Koniec Przyjaciółek. Zuza straci dzieci w ostatnim odcinku 15 sezonu! Janek zabierze jej synów

2020-03-06 7:31 Ag
Koniec Przyjaciółek. Zuza straci dzieci w ostatnim odcinku 15 sezonu! Janek zabierze jej synów
Autor: ipla.tv Koniec Przyjaciółek. Zuza straci dzieci w ostatnim odcinku 15 sezonu! Janek zabierze jej synów

Nowy 15 sezon serialu "Przyjaciółki" skończy się w wyjątkowo bolesnym dla Zuzy (Anita Sokołowska) momencie! Jej małżeństwa nie uda się uratować, separacja z Jankiem (Marek Bukowski) doprowadzi do jeszcze większego konfliktu. Aż wreszcie w ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek" Jasiek zabierze Zuzie dzieci. Wywiezie synów, Grzesia (Jan Pieńkowski) i Krzysia (Dobromir Piotrowski) do Gdańska i uprzedzi żonę, że teraz on będzie ich wychowywał! Koniec "Przyjaciółek" w 15 sezonie będzie przełomowy dla Zuzy.

Jak się skończy 15 sezon "Przyjaciółek"?

Ostatni odcinek "Przyjaciółek" w każdym sezonie zawsze trzyma w napięciu do samego końca i dla którejś bohaterek oznacza dramatyczne przeżycia! Nie inaczej będzie w 15 sezonie "Przyjaciółek", który skończy się na 182 odcinku. Widzowie Polsatu zobaczą go dopiero w maju, ale w serwisie ipla.tv finał "Przyjaciółek" jest dostępny już teraz!

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Wiemy jak się skończy 15 sezon. Ciężko chora Patrycja będzie musiała oddać Klarę w 182 odcinku

Co wydarzy się w 182 odcinku "Przyjaciółek"? Jak potoczą się losy Zuzy, która rozstała się z Jankiem i podtrzyma swoją decyzję o rozwodzie? Małżonkowie będą w separacji i niestety nie dojdą do porozumienia. Co gorsza, ich konflikt nasili się w finale 15 sezonu "Przyjaciółek", bo Jasiek odbierze żonie dzieci i zabierze je do Gdańska.

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek" Zuza odbierze telefon od Janka, który uprzedzi ją, że nie odda jej synów. Początkowo kobieta nie będzie nawet podejrzewała co planuje jej mąż. -  Spędźcie ze sobą kilka dni i po weekendzie mi ich przywieź! Albo ja też mogę po nich przyjechać do Gdańska...

- Dostaliśmy od ciebie kilka dni? No jesteś bardzo łaskawa, naprawdę!
- Nie ironizuj, proszę cię i nie zaczynaj wojny!
- Ja nie zaczynam wojny, tylko nasze nowe życie. Znalazłem dla chłopaków przedszkole, publiczne... Właśnie się oswajają, zostawiłem ich tam na kilka godzin. Zuza, chłopcy będą mieszkać ze mną, tutaj w Gdańsku! - Janek w 182 odcinku "Przyjaciółek" postawi Zuzę przed faktem dokonanym.

Koniec 15 sezonu "Przyjaciółek" będzie zapowiedzią wielkim zmian w życiu Zuzy, która będzie musiała zdecydować co w jej życiu jest najważniejsze - rodzina czy kariera. Dostanie bowiem szansę wyjazdu za granicę! Słysząc jednak o planach Janka będzie protestować. - Jak ty to sobie wyobrażasz?!

Jasiek w ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek" wypomni Zuzie jej małżeńskie zdrady, flirt z Igorem (Stefan Pawłowski), który skończył się próbą gwałtu, a także egoistyczne podejście do życia. - Zwyczajnie, ty nigdy nie byłaś "Matką Polką"! Związki, rodzina to nie jest twój żywioł! Przyznaj to sama przed sobą! Zawsze czegoś szukałaś, coś cię korciło... Chris, potem mój brat!

- Przestań!
- Ty po prostu taka jesteś! Nie obwiniam cię o to! Ale nie bądź hipokrytką! Dzieci zawsze były dla ciebie kulą u nogi!
- To nie jest prawda...
- Zuza, dzieci mogą mieszkać z ojcem...A matka może ich odwiedzać, utrzymywać kontakt. Tak też można żyć! I tak będzie u nas i wszyscy będą szczęśliwi!
- Nie możesz decydować za mnie...
- I tu cię mam! O to chodzi, o władzę, żeby mieć kontrolę?
- Nie!
- Po prostu potrzebujesz trochę czasu! Pomyśl o tym na spokojnie... - poleci jej Janek.

Sprawdź też: Gwiazda odchodzi z Przyjaciółek. Ostatni dzień na planie i pożegnanie Sokołowskiej, Stużyńskiej i Janickiego

W finale 15 sezonu "Przyjaciółek" w oczach Zuzy pojawia się łzy. - Chcę porozmawiać z chłopcami...Połączysz mnie z nimi dziś wieczorem? Janek spełni jej prośbę i Zuza będzie mogła zobaczyć synów. Nie pojedzie jednak do Gdańska, żeby ich odzyskać. O tym czy zrezygnuje z walki o dzieci widzowie dowiedzą się zapewne w następnym 16 sezonie "Przyjaciółek".

Najnowsze