Koniec Przyjaciółek. Maks oświadczy się Indze. Jej były Andrzej tego nie zniesie - ZWIASTUN

2019-11-28 22:16 jkk
Koniec Przyjaciółek. Maks oświadczy się Indze. Jej były Andrzej tego nie zniesie - ZWIASTUN
Autor: Polsat

W 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" Maks (JMateusz Janicki) zapyta Ingę (Małgorzata Socha) o rzecz najważniejszą: czy zostanie jego żoną? Pytanie zaskoczy Ingę i "Przyjaciółki" a w ojcu Hani (Pola Figurska), Andrzeju (Adam Adamonis) wywoła wielką zazdrość! Cała akcja będzie miała miejsce na weselu Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz) - w atmosferze miłości łatwiej o wybuch namiętności... Jakie sceny rozegrają się wokół Ingi zobaczymy w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 28.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" ślub i wesele córki Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) rozgrzeją do czerwoności namiętności i uczucia w gościach. Znów Inga będzie w centrum zainteresowania więcej, niż jednego mężczyzny...

W 170 odcinek serialu "Przyjaciółki" Inga wejdzie z Maksem pod rękę. Najpierw wyzna Hani, że to już teraz jest na serio, na poważnie i nie będzie żadnych zmian, a następnie dumna i szczęśliwa przyjedzie z ukochanym na ślub Julki i Antka. A sam Maksa nie będzie odstępował jej na krok!

Zobacz koniecznie: Przyjaciółki 15 sezon. Pożar u Anki i Pawła! Kto zginie? Wyciekły przerażające zdjęcia z planu

I tak w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" Maks przy okazji podziwiania urody panny młodej, rzuci przy weselnym stole: - A myślałaś, jak ty byś wyglądała jako panna młoda?

- Co? - zdziwi się Inga, ale smutna nie będzie...

- Taka luźna myśl, chodź zatańczymy - i Maks porwie swoją dziewczynę na parkiet.

Na przyjęciu w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" pojawi się także Andrzej, który powie zaskoczonej Indze: - Hania po mnie zadzwoniła. Chce żebym ją zabrał, brzuch ją boli. Powiedziała, że cię szukała, ale ty gdzie flirtujesz albo pijesz. I tu na ratunek Indze przybędzie Maks, który przerwie dyskusję pocałunkiem i pytaniem: - Chcesz szampana? I następnie uda się po kieliszek dla ukochanej.

Andrzej w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie naprawdę wkurzony! - Znowu dałaś mu szansę?! - zapyta. - Tym razem to już będzie na serio - odpowie mu rozanielona Inga.

- Wykorzysta cię, okłamie, jeszcze zrobi z ciebie idiotkę. Tego chcesz? - Andrzej nie zostawi suchej nitki na rywalu.

I zobaczymy, że Andrzej i Hania w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" jednak zostaną na weselu i będą krążyć bardzo blisko przytulonych w tańcu Ingi i Maksa. I czy będzie wyglądało na przypadek?

Jakim partnerem okaże się dla Ingi Maksa, czy poważnie będzie miał uczciwe zamiary, a może na drodze do ich szczęścia stanie jeszcze czwarta osoba? Przekonamy się już niebawem w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki".

Najnowsze