśnie Zuza straciła wszystko. Jej pomysł na prowadzenie chińskiej knajpy z Dagmarem (Marcin Korcz) to była koszmarna porażka, która wykorzystał Janek (Marek Bukowski), żeby odebrać jej dzieci. W 16 sezonie Zuza na pewno będzie starała się wszystko naprawić, ale moze okazać się, że to jest o wiele dla niej za trudne...

W 16 sezonie "Przyjaciółek" Zuza znów będzie silna, sprawcza, zdecydowana i piękna jak w pierwszych odcinkach serialu. jednak scenarzyści nie mają zamiaru "pieścić się" z żadną z bohaterek, więc i los Zuzie w jednych sprawach, ale w innych znów wszystko się zawali... Czy zajęta pracą za granicą Zuza zupełnie straci prawa do dzieci i dlatego zniknie z serialu? Przekonamy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" najpewniej jesienią, kiedy ekipa wróci na plan po wstrzymaniu zdjęć z powodu pandemii koronawirusa jednej z gwiazd. 

Najnowsze