Koniec Przyjaciółek. Zuza straci wszystko i wyjedzie do Wiednia w ostatnim 182 odcinku? ZWIASTUN

2020-05-21 20:40
Przyjaciółki, finał 15 sezonu, odc. 182: Zuza (Anita Sokołowska), headhunter (Łukasz Dedyński)
Autor: Polsat

W ostatnim 182 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) będzie bankrutem! Straci wszystkie pieniądze w akcjach na giełdzie, utonie w długach, a do tego Janek (Marek Bukowski) uprzedzi ją, że zabiera synów na stałe do Gdańska. To będzie ostateczna klęska Zuzy, która w finale 15 sezonu "Przyjaciółek" nie będzie wiedziała czy się w ogóle podniesie z tej porażki. I wtedy niespodziewanie w 182 odcinku "Przyjaciółek" dostanie propozycję pracy w banku w Wiedniu. Czy koniec "Przyjaciółek" będzie oznaczał także wyjazd Zuzy z kraju? Wiemy jak się skończy serial w 15 sezonie! Zobaczcie ZWIASTUN.

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 182 ostatni - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21 w Polsacie

Obecny 15 sezon "Przyjaciółek" skończy się w 182 odcinku w chwili kiedy Zuza Markiewicz sięgnie dna! Restauracja, którą kupiła razem z Dagmarem (Marcin Korcz) padnie, a oni zbankrutują, bo utopią wszystkie swoje pieniądze w akcjach na giełdzie. Ogromne długi, brak perspektyw na przyszłość sprawią, że zawsze silna i waleczna Zuza w jednej chwili straci wszystko - nawet nadzieję, że będzie lepiej, że jakoś się z tego podniesie.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku?

Jakby tego było mało w ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek" Jasiek zapowie Zuzie, że nie odda jej synów. Wywiózł Grzesia (Jan Pieńkowski) i Krzysia (Dobromir Piotrowski) do Gdańska i uprzedzi żonę, że teraz on będzie ich wychowywał! Na domiar złego Janek wypomni żonie jej małżeńskie zdrady, flirt z Igorem (Stefan Pawłowski), który skończył się próbą gwałtu, a także egoistyczne podejście do życia. - Zwyczajnie, ty nigdy nie byłaś "Matką Polką"! Związki, rodzina to nie jest twój żywioł! Przyznaj to sama przed sobą! Zawsze czegoś szukałaś, coś cię korciło... Chris, potem mój brat!

- Przestań!
- Ty po prostu taka jesteś! Nie obwiniam cię o to! Ale nie bądź hipokrytką! Dzieci zawsze były dla ciebie kulą u nogi!
- To nie jest prawda...
- Zuza, dzieci mogą mieszkać z ojcem...A matka może ich odwiedzać, utrzymywać kontakt. Tak też można żyć! I tak będzie u nas i wszyscy będą szczęśliwi!
- Nie możesz decydować za mnie...
- I tu cię mam! O to chodzi, o władzę, żeby mieć kontrolę?
- Nie!
- Po prostu potrzebujesz trochę czasu! Pomyśl o tym na spokojnie... - poleci jej Janek.

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży
Przyjaciółki, finał 15 sezonu, odc. 182: Zuza (Anita Sokołowska), headhunter (Łukasz Dedyński)
Autor: Polsat
Przyjaciółki, finał 15 sezonu, odc. 182: Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Polsat
Przyjaciółki, finał 15 sezonu, odc. 182: Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Polsat

Koniec 15 sezonu "Przyjaciółek" będzie zapowiedzią wielkim zmian w życiu Zuzy, która będzie musiała zdecydować co w jej życiu jest najważniejsze - rodzina czy kariera.

W ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek Zuza dostanie bowiem szansę wyjazdu za granicę. Pójdzie na rozmowę w sprawie pracy i otrzyma bardzo atrakcyjną ofertę od Mondo Banku. Znów byłaby panią dyrektor, a dokładniej dyrektor departamentu rozwoju produktów kredytowych, który miałby się zająć rozwojem regionalnym banku w Europie Środkowo-Wschodniej, nadzorem strategii w Polsce, Czechach, Austrii, na Słowacji i na Węgrzech... Tyle tylko, że siedziba Mondo Banku jest w Wiedniu i tam znajduje się biuro departamentu...

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Inga w ciąży. Dla córki odrzuci oświadczyny Maksa w ostatnim 182 odcinku

Zuza w 182 odcinku "Przyjaciółek" stanie przed trudnym wyborem i szansą - wyjazd z Polski i praca za ogromne pieniądze w Wiedniu, która pomogłaby jej wyjść z długów albo zostanie w kraju z synami. Na rozmowie o pracę poprosi o 24 godziny do namysłu, a widzowie dopiero w 16 sezonie "Przyjaciółek" zobaczą jaką decyzję podjęła Zuza i jak dalej potoczą się jej losy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 13 V (goście: Czarnecki, Hamankiewicz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE