Gwiazda odchodzi z Przyjaciółek. Ostatni dzień na planie i pożegnanie Sokołowskiej, Stużyńskiej i Janickiego

2020-02-15 8:56 Ag
Przyjaciółki 15 sezon. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Maks (Mateusz Janicki)
Autor: Instagram Przyjaciółki 15 sezon. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Maks (Mateusz Janicki)

Na planie serialu "Przyjaciółki" nastąpiła smuta chwila. Z obsadą pożegnała się jedna z największych gwiazd. Na profilu Mateusza Janickiego, który w "Przyjaciółkach" gra Maksa, kochanka Ingi (Małgorzata Socha), pojawił się wzruszający wpis zapowiadający ostatni dzień aktora w serialu. Janicki nie powiedział wprost czy nowy 15 sezon "Przyjaciółek" będzie jego ostatecznym pożegnaniem z produkcją. Poznajcie szczegóły!

"Przyjaciółki" 15 sezon nowe odcinki od czwartku, 5.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Na 15 sezon "Przyjaciółek" trzeba czekać aż do 5 marca, bo dopiero wtedy telewizja Polsat rozpocznie emisję najnowszych odcinków. Tymczasem za kulisami "Przyjaciółek" nadeszła pora pożegnań. Nie tylko główne aktorki, ale także ich partnerzy kończą kręcić zdjęcia do kolejnej serii.

Z tej okazji Mateusz Janicki, czyli Maks z "Przyjaciółek" umieścił zdjęcie z koleżankami z planu i smutną zapowiedź, że to już jego koniec pracy nad tym serialem. Zabrakło na nim Małgorzaty Sochy, ale są inne przyjaciółki - Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

"Dziś mój ostatni dzień na planie 15 sezonu „Przyjaciółek”. Bardzo dziękuje wszystkim z którymi miałem przyjemność pracować, całej świetnej ekipie, a szczególnie, oczywiście Małgosi Sosze. Mam nadzieje do zobaczenia! Jestem ciekaw Waszego odbioru dalszych losów Maksa i Ingi. A na zdjęciu wspaniałe Przyjaciółki, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska, reszta uciekła.🤷🏼‍" - napisał aktor.

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon ZWIASTUN. Zuza kupi restaurację, Patrycja i Dorotka z nowymi facetami - WIDEO

Serialowy Maks z "Przyjaciółek" nie wyjaśnił czy odchodzi z serialu, czy też po prostu kończy ten sezon takim wzruszającym pożegnaniem. Nie wiadomo bowiem czy w ogóle powstanie 16 seria "Przyjaciółek".

Sprawdź też: Przyjaciółki 15 sezon. Wybuch namiętności Ingi i Andrzeja. Zdradzi Maksa po ślubie? ZWIASTUN

Najnowsze