Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

2019-11-29 7:20
Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą
Autor: Polsat

Zapowiada się, że w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuzę (Anita Sokołowska) spotkają wielkie dramaty. Wyciekły zdjęcia z planu, na których Zuza jest na skraju wytrzymałości psychicznej! Na materiale zamieszczonym na Instagramie Magdaleny Stużyńskiej, czyli Anki słychać krzyki Zuzy i widać nerwy u wszystkich. Nawet przyjaciółki nie zdołają opanować sytuacji. Co doprowadzi Zuzę do takiego stanu? Wszystko wyjaśni się w kolejnym 15 sezonie "Przyjaciółek".

Przyjaciółki, 15 sezon. Wielki dramat Zuzy!

Na Instartory serialowej Anki możemy podejrzeć krótki film z planu 15 sezonu serialu "Przyjaciółki". Widać na nich ciasne wnętrze i kompletnie załamaną Zuzę!

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Szokująca decyzja Julki przed ślubem z Antkiem! Córka Anki i Pawła opuści ich na zawsze? - ZWIASTUN

Czy w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" Anka wyciągnie do Zuzy rękę, podobnie jak na planie? Jak ja znamy tak, ale nie ma pewności, że tym razem to wystarczy, żeby podnieść Zuzę znów na nogi. Zuza na planie 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" siedzi na zimnej podłodze pod ścianą i krzyczy! - Na co czekamy? - pyta ktoś niewinnie na planie. - Na nic! Dżizas! - wrzeszczy Sokołowska.

Zobacz koniecznie: Koniec Przyjaciółek. Maks oświadczy się Indze. Jej były Andrzej tego nie zniesie - ZWIASTUN

Przypomnijmy, że Zuza zakończy 14 sezon serialu "Przyjaciółki" bez Janka (Marek Bukowski) i beż żadnej pracy. Zostanie yrzucona na bruk z banku, w którym machloje zarządu nadały "wilczy bilet" dla wyrzuconych pracowników... A Janek odejdzie w siną dal!

W 15 sezon serialu "Przyjaciółki" Zuza wejdzie prawdopodobnie nadal w Janku zakochana...Rozstanie Zuzy i Janka poprzedziły dramatyczne wydarzenia z Igorem (Stefan Pawłowski), jego bratem. Igor dwukrotnie próbował zgwałcić Zuzę, a Janek stanął w jej obronie tylko raz. W dodatku, młodszy braciszek zapowiedział, że jeszcze wróci... Związek Zuzy i Głowackiego tej próby nie przetrwał, a dawnego w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" spotka z piękną trenerką fitness, Sabiną (Anna Jażdżyk) u boku.

Tyle, że samotna Zuza będzie za Jankiem tęsknić, być może zrozumie, że jest on miłością jej życia. Jednak czy nie za późno? W 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" na pewno ten wątek będziemy mogli obserwować dalej. Jednak zdjęcia z planu i panująca tam atmosfera sugerują, że nic nie potoczy się po myśli Zuzy, a ona sama być może... wyląduje na dnie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze