Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiemy dlaczego Janek nienawidzi Igora! Brat psychol zgwałcił jego byłą dziewczynę

2019-11-16 18:18 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odc. 165. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 165. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" nareszcie dowiemy się, dlaczego Janek (Marek Bukowski) tak bardzo nie znosi swojego brata, Igora (Stefan Pawłowski). Okaże się, że ma niezwykle ważne powody z przeszłości. To samo, co z Zuzą (Anita Sokołowska), stało się wiele lat temu z jego dawną dziewczyną! Czy Janek cały czas bał się, że brat odbije mu kolejną ukochaną? Zobacz szczere wyznanie Janka w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki"!

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 169 odcinku serialu "Przyjaciółki", po brutalnym ataku Igora na Zuzę dowiemy się, dlaczego Janek tak bardzo go nienawidzi... Okaże się, że to co ich podzieliło to była dawna ukochana Janka!

Wzruszające wyznanie Janka Zuza usłyszy 169 odcinku serialu "Przyjaciółki". To właśnie on, niczym rycerz na białym koniu, uratuje Zuzę przed gwałtem brata! Będzie szczęśliwa, że Janek w końcu zachowa się tak jak tego oczekiwała i ocali ją przed agresorem.

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 169 - Groźny wypadek Patrycji i dzieci! Czy Wiktor uratuje Klarę?

I kiedy Zuza w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie opatrywała mu zranioną rękę, Janek wyrzuci z siebie: 

- Zastanawiałem się dlaczego zawsze przegrywam z Igorem o kobiety, wiesz? Igor kiedyś poderwał mi dziewczynę. Byłem bardzo młody, strasznie to przeżyłem. Ona mi powiedziała, że Igor ją napastował, zmuszał, nie chciała tego…  Ale potem byli razem, więc nie wiem jak to było

Dlatego wróciłeś? - zapyta go Zuza, do której domu Janek wtargnął, aby przegonić agresywnego braciszka. 

Janek w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" potwierdzi i doda, że miał jakieś przeczucie...

Czy dramatyczne wydarzenia i wreszcie szczera rozmowa między Zuzą a Jankiem, pozwolą im wrócić do siebie? A może dzieli ich jeszcze coś ważniejszego, niż psychopatyczny młodszy braciszek? Naszym zdaniem trzeba to koniecznie zobaczyć w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki". 

Najnowsze