Przyjaciółki 15 sezon ZWIASTUN. Zuza kupi restaurację, Patrycja i Dorotka z nowymi facetami - WIDEO

2020-02-06 10:28
Przyjaciółki 15 sezon ZWIASTUN. Zuza kupi restaurację, Patrycja i Dorotka z nowym facetami - WIDEO
Autor: Instagram Przyjaciółki 15 sezon ZWIASTUN. Zuza kupi restaurację, Patrycja i Dorotka z nowym facetami - WIDEO

"Przyjaciółki" wracają na antenę Polsatu już w czwartek, 5.03.2020! Zwiastun 15 sezonu "Przyjaciółek" nie pozostawia wątpliwości, że w życiu wszystkich bohaterek zajdą wielkie zmiany. Zuza (Anita Sokołowska) i Dagmar (Marcin Korcz) podejmą odważną decyzję i kupią restaurację. Anka (Magdalena Stużyńska) przeżyje koszmar z powodu syna Stasia (Antoni Borowski), a Patrycja (Joanna Liszowska) pozna nowego faceta. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" do obsady dołączą Kacper Kuszewski i Marcin Perchuć.

"Przyjaciółki" 15 sezon nowe odcinki od czwartku, 5.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Zwiastun "Przyjaciółek" uchyla rąbka tajemnicy co wydarzy się w 15 sezonie! Z doniesień z planu "Przyjaciółek", którymi chwaliły się aktorki wyłonił się już trochę obraz dalszych losów wszystkich bohaterek, ale i tak wszystko na razie w dużej mierze opiera się na domysłach.

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon. Wybuch namiętności Ingi i Andrzeja. Zdradzi Maksa po ślubie?

Teraz jednak na oficjalnym profilu na Instagramie "Przyjaciółek" pojawił się zwiastun 15 sezonu, który rozwiewa wiele wątpliwości. Przede wszystkim w nowych odcinkach "Przyjaciółek" zajdą duże zmiany w życiu wszystkich bohaterek.

Seriale przyjaciolki

Prawdziwa rewolucja w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2020 czeka Zuzę, która razem z Dagmarem postanowi zainwestować w gastronomię i kupić azjatycką restaurację. Spore trzęsienie ziemi też u Patrycji, bo teściowa Ela (Elżbieta Jarosik) znajdzie jej nowego faceta.

Pewnego dnia w domu Patrycji pojawi się księgowy Mariusz (w tej roli Marcin Perchuć). A ponieważ Wiktor (Paweł Deląg) nie wróci do Patrycji, to samotna matka dwójki dzieci nie będzie miała przeszkód, żeby związać się z nowym mężczyzną.

Nie przegap: Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

Tak jak Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), która też pozna pewnego przystojniaka i straci dla niego głowę. W 15 sezonie "Przyjaciółek" kolejnego nowego bohatera zagra Kacper Kuszewski.

W 15 sezonie "Przyjaciółek" los znów ciężko doświadczy Ankę, która z przerażeniem zauważy, że z jej synem Stasiem dzieje się coś złego. Nastolatek zmieni się nie do poznania i zacznie okradać matkę.

Sprawdź także: Przyjaciółki 15 sezon. Czy Patrycja znajdzie ojca Klary? To zdjęcie rozwieje wątpliwości

Nie do zniesienia zrobi się także córka Ingi (Małgorzata Socha). Nastoletnia Hania (Pola Figurska) w 15 sezonie "Przyjaciółek" przejdzie samą siebie - nie będzie miała szacunku ani dla matki, ani dla jej partnera Maksa (Mateusz Janicki). Wprost nazwie Ingę "kretynką". I to przy Maksie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze