Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 170: Awantura przed ślubem Julki! Matka Antka potępi Julkę. Nie pobłogosławi syna

2019-11-21 14:54 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 170: Awantura przed ślubem Julki! Matka Antka potępi Julkę. Nie pobłogosławi syna
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 170: Awantura przed ślubem Julki! Matka Antka potępi Julkę. Nie pobłogosławi syna

Ślub Julki (Nicole Bogdanowicz) w serialu "Przyjaciółki" stanie pod znakiem zapytania! Ostatni 170 odcinek 14 sezonu "Przyjaciółek" zdominuje przyjazd przyszłych teściów Julki. Na jaw wyjdzie kilka "niespodzianek". Najważniejszą będzie szok matki Antka (Maciej Zuchowicz) na widok Oliwiera (Jakub Szaławiński). Okaże się, że syn nie zdradził rodzicom, że razem z synową dostają też "w pakiecie" wnuka... Jak zareagują na dziecko Ludmiła (Joanna Gonschorek) i Karol (Piotr Kaźmierczak) Rogalscy? Czy finał "Przyjaciółek" skończy się ślubem?

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 28.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Rodzice Antka przyjadą w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" z wizytą do Strzeleckich dzień przed ślubem dzieci. Okaże się, że na wszystkich czekać będzie kilka sporych niespodzianek...

Zobacz koniecznie: Koniec Przyjaciółek. Zuza straci męża! Janek znajdzie sobie inną w finale 14 sezonu

Pierwszą przyszykują sami, bowiem w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" już na dzień dobry poproszą tylko o kawę i odmówią Strzeleckim obiadu. Będzie to spory afront z ich strony, bo cała rodzina będzie czekać na nich w pięknie przyszykowanym domu, a Anka prawie nie wyjdzie z kuchni, aby ich godnie ugościć... Dlaczego przyszli teściowie Julki przyjadą tak bardzo "nastroszeni?"

Szybko okaże się, że mama i tata Antka bardzo się martwią, że właśnie tracą syna... Marzą o tym, aby on wrócił na Podlasie, nawet razem z żoną. A jednak okaże się, że Rogalscy już za moment będą mieli jeszcze większe zmartwienie...

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Zuza straci męża! Janek znajdzie sobie inną w finale 14 sezonu

Przyjaciółki, odc. 170: Julka (Nicole Bohgdanowicz), Antek (Maciej Zuchowicz)
Autor: Polsat
Przyjaciółki, odc. 170: Julka (Nicole Bohgdanowicz), Antek (Maciej Zuchowicz)
Autor: Polsat
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 170: Julka (NIcole Bogdanowicz), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat

Kiedy do salonu wpadnie roześmiana Julka z Oliwierem na rękach jej przyszli teściowie będą w szoku! Jak zareagują na widok już prawie wnuka?

- Nie chciał usnąć, chyba wyczuł, że goście przyjechali! - Julka bardzo ucieszy się na widok rodziców Antka. - Bardzo chciał się przywitać. Ja zresztą też, dzień dobry!

- A, Julia ma młodszego braciszka? - zapyta jeszcze z nadzieją Ludmiła.

- Mamo, to jest syn Julki, Oliwier - powie wreszcie rodzicom Antek.

- Antek, ale ty nam nic nie mówiłeś, że twoja narzeczona ma dziecko... - Ludmiła będzie w szoku!

Jak zakończy się to spotkanie? Czy w ogóle dojdzie do ślubu Julki i Antka? A może narzeczony wyjaśni, dlaczego nie przekazał swojej rodzinie tak ważnej wiadomości? Zobaczymy w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki".

Najnowsze