Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Patrycja odkryje, że Adam jest ojcem Klary. Mąż Wiki wyprze się córki

i

Autor: Polsat

Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Patrycja odkryje, że Adam jest ojcem Klary. Mąż Wiki wyprze się córki

2019-11-21 20:57

W dramatycznych okolicznościach 169 odcinka serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) odkryje, że to Wiktor (Paweł Deląg) jest ojcem Klary (Maja Śliwińska). To Adam (Jan Wieczorkowski), były mąż Wiki (Roma Gąsiorowska) będzie najprawdopodobniej tatą czekającej na przeszczep nerki dziewczynki. Jednak potencjalny dawca nie będzie chętny tego uznać i sprytnie uniknie odpowiedzialności! Kto zatem uratuje Klarę? Zobaczymy w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki.

"Przyjaciółki" 14 sezon, odcinek 169 - czwartek, 21.11.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

- Jeżeli potrzebny będzie dawca to musisz się skontaktować z byłym mężem Wiki, Adamem! - poradzą Patrycji Anka (Magdalena Stużyńska) i Inga (Małgorzata Socha) w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki". A czas będzie gonił, bo Klara w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie czekała w szpitalu na rodzinny przeszczep nerki, który ma uratować jej życie!

Po odebraniu wyników testu w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" na ojcostwo dowiemy się, że choć Wiktor (Paweł Deląg) zrobiłby dla Klary wszystko, ale tym razem po prostu nie będzie mógł zrobić nic...

Patrycja, za radą "Przyjaciółek" w 169 odcinku najpierw zadzwoni do Adama. Ten jednak będzie w trasie na targi do Poznania, więc nie będzie mógł poświęcić jej zbyt wiele czasu...A czas maleńkiej Klary będzie biegł nieubłaganie! Czy Patrycja zdąży odbyć ważną rozmowę na czas?

Jednak Adam ostatecznie nie odmówi w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki" rozmowy na poważny temat, więc kiedy wreszcie przyjedzie do domu Wiktora, Kochan będzie mogla powiedzieć mu wprost:

- Klara jest twoją córką!

- To niemożliwe - usłyszy w odpowiedzi od Adama.

- No przecież sam mówiłeś, że kiedyś po rozwodzie ty i Wiki...- - Patrycja nie będzie dawać za wygraną.

- Ale to było raz, po jakiejś imprezie - Adam będzie się nadal bronił. Czyżby miało się okazać w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki", że były mąż Wiktorii nie wie, że wystarczy raz i wszystko jedno w jakich okolicznościach?

- Wiktor nie jest biologicznym ojcem. Zrobiliśmy badania DNA - wyjaśni mu w odpowiedzi Patrycja.

- Ale to nie znaczy, że ja jestem! - Adama będzie szedł w zaparte. - Ojcem może być ktoś trzeci.

Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 169: Wiemy dlaczego Janek nienawidzi Igora! Brat psychol zgwałcił jego byłą dziewczynę

Czy w takim razie w 169 odcinku serialu "Przyjaciółki"wyjaśni się kto jest tatą Klary? Czy Patrycja zdąży uratować córeczkę i znajdzie dawcę na czas?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze