Przyjaciółki 15 sezon. Pożar u Anki i Pawła! Kto zginie? Wyciekły przerażające zdjęcia z planu

2019-11-22 22:07 jkk
Przyjaciółki 15 sezon. Pożar u Anki i Pawła! Kto zginie? Wyciekły przerażające zdjęcia z planu
Autor: Polsat

Nowy 15 sezon serialu "Przyjaciółki" zacznie się od wielkiego pożaru u Strzeleckich! Dużo dymu, ognia i emocji widać na zdjęciach, które ujawnili na aktorzy. Buchające płomienie, relacja z śmigłowca, w której widać Ankę (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) w dziwnych maskach. Kto zostanie ranny, a kto zginie na początku 15 sezonu "Przyjaciółek"? Czy Strzeleckich znów czeka śmierć w rodzinie? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków!

Co się wydarzy w 15 sezonie "Przyjaciółek"?

W nowym 15 sezonie "Przyjaciółek" wybuchnie pożar! I znów dom i rodzina Strzeleckich będą w wielkim niebezpieczeństwie! W relacji Joanny Liszowskiej, serialowej Patrycji, na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widać straż pożarną i masę dymu, a w tle szaleje pożar!

Nie ma wątpliwości, że kręcone są zdjęcia do 15 sezonu serialu "Przyjaciółki". I znów scenarzyści upatrzyli sobie Ankę i Pawła na tych, których los doświadcza najmocniej...  "Dzieję się..." i "Uwaga ujęcie" to podpisy na zdjęciach zamieszczonych na Instastory Liszowskiej. Czy tym razem znów ktoś zginie?!

Koniec Przyjaciółek. Szokujący powrót zmarłego syna Anki i Pawła! Jak to możliwe skoro Franek zginął?

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 20120 roku zobaczymy też Ankę i Pawła w dziwnych maskach, lecących śmigłowcem. Czy lecą na ratunek komuś z rodziny? Czy może to oni zostaną poszkodowani w pożarze i będą potrzebowali pomocy?

Niewątpliwie w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" czeka na nas znów wielkie emocje! W życiu "Przyjaciółek" zachwieje się wszystko to, co dla nas wszystkich najważniejsze: choroby, rodzina, sprawy dzieci i oczywiście miłości! 

A przecież i sprawy sercowe w finale 14 sezonu serialu nie zostały u "Przyjaciółek" poukładane... Najlepiej jest u Ingi, która związała się z Maksem, ale znów ciągnie ją do Andrzeja. Patrycja zostanie sama z dziećmi i będzie walczyć o Klare, której ojciec jest nieznany!

Zuza zatęskni za Jankiem, ale ten już pojawi się na ślubie Julki i Antka z młodszą, ładną i niegłupią... A świeżo poślubiona Julka będzie miała kłopoty z teściami, które zaczną się tuż przed ślubem...

Jedno jest pewne: w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki" wiosną 2020 roku widzowie nie będą się nudzić!