Koniec Przyjaciółek! Inga w ciąży! Dla córki odrzuci oświadczyny Maksa w ostatnim 182 odcinku - ZWIASTUN

2020-03-09 20:40 jkk
Przyjaciółki, finał 15 sezonu, odc. 182: Inga (Małgorzata Socha), Hania (Pola Figurska)
Autor: Polsat

Na koniec 15 sezonu "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) znów będzie w ciąży! I dla córki (Pola Figurska) odrzuci oświadczyny Maksa (Mateusz Janicki)! Czy trzecie dziecko wpłynie w ostatnim 182 odcinku serialu "Przyjaciółki", na dramatyczny wybór Ingi i zakochany pan doktor pójdzie w odstawkę? Może to będą hormony, a może lata, które Inga spędziła na kolejnych romansach, a przegapiła najważniejsze etapy w życiu Hani... Czy Maks dostanie kosza od Ingi? Zobaczcie ZWIASTUN finału sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 182 (odc. 12) - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Inga w finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" znów zostanie szczęśliwą mamą! Ale straci miłość swojego życia. I to... na rzecz córki! Wygląda na to, że Inga podejmie ostateczną, życiową decyzję: wybierze bycie matką, a nie zoną! Dlaczego?

Kiedy w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga wpadnie wściekła do salonu ofuknie ja zasiadająca tam na swoim "królewskim" tronie Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz): - Osz, cholera jasna! Inga, jak patrzę na ciebie to mi się humor psuje! Zaraz sama doła dostanę... Poczytaj dziewczyno, zły nastrój jest zaraźliwy. Zrób coś z tym lepiej.

I w tym momencie 182 odcinka serialu "Przyjaciółki" Inga nie wytrzyma kolejnego szyderstwa "Przyjaciółki" i gwałtownym ruchem pokaże jej przedmiot swojego zmartwienia:- To proszę, zobacz co znalazłam u Hani w piórniku"! Zdjęcie Maksa w serduszku nie będzie już wymagało komentarza, jednak Dorotka nie powstrzyma się: - No co ty? Małolata chce ci faceta odbić?

Zobacz koniecznie: Koniec Przyjaciółek. Wiemy jak się skończy 15 sezon. Ciężko chora Patrycja będzie musiała oddać Klarę w 182 odcinku 

- Dorota, ty masz skórę nosorożca? Mówimy o moim dziecku! - naskoczy na nią mama Hani. - Gdzie ja miałam oczy? To się wszystko działo pod moim nosem! Czy ja ślepa byłam? - Inga zaleje siebie i przyjaciółkę mieszanką poczucia winy i żalu..

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Kiedy Dorotka pozwoli sobie w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki" na dalsze rozważania, czy Hania "wpakowała się do łózka" Maksowi. Inga wybuchnie! - Ona się nigdzie nie wpakowała, ona teraz siedzi i to wszystko przeżywa! Ty nic ni rozumiesz! A teraz ja zaczęłam to wszystko rozumieć... - Inga zacznie szlochać!

Kiedy już w spokojniejszej atmosferze Inga z Dorotką wymienia poglądy na temat tego, czy kiedyś jeszcze będą szaleńczo zakochane, Inga zapyta: - Myślisz, że powinnam zerwać z Maksem? - Zrobisz jak chcesz, ale do mnie to zupełnie oczywiste... - powie Dorotka.

Tymczasem niczego nieświadomy Maks w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie szykował dla ukochanej przyjecie-niespodziankę z okazji drugiej rocznicy ich pierwszej randki. Kiedy Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska)przybędą z jedzeniem na imprezę, Maks uprzedzi je po drzwiami: - Inga już jest, ma chandrę, popsuła nam plany....

Inga tymczasem w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki" dowie się, skąd jej chandra - test ciążowy pokaże wynik pozytywny i Gruszewska znów zostanie mamą!

Przyjęcie rocznicowe jednak odbędzie się w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki". - Fajnego masz tego chłopaka - skomentuje piękne kwiaty i pamięć Maksa o rocznicy Anka. - Mam nadzieję, że nie tylko chłopaka. Nie będę czekać do deseru - zdecyduje Maks.

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Zuza straci dzieci w ostatnim odcinku 15 sezonu! Janek zabierze jej synów

I z piękny pierścionkiem na kolanach Maks zada Indze pytanie: - Czy zostaniesz moją żoną? W odpowiedzi Inga zmarszczy czoło i... ucieknie do toalety! Czy faktycznie dla córki porzuci Maksa i poświeci się macierzyństwu? W finale 15 sezonu "Przyjaciółek" będzie już wiedziała, ze po raz 3 jest w ciąży...

Najnowsze